Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szafa żyje?

21 sie 2018 - 18:31:08

Ja raz na jakiś czas dorzucam trochę rzeczy, ale ruch jest tu bardzo mały w porównaniu z innymi serwisami. Szkoda, bo lata temu zapałałam sympatią do tego serwisu... Zdarzało mi się kilkanaście paczek tygodniowo. Teraz to i przez rok się tyle nie uzbiera...

Szafa żyje?

21 sie 2018 - 20:48:46

Cytat
Gaba

przykro to pisać ale widać, że nawet adminom nie zależy :( był wątek o 'nowej szafie' która miała się ukazać za kilka dni a tu minęły 2 miesiące i d...a .... a szkoda bo kiedyś to było takie fajne miejsce ;(

@Babilonia, taki był plan, niestety ze względów technicznych konflikt musieliśmy przesunąć dzień, w którym oddamy Wam do użytkowania nową Szafę. Zależy nam, by Szafa działała bez błędów i bubli, dlatego prosimy Was o jeszcze trochę cierpliwości. :*

Tymczasem zachęcam do uzupełnienia Waszych Szaf i śledzenia nas na Instagramie i Facebooku oraz do dołączenia do naszej Grupy na Facebooku :)

w takim razie czekamy z niecierpliwością sun może wtedy szafa odżyje

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Szafa żyje?

21 sie 2018 - 22:30:07

@Gaba jak tak to dobrze super

Szafa żyje?

22 sie 2018 - 11:06:22

Lipa tu ruch. Juz mysle czasem usunac konto. Sprzedaje na innych portalach 100x wiecej niz tu. Tu wszystko sie popsulo po wrprowadzeniu prowizji którą zniesiono ale niestety było już za póżno.Kiedys tu mnóstwo sie sprzedawalo. Ale niestety prowizja była 10% wyższa niż wtedy w najpopularniejszym serwisie aukcyjnym.I ludzie się rozeszli po innych portalach.Tu żeby teraz cos sprzedać odnosze wrażenie że trzeba się prężyć przed lustrem bo zdjęcie na podłodze już za mało...

Szafa żyje?

22 sie 2018 - 12:05:08

Szafa żyje?
Trąci trupem.

Szafa żyje?

23 sie 2018 - 07:50:49

czekam czekam chyba usnęuff

Szafa żyje?

23 sie 2018 - 10:36:14

a ja właśnie założyłam konto :D :D

Szafa żyje?

23 sie 2018 - 10:44:31

Cytat
1wera1
a ja właśnie założyłam konto :D :D
Potrzeba nam świeżej krwi

Szafa żyje?

23 sie 2018 - 13:18:17

A wiecie może czy są jeszcze organizowane te spotkania szafiarskie w największych miastach w Polsce? Wiem, że kiedyś odbywały się one każdego roku a teraz nie ma żadnych informacji na ten temat :-( Myślę, że najlepszą okazją na sprzedanie dużej ilości rzeczy może być właśnie takie spotkanie. Bo na szafie niestety nie ma co liczyć na sukces, a szkoda...

Szafa żyje?

23 sie 2018 - 22:45:23

Cytat
1wera1
a ja właśnie założyłam konto :D :D

<brakuje mi vintedowskiej emotki (bandit) czy mogę mięć specjalną prośbę do moderacji, w sprawie tych usprawnień nad którymi pracujecie? :D>

moja Droga, wydaję mi się, że spóźniłaś się jakieś 10 lat z decyzją o zakładaniu konta :D

ale, dajmy szansę szafie na powrót w wielkim stylu!

Cytat
xMeg91x
A wiecie może czy są jeszcze organizowane te spotkania szafiarskie w największych miastach w Polsce? Wiem, że kiedyś odbywały się one każdego roku a teraz nie ma żadnych informacji na ten temat :-( Myślę, że najlepszą okazją na sprzedanie dużej ilości rzeczy może być właśnie takie spotkanie. Bo na szafie niestety nie ma co liczyć na sukces, a szkoda...

chyba są... w Krakowie, na bramie Tomeksu baner o "wietrzeniu szafy w sobotę" wisi od dobrego roku. A może po prostu zapomnieli zdjąć.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-08-23 22:46 przez mi_yoshi.

Szafa żyje?

