Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szafa żyje?

25 sie 2017 - 15:16:43

Cytat
marta_iwa
jaka opłata za przelew? coś mnie ominęło?

o już się dopatrzyłam 1zł, a to łobuzy :o

No właśnie wcześniej tego nie było-pojawiło się jakiś czas temu.
Ale (jak już napisałam) można przelać wtedy,kiedy na saldzie jest 52 zł. przykładowo i po sprawie.
Zresztą...ta złotówka to nie jest jakaś wygórowana kwota (myślę).

Z v... chyba właśnie chodziło o to podbijanie.
Trudno mi powiedzieć,bo usunęłam swój profil sporo czasu temu (choć sprzedałam tam kilka rzeczy).
Osobiście nie pasował mi klimat "gimbazy" jaki tam panuje.
Szafa jest (wydaje mi się) trochę bardziej "dojrzała" i same rozmowy na forum są zupełnie inne.

Szafa żyje?

25 sie 2017 - 16:06:00

Na innych sporo rzeczy zeszło, o opłatach pisać nię będę bo to śmieszny temat, a na szafie dobrze że wystawione są nie wszystkie moje rzeczy, jak gdzieś coś zejdzie to usuwam z szafy i tyle:)ale wystawić n szafie zawsze można, jak ma się znależć chętny do transakcji to się znajdzie;)

Szafa żyje?

25 sie 2017 - 16:13:03

to ja już wolę wystawiać na tablicy.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.337

Szafa żyje?

25 sie 2017 - 16:20:56

Cytat
banach
to ja już wolę wystawiać na tablicy.

Dużo tam sprzedajesz ? Ja sprzedałam tam raz w zyciu, pełno tam dziwnych ludzi i pytań ,aktualne?' A pózniej cisza ściana

Szafa żyje?

25 sie 2017 - 17:19:49

Cytat
lola17xD
Cytat
banach
to ja już wolę wystawiać na tablicy.

Dużo tam sprzedajesz ? Ja sprzedałam tam raz w zyciu, pełno tam dziwnych ludzi i pytań ,aktualne?' A pózniej cisza ściana
zawsze tak jest
najlepiej sprzedawać w swoim miejscu zamieszkania bo nie płacisz za przesyłkę .
sporo tak sprzedałam.

Szafa żyje?

25 sie 2017 - 20:57:05

a od kiedy V...d płatne jest ??
przyjechałam wczoraj z urlopu a oni chcą numer telefonu...żebym podała do weryfikacji bo chcą mi jakiś kod wysłać help a po co idea
co to za zbieranie danych osobowych z telefonów od ludzi a to cwaniacy ten cały Łinteed
też tak miałyście ....jak usunąć tam konto bo teraz jak się loguje to tylko piszę "podaj numer telefonu";( jak od nich się odczepić teraz żeby usunąć konto i dane z konta ?

Szafa żyje?

25 sie 2017 - 21:04:15

na vin... mam konto od niedawna, ale za nic nie płaciłam. Nie rozumiem... I sprzedałam tam coś, praktycznie od razu drugiego dnia (no dobra, od tamtej pory cisza). A i nikt ode mnie nie chce telefonu... Na szafie natomiast kazano mi zapłacić za weryfikację konta! (i też nic nie sprzedałam)

Szafa żyje?

25 sie 2017 - 21:12:01

czyli powiadomić administrację portalu V...d o probie wyłudzenia i włamania na konto ??
czy ktoś z was ma tam konto i dostał takie info przy zalogowaniu na swoje konto na V..d żeby podał numer telefonu hmm
czy iść zawiadomić policję o próbie wyłudzania danych na tym portalu idea
co radzicie

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Szafa żyje?

25 sie 2017 - 22:57:31

Cytat
czarownicaao
Cytat
justa_str
Vin tak samo płatne jak i szafa.

Przecież szafa nie już jest płatna.
Fakt,że pobierana jest opłata za przelew poniżej 50 zł.,ale ja na przykład proszę o przelew wtedy,kiedy kwota jest wyższa niż te 50 zł.
Poza tym nie ma żadnych opłat.

No cóż teoretycznie szafa jak i vin nie są płatne, ALE poromowanie na szafie jest płatne tak samo jak podbijanie na vin... W zasadzie ta sama funkcja tylko pod troszkę inną nazwą... Z tym, że tu dochodzi jeszcze opłata za wypłacanie pieniędzy, o której wcześniej nie wiedziałam. Suma sumarum - wystawianie rzeczy płatne nie jest, ale promowanie owszem (w obu przypadkach) a na szafie jeszcze płacimy za wypłacanie pieniędzy.

