Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

produkty do domu online

11 minut temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szafa żyje?

31 maj 2018 - 15:58:32

Żyje. Mi się udaje tutaj zawsze coś sprzedać ;)

Szafa żyje?

31 maj 2018 - 19:42:50

Vinted ten sam bląd zrobi co szafa. Wprowadzona oplata i wszystko sie psuje..Tak jak tu sie stalo. Teraz jak mowie co to szafa to malo kto wie...

Szafa żyje?

31 maj 2018 - 22:54:00

Szafa jak i vinted upada przez ten sam błąd... "wymiany"
jakby zamiast tego wprowadzili licytacje, byłoby o wiele lepiej i lepsze wyniki
a tak to "wymiana wymianka chętnie zamienię" nie potrafią robić zakupów

Szafa żyje?

31 maj 2018 - 23:48:42

jak widać ma się dobrze;)

Szafa żyje?

01 cze 2018 - 00:40:18

Cytat
ellza
skoro konkurencja płatna, na all tez opłaty to siłą rzeczy coraz więcej osób wraca tutaj i to mnie cieszy bo lubię tutaj przeglądac stylizaje itp. Jak cos mam kupić to też w 1 kolejnosci szukam na szafie. Denerwuje mnie tylko że każdy narzeka zamiast dołożyc swoj maly kamyczek do ozywienia i pododawac rzeczy na przyklad;)

DOKŁADNIE!

Cytat
gretastyl
Vinted ten sam bląd zrobi co szafa. Wprowadzona oplata i wszystko sie psuje..Tak jak tu sie stalo. Teraz jak mowie co to szafa to malo kto wie...

Tam się psuje też masa innych rzeczy - pełno oszustów, admini śpią i tylko pobudka jak się pisze o tym, że jest tam źle, albo że przez opłaty nie można nic sprzedać. Nie wyjaśniają sporów, nie chcą dowodów, tylko rzucają negatywami, albo blokują konta na 100 lat :o I do tego coś, co bardzo mi się nie podoba od początku jak tam jestem - wystarczy zaznaczyć kogokolwiek i można mu wystawić ocenę! (wtf?!), a tu jednak musisz wcisnąć ten prosty przycisk "kup" - tylko tyle i aż tyle.
Osobiście mam nadzieję, że szafa odżyje i ludzie wrócą ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-01 00:45 przez Nulka88.

Szafa żyje?

01 cze 2018 - 09:59:51

Cytat
Leyraa
Szafa jak i vinted upada przez ten sam błąd... "wymiany"
jakby zamiast tego wprowadzili licytacje, byłoby o wiele lepiej i lepsze wyniki
a tak to "wymiana wymianka chętnie zamienię" nie potrafią robić zakupów
No może dlatego, że to portale dla zwykłych dziewczyn i kobiet, które się chcą pozbyć niepotrzebnych ciuchów i mieć coś nowego za niską cenę, a nie do prowadzenia sklepów. Jakby każdy chciał mieć sklep na szafie czy vinted, to ciekawe kto by kupował. A na brak sprzedaży najbardziej zwykle narzekają te, które same nic u nikogo nie kupią, ale mają wielkie pretensje, że u nich nikt nie kupuje

Szafa żyje?

01 lip 2018 - 22:43:02

Żyjecie??

Szafa żyje?

02 lip 2018 - 00:25:15

żyjemy:D

Szafa żyje?

02 lip 2018 - 09:17:25

pozdrawiam WAS wszystkie.
ja już w domu po zabiegu haluxa brawo
czy w waszych miastach tez pogoda nie dopisuje melduję w łodzi jest w tej chwili 16st bye

Szafa żyje?

02 lip 2018 - 10:58:17

żyje, zawsze jakies rzęsy albo bielizne uda sie sprzedać

Szafa żyje?

05 sie 2018 - 12:02:15

ale to chyba wina wakacyjnego brania?

Szafa żyje?

06 sie 2018 - 17:56:30

Ostatnio nawet się zdziwiłam, bo to na vinted udało mi się sprzedać i to... kilka rzeczy w ciągu 2 tygodni! tańczy A tu nie spójrzcie, ostatnio w maju, a wcześniej w czerwcu 2017 :( I jak chodzę po bardzo, bardzo wielu z waszych kont to wiedzę ten sam problem :(

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Szafa żyje?

06 sie 2018 - 18:25:02

@Nulka88 to gratuluję, gdziekolwiek ta sprzedaż była.

Żyję sobie na Szafie, całkiem mi dobrze, ale nie sprzedaję nic bom chomikowata jest. No, ale jak już kupię coś to jestem usatysfakcjonowana całkowicie ze zdobyczy np. buty kupiłam sobie takie w niebieskie wzorki kiedyś ... tyle się oszukałam, a tu były serce serce

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

Szafa żyje?

06 sie 2018 - 18:56:31

Według mnie z roku na rok jest coraz gorzej coś sprzedać na szafie. Wydaje mi się, że coraz mniej osób tutaj zagląda. Ja sama ostatnio dość często wyrzucam praktycznie nowe ubrania do kontenera pck bo jak mam je kisić w szafie i czekać aż ktoś zajrzy na mój profil to wolę się ich pozbyć bez kłopotu.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Szafa żyje?

06 sie 2018 - 19:06:51

@justynka8891 zgadzam się, że sprzedaż jest kłopotliwa. Trzeba stale zaglądać w profil i pilnować, odpowiadać, patrzeć czy na innym serwisie coś się nie sprzedało ...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pandora jak rozpoznać oryginalną biżuterię?