Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szafa żyje?

09 sie 2018 - 17:20:38

Cytat
justynka8891
Według mnie z roku na rok jest coraz gorzej coś sprzedać na szafie. Wydaje mi się, że coraz mniej osób tutaj zagląda. Ja sama ostatnio dość często wyrzucam praktycznie nowe ubrania do kontenera pck bo jak mam je kisić w szafie i czekać aż ktoś zajrzy na mój profil to wolę się ich pozbyć bez kłopotu.

Robię to samo :( Zaczęłam najpierw przeceniać ciuchy, oddawać biednym, ale nadal tyle tego, że jedna cała szafa tylko z ubraniami na sprzedaż zzz Jak miną upały czeka mnie znowu sprawdzenie co najwięcej miejsca zajmuje, a co można sprzedać. Mojej teściowej już ze dwa lat temu powiedziałam - niech nic nie daje, bo to się nie sprzedaje, tylko niech niech od razu wrzuca do kontenera pck. Nie ma znaczenia, że Monnari czy inne :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-08-09 17:21 przez Nulka88.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 493

Szafa żyje?

09 sie 2018 - 19:13:58

oj szafa zdycha sobie powolutku. co prawda widzę, że sporo osób dodaje rzeczy na sprzedaż ale forum leży i kwiczy. są podbijane wątki sprzed kilku lat i to albo przez spamiarzy z kryptoreklamami albo przez fetyszystów konflikt

zweryfikowana
Posty: 133
Ostrzeżenia: 1/5

Szafa żyje?

09 sie 2018 - 22:45:54

Niestety zdycha z tego co widać, lub wina wakacyjnych wyprzedaży :(

Szafa żyje?

09 sie 2018 - 23:14:12

Niestety raczej dogorywa.
Już zaglądam tu tylko co 2 tygodnie, a skupiam się na np OLX- tam przynajmniej coś się dzieje.

Szafa żyje?

10 sie 2018 - 07:04:08

Cytat
Babilonia
oj szafa zdycha sobie powolutku. co prawda widzę, że sporo osób dodaje rzeczy na sprzedaż ale forum leży i kwiczy. są podbijane wątki sprzed kilku lat i to albo przez spamiarzy z kryptoreklamami albo przez fetyszystów konflikt[/quote
to prawda bardzo smutna help mamy chyba najgorsze spoty , w kółko stare watki z przed lat nic się nie dzieje widac mała grupka dziewczyn została , doszły reklamy to nas wszystkich zniechęca brak motywacji do działania .

zweryfikowana
Moderator
Posty: 493

Szafa żyje?

10 sie 2018 - 22:34:09

przykro to pisać ale widać, że nawet adminom nie zależy :( był wątek o 'nowej szafie' która miała się ukazać za kilka dni a tu minęły 2 miesiące i d...a .... a szkoda bo kiedyś to było takie fajne miejsce ;(

Szafa żyje?

19 sie 2018 - 16:45:05

Przykro stwierdzić, że szafa umarła :( To kawał historii :(

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Szafa żyje?

19 sie 2018 - 22:12:24

Ja nie będę płakała, ale kurka jasna pewnie se pojechały na wczasy! Się im wczasów teraz zachciało!! Idę uspokoić nerwy ...

Szafa żyje?

20 sie 2018 - 17:33:48

niestety to prawda, szafa dawno zdechła :D wróciłam po milionie lat nieobecności (ach.. ten ban na vintedzie -.-) i co rusz widzę wątki na forum założone po 5- 8 lat temu

zweryfikowana
Moderator
Posty: 493

Szafa żyje?

20 sie 2018 - 19:44:25

widzę, że ostatnio vintedy są bardzo szczodre z tymi banami konflikt ja też dostałam i nawet nie chcieli mi napisać za co. próbowałam się z nimi skontaktować kilkukrotnie ale zamykano 'sprawy' od razu bez żadnej odpowiedzi. nie wiem kto tam pracuje ale na bank ma coś z głową



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-08-20 19:45 przez Babilonia.

Szafa żyje?

20 sie 2018 - 20:14:56

ja nigdy nie dostałam odpowiedzi :D cóż...
z sentymentu wciąż czytam forum i praktycznie wszystkie dziewczyny które kojarzyłam mają ban do 2045r. albo nie istnieją
Wydaje mi się, że tam nie ma żadnej administracji, tylko automat banuje.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 493

Szafa żyje?

20 sie 2018 - 20:28:56

sami sobie grób kopią.. z resztą ten portal trzyma się tylko dzięki forum. ale jak powstanie jakiś nowy serwis to szybko wszyscy uciekną. ja im już kazałam wykasować wszystkie moje dane zgodnie z prawem RODO :P. podobno muszą je trzymać przez 3 miesiące od takiego zgłoszenia. ale jeśli później nadal będą je mieli w systemie to chętnie zgłoszę to do GIODO :D

Szafa żyje?

20 sie 2018 - 20:56:41

no nie wiem czy tam znowu sobie kopią, bo dziewczyny się odgrażają, że uciekną jak tylko pojawi się nowy portal, a tu ani widu ani słychu, i wciąż nasz jedyny vinted działa.
Miało być to całe *** me albo jakaś flanela i nic. Albo ja nic nie wiem.

huhuhu widzę cendzurkę. A to przebiegła szafa. Chodziło mi o w e a r l y (kropka)me



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-08-20 20:57 przez mi_yoshi.

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Szafa żyje?

20 sie 2018 - 21:51:57

Cytat
Babilonia
widzę, że ostatnio vintedy są bardzo szczodre z tymi banami konflikt ja też dostałam i nawet nie chcieli mi napisać za co. próbowałam się z nimi skontaktować kilkukrotnie ale zamykano 'sprawy' od razu bez żadnej odpowiedzi. nie wiem kto tam pracuje ale na bank ma coś z głową

Tu się zgadzam w pełni co do opinii o vinted.
Dali Pani do wyboru kilka możliwości za co Panią zbanowali - ale przypuszczam, że żaden powód do Pani nie pasował.
Vinted przesadził. Jak się ma jakiś powód zablokowania to się pisze : "Zablokowaliśmy użytkowniczkę za to lub za to" a nie wybierz sobie.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Szafa żyje?

21 sie 2018 - 14:36:44

Cytat
Babilonia
przykro to pisać ale widać, że nawet adminom nie zależy :( był wątek o 'nowej szafie' która miała się ukazać za kilka dni a tu minęły 2 miesiące i d...a .... a szkoda bo kiedyś to było takie fajne miejsce ;(

@Babilonia, taki był plan, niestety ze względów technicznych konflikt musieliśmy przesunąć dzień, w którym oddamy Wam do użytkowania nową Szafę. Zależy nam, by Szafa działała bez błędów i bubli, dlatego prosimy Was o jeszcze trochę cierpliwości. :*

Tymczasem zachęcam do uzupełnienia Waszych Szaf i śledzenia nas na Instagramie i Facebooku oraz do dołączenia do naszej Grupy na Facebooku :)


Cytat
malmie
Ja nie będę płakała, ale kurka jasna pewnie se pojechały na wczasy! Się im wczasów teraz zachciało!! Idę uspokoić nerwy ...

Chcielibyśmy ;) ale na razie nici z wakacji, bo ciągle pracujemy uff

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szafa vs Vinted - gdzie lepiej?