Dla mnie zarówno szafa, jak i vin tracą wiarygodność w momencie wprowadzania takich opłat. Rozumem, że twórcy takich stron muszą zarabiać, ale można robić to inaczej, np szukać firm chętnych do zapłacenia za reklamę na stronie. No, ale prościej jest ściągnąć kasę od prostej babki, która chce sprzedać za parę groszy zalegający ciuch niż od firmy, gdzie sztab ludzi pracuje nad tym czy opłaca się na takim portalu wystawić reklamę....

Dla mnie bardzo ważną rzeczą również było funkcjonowanie forum...niestety i tu jest ciężko ze względu na zbyt małą ilość udzielających się tu osób. Wolę już w tym względzie vin, bo dyskusje się toczą i jakikolwiek nie założyć wątek jest spory odzew. Tu - cisza.

Szafa żyje?

25 sie 2017 - 23:33:29

ja właśnie ruszyłam z odświeżeniem mojego konta, więc zapraszam :D

Szafa żyje?

26 sie 2017 - 00:00:10

@lola17xD
Dużo tam sprzedajesz ? Ja sprzedałam tam raz w zyciu, pełno tam dziwnych ludzi i pytań ,aktualne?' A pózniej cisza ściana

Oj tak.
"Dziwnych" i trochę "kombinatorów".
Miałam kilka sytuacji,kiedy padło pytanie o przedmiot,potem prośba o dane do przelewu,więc...pakuję,przygotowuję do wysyłki,a tu...nic.
Ani kasy,ani wiadomości.
Mam nadzieję,że nie chodziło tylko o dane osobowe.

@banach
Ty to masz dobrze,bo mieszkasz w dużej aglomeracji.
Ja,z końca świata raczej zadowalam się przesyłką.
Aczkolwiek kontakt osobisty to korzystna forma-biorąc pod uwagę choćby ceny przesyłek.

A szafa żyje i będzie żyła długo i szczęśliwie!!!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-26 00:08 przez czarownicaao.

Szafa żyje?

26 sie 2017 - 11:58:37

Dla nie szafa/szafka umarła z dniem wprowadzenia opłat. Cóż nie pomoże jej żadna reanimacja . A szkoda.Pozdrawiam szafiarki.

Szafa żyje?

26 sie 2017 - 12:11:05

Ja tu wchodzę żeby podyskutować na forum.
Sprzedaż nie idzie, chociaż poobniżałam ceny. Nowe po 5 zł i nadal cisza.
Na innych portalach też słabo ale przynajmniej coś schodzi.

Szafa żyje?

26 sie 2017 - 13:56:39

Cytat
kukingaku
Ja tu wchodzę żeby podyskutować na forum.
Sprzedaż nie idzie, chociaż poobniżałam ceny. Nowe po 5 zł i nadal cisza.
Na innych portalach też słabo ale przynajmniej coś schodzi.
no i o to chodzi aby pogadać na forum.
Jesli szafowniczki myślą tylko aby coś sprzedać to trudno .
Ja przynajmniej jestem szczera wchodzę tu aby sobie pogadać i pooglądac co która ma a co do kupna i wystawiania to niestety nie jestem aż tak bardzo zaangażowana w tym , wolę tablicę a jak nie sprzedam to lezy u mnie na półkach . Trudno

Szafa żyje?

26 sie 2017 - 21:51:46

Cytat
justa_str
ALE poromowanie na szafie jest płatne tak samo jak podbijanie na vin... Z tym, że tu dochodzi jeszcze opłata za wypłacanie pieniędzy

Dla mnie bardzo ważną rzeczą również było funkcjonowanie forum...

Nikt nie zmusza do promowania,podobnie jak na V... do podbijania.
Na szafie akurat podbijanie jest wbrew regulaminowi
(przynajmniej na forum).
Jeśli ktoś chce korzystać z opcji dodatkowych płaci,
ale nikt nikomu nie każe.
Korzystanie w granicy zwykłego użytkowania nie kosztuje nic.
Odnośnie opłat za przelew,to (tak,jak napisałam) wystarczy uzbierać ponad 50 zł. i już nie ma opłaty.
Można też podać swoje konto bankowe prywatne podczas transakcji
i wtedy pieniążki wejdą prosto na nasze konto (pomijając szafę).
Nic nie trzeba będzie przelewać.

A ja bardzo lubię szafowe forum,bo bardzo fajnie można tu pogawędzić.super
Wolę takie forum niż wątki typu:
"czy przez całowanie można zajść w ciążę?"
Pozdrawiam.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-26 21:57 przez czarownicaao.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Moda alternatywna - wątek zbiorczy, rozkręcamy się