Obecnie rozmawiamy o:

Podnoszenie kwalifikacji

14 minut temu

Sklep internetowy

58 minut temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szafa żyje?

05 wrz 2017 - 18:05:06

Zgodzę się, że jest obecnie dużo rockmetalowych ubrań w sieciówkach, z wzorami, o których mogłyśmy tylko pomarzyć. Mam jednak wrażenie, że nie każdy wie z czym to się je. Oczywiście, nie narzucam nikomu stylu, jestem jak najdalsza od tego typu ograniczeń, ale fakt, są dodatki, których kiedyś nikt z konkretnych środowisk by nie nałożył. A do grupki też pędzę się przytulić ;)

Szafa żyje?

06 wrz 2017 - 22:38:31

Up?

Szafa żyje?

13 wrz 2017 - 16:39:20

To i ja wracam po długiej przerwie na szafę z podkulonym ogonem :P Przez ostatnie lata korzystałam tylko z vinted -tam sprzedaż szła jak szalona! Czasem nawet byłam w szoku bo cen nie miałam super niskich a chętnych nie brakowało. Trzeba przyznać, że tam był duży ruch, dużo fajnych ubrań i użytkowniczki aktywne. Forum też tętniło życiem, choć poziom wielu użytkowniczek był poniżej krytyki. Niestety parę dni temu dostałam tam blokadę do 2045 roku za rzekome posiadanie 2 kont :o Z administracją kontaktu żadnego tam nie ma, wysyłają tylko jakieś gotowe formułki. Tak więc siłą rzeczy pożegnałam się z tamtym portalem. I w sumie to dobrze bo jak piszecie jeszcze o tej weryfikacji telefonu to lepiej że mnie tam nie ma bo na pewno bym numeru nie podała.

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Szafa żyje?

14 wrz 2017 - 08:19:05

Cytat
skarbek2012
To i ja wracam po długiej przerwie na szafę z podkulonym ogonem :P Przez ostatnie lata korzystałam tylko z vinted -tam sprzedaż szła jak szalona! Czasem nawet byłam w szoku bo cen nie miałam super niskich a chętnych nie brakowało. Trzeba przyznać, że tam był duży ruch, dużo fajnych ubrań i użytkowniczki aktywne. Forum też tętniło życiem, choć poziom wielu użytkowniczek był poniżej krytyki. Niestety parę dni temu dostałam tam blokadę do 2045 roku za rzekome posiadanie 2 kont :o Z administracją kontaktu żadnego tam nie ma, wysyłają tylko jakieś gotowe formułki. Tak więc siłą rzeczy pożegnałam się z tamtym portalem. I w sumie to dobrze bo jak piszecie jeszcze o tej weryfikacji telefonu to lepiej że mnie tam nie ma bo na pewno bym numeru nie podała.

To musisz się przygotować na to, że ze sprzedażą tutaj lepiej nie będzie, niestety :( Miejmy nadzieję, że to przejściowe.
Pierwsze słyszę o jakimś podawaniu nr tel na vin..

zweryfikowana
Posty: 400
Ostrzeżenia: 1/5

Szafa żyje?

24 wrz 2017 - 15:43:35

Niestety mnie też zablokowali za 2 konta..
Wracam na szafę i mam nadzieję, że więcej z nas tu wróci i ruszy sprzedaż :)
Nie ukrywam, że ciężko mi coś znaleźć w siecówkach i mocno liczę na ten portal

Szafa żyje?

24 wrz 2017 - 18:15:37

a ja wchodzę tutaj co jakis czas, zaglądam z ciekawości, czasem coś wstawię :)

zweryfikowana
Posty: 133
Ostrzeżenia: 1/5

Szafa żyje?

03 lis 2017 - 11:19:37

Ja ostatnio jestem tutaj bardzo aktywna, od kiedy na Vinted trzeba płacić za odświeżenie ogłoszeń :/ Żałuję tylko że nie przypilnowałam dodawania mi komentarzy potransakcyjnych bo sprzedałam z 20 rzeczy do których ja dałam komentarz, a niestety z drugiej strony była już olewka :(

Szafa żyje?

03 lis 2017 - 12:20:09

Ja tez nic nie wiem na temat podawania telefonu na konkurencyjnym portalu :) Tutaj wg mnie łatwiej coś sprzedac, gdyz ludzie chociaz sie odzywaja ;) Tam w moim przypadku żadnego odzewu, a produkty te same :<

Szafa żyje?

03 lis 2017 - 15:58:22

Ja właśnie odczuwam że szafa chyba się ospale budzi z letargu, bo niedawno sprzedałam jedną rzecz a teraz kolejną, konta nie chciałam zamykać bo za długo pracowałam na tyle pozytywów ile obecnie posiadam, więc tak jak najbardziej zacznę tutaj po mału dodawać nowe oferty, a nóż widelec szafa się dźwignie z popiołów jak feniks ;)

Szafa żyje?

03 lis 2017 - 17:38:35

Mimo wszystko zapraszam do siebie :)

Szafa żyje?

03 lis 2017 - 17:56:52

Tez ostatnio sprzedałam rzecz, ku mojemu zaskoczeniu akurat na szafie, mimo że tutaj te tańsze rzeczy mam wystawione o złotówke drożej niz na innych stronach (bo za wypłaty poniżej 50 zł szafa pobiera 1 zł).
Może teraz ruszy z powodu płatnych podbić na v***d i z powodu tego, że wiele osób tam niesłusznie zablokowano ostatnio na forum, pewnie część z tych osób przeprosi się z szafą

Szafa żyje?

22 gru 2017 - 14:47:08

@DaChoice ja też dostałam tam bana więc teraz jak mam zerkać na forum to tutaj :) w ogóle dostałam tam bana tak naprawdę nie wiadomo za co, pisałam do nich iles razy i mają to gdzieś , olewka totalna

Szafa żyje?

03 sty 2018 - 22:29:03

Ja dopiero dołączyłam, ale koleżanki handlują i sobie chwalą :)

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Szafa żyje?

31 maj 2018 - 10:23:07

Hej, hej, pozdrawiam wszystkich :D

Szafa żyje?

31 maj 2018 - 14:41:30

wg mnie padaka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomozcie w stylizacji