24 sie 2018 - 14:25:14

[/quote]

Cytat
mi_yoshi

a ja właśnie założyłam konto :D :D



moja Droga, wydaję mi się, że spóźniłaś się jakieś 10 lat z decyzją o zakładaniu konta :D

ale, dajmy szansę szafie na powrót w wielkim stylu!
Cytat
mi_yoshi


Ja skaczę po kontach szafowych bardzo często i mam wrażenie, że młodsze konta mają większy ruch niż stare. Mam tez nadzieję, że nie zrobi się jak na vinted, czyli tzw. modnisie rządzą - a już trochę widzę tego, niestety :( Inny problem szafy to zaczepiający fetyszyści. Wiem, że sporo dziewczyn uciekło także dlatego (sami mi pisały), bo oni co chwilę d... zawracają konflikt
Ale zastuj tutaj to niestety fakt :( Choć jest dużo, dużo bezpieczniej sprzedawać i wymieniać się tu, niż na vinted tańczy
Cytat
Babilonia
sami sobie grób kopią.. z resztą ten portal trzyma się tylko dzięki forum. ale jak powstanie jakiś nowy serwis to szybko wszyscy uciekną. ja im już kazałam wykasować wszystkie moje dane zgodnie z prawem RODO :P. podobno muszą je trzymać przez 3 miesiące od takiego zgłoszenia. ale jeśli później nadal będą je mieli w systemie to chętnie zgłoszę to do GIODO :D
[/quote]

To też jest ciekawe - część faktycznie odeszła, ale istnienie forum sprawia, że dużo zostaje, choć tematy coraz gorsze i mniej ciekawe - ja dostałam bana za "niezgodność z regulaminem forum", że niby chodziło o kwestie medyczne, gdy pytałam ile kosztuje aparat na zęby :o brawo
No i oczywiście problem lasek kupujących na potęgę rzeczy w lumpie i sprzedających jako nowe i modne i prowadzących sklepy, ale vinted tego nie przyzna, bo pewnie mają z tego zyski.
Zresztą to nie ten klimat - 70% kont lasek, sprzedających rzeczy alternatywne na vinted jest nieaktywna minimum rok, albo zbanowana. A stąd uciekły tam :( No i tam liczą się tylko rzeczy "modne" (cokolwiek to znaczy w danej chwili) :P

Ah - no i najważniejsze - do czego zachęca sam regulamin i admini vinted, czyli spamowanie ludzi, gdy ci dodają czyjąś rzecz do ulubionych konflikt



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-08-24 14:37 przez Nulka88.

Szafa żyje?

24 sie 2018 - 17:04:31

ja dostałam bana za 'skargi od użytkowniczek' i odnośnik do tematu, w którym pisałam, że chętnie wymienię ciuchy na perfumy XD. co więcej zablokowali mi możliwość skontaktowania się z centrum pomocy i musiałam założyć drugie konto by do nich napisać. rezultat? dostałam kolejnego bana za 2 konto (chociaż na wstępie od razu im napisałam że z tamtego nie mogę do nich napisać i tylko po to to założyłam) :P... także nadal nie wiem o co chodzi, bo pożal się boże administracja portalu nie odpisała na żadną moją wiadomość (później ogarnęłam jak do nich napisać bez logowania do konta). za to na prośbę od skasowanie konta odpisali po kilku minutach, po czym gdy ponownie poprosiłam o wyjaśnienie za co ban, zamknęli sprawę bez odzewu ściana jak tak traktują normalnych użytkowników to za niedługo zostaną im tam same handlary i trolle...

Szafa żyje?

24 sie 2018 - 22:43:32

Cytat
Babilonia
ja dostałam bana za 'skargi od użytkowniczek' i odnośnik do tematu, w którym pisałam, że chętnie wymienię ciuchy na perfumy XD. co więcej zablokowali mi możliwość skontaktowania się z centrum pomocy i musiałam założyć drugie konto by do nich napisać. rezultat? dostałam kolejnego bana za 2 konto (chociaż na wstępie od razu im napisałam że z tamtego nie mogę do nich napisać i tylko po to to założyłam) :P... także nadal nie wiem o co chodzi, bo pożal się boże administracja portalu nie odpisała na żadną moją wiadomość (później ogarnęłam jak do nich napisać bez logowania do konta). za to na prośbę od skasowanie konta odpisali po kilku minutach, po czym gdy ponownie poprosiłam o wyjaśnienie za co ban, zamknęli sprawę bez odzewu ściana jak tak traktują normalnych użytkowników to za niedługo zostaną im tam same handlary i trolle...

rozpętałaś prawdziwą banocepcję tymi kontami :D
Ciągle twierdzę, że tam nie ma żadnej administracji, tylko automat.

Szafa żyje?

24 sie 2018 - 23:51:58

nie no. automat nie robiłby takich durnot. myślę, że po prostu pracują tam osoby sfrustrowane zawodowo, seksualnie albo po prostu życiowo :P

Szafa żyje?

27 sie 2018 - 11:33:58

Cytat
Babilonia
nie no. automat nie robiłby takich durnot. myślę, że po prostu pracują tam osoby sfrustrowane zawodowo, seksualnie albo po prostu życiowo :P

Haha ale podsumowanie :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szafa vs Vinted - gdzie lepiej?