Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

srebrna biżuteria

34 minut temu

Rewelacyjne okna

godzinę temu

e-papieros

godzinę temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

mtf - stylizacje

25 wrz 2017 - 16:04:06

@czarownicaao @Ajkaa @agata74 wrzucam coś nowego, świeżego ... Inny kolor włosów no i zdjecie robione nie od dołu ;) Oczywiscie wiem że pewnych barier nie jest możliwością pokonać, jednak wszystkie poprawki nanoszone są według Waszych zsleceń ... ;)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-25 17:17 przez Moniktr.

mtf - stylizacje

25 wrz 2017 - 20:12:44

jak dla mnie super

mtf - stylizacje

25 wrz 2017 - 23:47:52

I o to chodzi, zmiana mega pozytywnasuper

mtf - stylizacje

26 wrz 2017 - 00:00:01

Dziękować dziewczęta, ta zmiana to dzięki Wam ;)

mtf - stylizacje

26 wrz 2017 - 07:43:49

Cytat
Moniktr
Dziękować dziewczęta, ta zmiana to dzięki Wam ;)
nie, ta zmiana jest dzieki twojej determinacji i ciezej pracy my tylko dałysmy pomysły ;)

mtf - stylizacje

26 wrz 2017 - 08:00:45

Mnie się te jasne włosy nie podobają. Dłuższe ciemne o wiele naturalniej wyglądają. Poza włosami uważam, że bardzo pozytywnie :) Makijaż jest bardzo ładny, jakbyś spróbował swoich sił w konturowaniu twarzy żeby nosek wyglądał na taki bardziej drobny, kobiecy, to będzie w ogóle super :)

mtf - stylizacje

26 wrz 2017 - 08:40:24

Cytat
agata74
Cytat
Moniktr
Dziękować dziewczęta, ta zmiana to dzięki Wam ;)
nie, ta zmiana jest dzieki twojej determinacji i ciezej pracy my tylko dałysmy pomysły ;)
To prawda determinacja jest ... wspierana jest ona jednak pomysłami Tych ludzi którzy wiedzą w którym miejscu i na jakim etapie poprawić ;) ... moja wiedza jest lub była znikoma więc ... To nasza wspólna praca !!!

Cytat
autosugestia
Mnie się te jasne włosy nie podobają. Dłuższe ciemne o wiele naturalniej wyglądają. Poza włosami uważam, że bardzo pozytywnie :) Makijaż jest bardzo ładny, jakbyś spróbował swoich sił w konturowaniu twarzy żeby nosek wyglądał na taki bardziej drobny, kobiecy, to będzie w ogóle super :)

Tak zgadzam się że te może na tę chwilę zbyt naturalne nie są, zamawiam bardziej stylowe jednak pozostsnę przy jaśniejszych, buźka wyglada młodziej ... Nos ? Ahhhhh ten nos :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-26 08:42 przez Moniktr.

mtf - stylizacje

26 wrz 2017 - 10:45:50

a może spróbuj z perukami w innym kolorze bardziej naturalnymi.
Blond jest farbowany zbyt farbowany , może delikatne blondy lekko ciemne blondy,brąz próbowałeś może brązy? ciepłe kolory idź poprzymierzaj peruki
no i pokaż nam jak w nich wyglądasz będziemy oceniać w których włosach ci będzie do twarzy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ZIMA SYLWESTER