Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Najzwyklejsze stylizacje do szkoły

05 sie 2017 - 01:13:08

Hej ;)
Trafiłam na to forum, bo, można powiedzieć, jestem już zmęczona swoimi starymi stylizacjami, które miały pokazywać bunt i niezależność. Tak, mam 15 lat :) Odkąd zaczęłam dorastać, zagłębiłam się w cięższe brzmienia, za czym poszedł mój wygląd. Obecnie wyrastam z tego, uważam, że to co się kocha należy mieć w sercu, a nie na ubraniu. Nie mam już potrzeby oznajmiania wszystkim z daleka o gatunku ulubionej muzyki i filozofii, która ciągnie się za nim. Poszukuję najzwyklejszych stylizacji, nie idących w żadną strone, nie tumblr, nie w stylu a la emo, nie słodko, coś jak bluza, rurki i zwykle conversy, ale niestety bardzo ciężko mi jest je znaleźć. Wszyscy nagle na siłę chcą być inni i stąd mamy falę tumblr girls albo jak to było jakiś czas temu nastoletnich emo, a ta zwyczajność, można powiedzieć ze nudność, stała się niezwykła i oryginalna, taki negatyw. Czy mogłybyście mi coś doradzić? Będę bardzo wdzięczna ;)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-05 01:16 przez paragelicgirl.

Najzwyklejsze stylizacje do szkoły

23 sie 2017 - 09:40:35

@paragelicgirl mozliwości jest całe mnóstwo, wszystko zależy w jaki styl chcesz pójść, w czym się dobrze czujesz i co masz w swojej szafie.

Może poprzeglądaj sobie stylizacje do szkoły na szafie?

http://szafa.pl/szkola/

Najzwyklejsze stylizacje do szkoły

23 sie 2017 - 09:59:33

@paragelicgirl strojem pokazujemy swiatu kim jestesmy , co nam w duszy gra wiec strój powinien byc odzwierciedleniem Twojej osobowosci bo w przeciwnym wypadku jest przebraniem i nie bedziesz sie czuła komfortowo. Ja stara baba bo po 40 nadal jestem buntownikiem ale mnie z tym dobrze :D napisałaś " Wszyscy nagle na siłę chcą być inni i stąd mamy falę tumblr girls albo jak to było jakiś czas temu nastoletnich emo" ale to nie swiadczy o innosci tylko o przynaleznosci do danej grupy. Człowiek który chce byc niezależny nie bedzie nalezał do żadnej grupy i nosił rzeczy takie jakie jemu odpowiadają nie zważając na opinie innych. dlatego na zachodzie ulice sa pełne indywidualnosci które my Polacy odbieramy za dziwactwo i chęć zwrócenia uwagi na siebie a oni doskonale wiedza ze strojem wyrazamy siebie i to własnie pokazują.

Najzwyklejsze stylizacje do szkoły

25 sie 2017 - 12:16:33

Wydaje mi sie że trzeba znalexc swój własny styl. Stylizacjami można sie inspirowac, dowiadywac sie co do czego pasuje, ale tak naprawde to musisz sie ty w czyms dobrze czuc i byc sobą :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Najzwyklejsze stylizacje do szkoły

07 wrz 2017 - 23:00:39

Najzwyklejsze stylizacje, jak dla mnie, to te w których czuję się dobrze i tyle. Pasuje komuś styl na słodko to nosi, pasuje punk to nosi ... ale w młodym wieku poszukuje się to normalne, chciałoby się z kimś utożsamiać i dlatego takie wysypy owych klonów ... ale jakby tak popatrzeć na spokojnie to chyba zawsze tak było.

Najzwyklejsze stylizacje do szkoły

07 wrz 2017 - 23:46:42

Cytat
agata74
@paragelicgirl strojem pokazujemy swiatu kim jestesmy , co nam w duszy gra wiec strój powinien byc odzwierciedleniem Twojej osobowosci bo w przeciwnym wypadku jest przebraniem i nie bedziesz sie czuła komfortowo. Ja stara baba bo po 40 nadal jestem buntownikiem ale mnie z tym dobrze :D napisałaś " Wszyscy nagle na siłę chcą być inni i stąd mamy falę tumblr girls albo jak to było jakiś czas temu nastoletnich emo" ale to nie swiadczy o innosci tylko o przynaleznosci do danej grupy. Człowiek który chce byc niezależny nie bedzie nalezał do żadnej grupy i nosił rzeczy takie jakie jemu odpowiadają nie zważając na opinie innych. dlatego na zachodzie ulice sa pełne indywidualnosci które my Polacy odbieramy za dziwactwo i chęć zwrócenia uwagi na siebie a oni doskonale wiedza ze strojem wyrazamy siebie i to własnie pokazują.

Myslę,że ubiera się nie po to,żeby podobać się otoczeniu,ale by dobrze się samemu w tym czuć.Dla mnie mało ważne,co ktoś przechodzący obok myśli.Ważne jest to,co sama mam w duszy i w czym czuję się sobą.
Mam podobne zdanie do Twojego i nawet wiek mam bardzo podobny.:D

Najzwyklejsze stylizacje do szkoły

08 wrz 2017 - 01:21:40

Cytat
paragelicgirl
Hej ;)
Trafiłam na to forum, bo, można powiedzieć, jestem już zmęczona swoimi starymi stylizacjami, które miały pokazywać bunt i niezależność. Tak, mam 15 lat :) Odkąd zaczęłam dorastać, zagłębiłam się w cięższe brzmienia, za czym poszedł mój wygląd. Obecnie wyrastam z tego, uważam, że to co się kocha należy mieć w sercu, a nie na ubraniu. Nie mam już potrzeby oznajmiania wszystkim z daleka o gatunku ulubionej muzyki i filozofii, która ciągnie się za nim. Poszukuję najzwyklejszych stylizacji, nie idących w żadną strone, nie tumblr, nie w stylu a la emo, nie słodko, coś jak bluza, rurki i zwykle conversy, ale niestety bardzo ciężko mi jest je znaleźć. Wszyscy nagle na siłę chcą być inni i stąd mamy falę tumblr girls albo jak to było jakiś czas temu nastoletnich emo, a ta zwyczajność, można powiedzieć ze nudność, stała się niezwykła i oryginalna, taki negatyw. Czy mogłybyście mi coś doradzić? Będę bardzo wdzięczna ;)

Mam taką stylizację u siebie, podpisaną zresztą "najzwyklej", czy jakoś tak ;)
Ja kupuję zwykłe koszulki basic, jeansy, adaśki, ale u mnie to zależny od nastroju, miejsca i czasu, ale także od pracy ;) Staram się nie przesadzać w żadną stronę. Jeśli chcesz zwyczajności to ubrania basic są jak najbardziej odpowiednie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-08 01:22 przez Nulka88.

Najzwyklejsze stylizacje do szkoły

08 wrz 2017 - 07:33:41

każdy z nas chciałby wyróżniać się chociaż w tłumie .
każdy kombinuje aby wygladać tak jak chce , jeśli wolisz papugowąć inne dziewczyny to twoim problemem jest brak samokrytyki i kontroli .
jeśli jesteś osoba kreatywną to wybierasz styl taki jaki sama wymyślisz.
Nie goń za modą .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co do tej sukienki