Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WIELKI PIERSCIEN

16 kwi 2017 - 16:59:51

powiedzcie szczerze czy takie pierscienie sie jeszcze nosi? chomikowac czy przerobic oto jest pytanie



WIELKI PIERSCIEN

17 kwi 2017 - 12:37:45

@byk1965
"...czy takie pierscienie sie jeszcze nosi?"

Nosi się to,co się komu podoba.Każdy ma swój gust i styl.
Jeśli mi się coś podoba,to nie interesuje mnie,czy to podoba się innym.
Szczególnie jeśli chodzi o biżuterię.
Osobiście uwielbiam starą biżuterię,najlepiej srebrną (nie lubię samego koloru złota) i właśnie wielkie pierścienie.
Stara biżuteria jest unikatowa i bardzo pieczołowicie wykonana.
Teraz już takiej raczej nie ma.
Ten pierścień ma piękne oczko,ładny kolor kamienia,ale...(jak dla mnie) nie pasuje złota oprawa i kształt-wolę okrągłe.
W związku z tym ja bym go przerobiła...,ale to Twój pierścień.

WIELKI PIERSCIEN

17 kwi 2017 - 12:50:15

a co to znaczy czy się nosi???????Ludzie noszą to co się komu podoba i w czym się dobrze czują



WIELKI PIERSCIEN

17 kwi 2017 - 13:03:58

Nie sprzedawaj! Jak nie chcesz nosić teraz to za parę lat :)

WIELKI PIERSCIEN

17 kwi 2017 - 13:04:46

Cytat
Polaris3
a co to znaczy czy się nosi???????Ludzie noszą to co się komu podoba i w czym się dobrze czują

Tak jest Polaris3.
Ten drugi pierścień jest cudny-szkoda,że złota oprawa.
Właśnie takie lubię.serce

WIELKI PIERSCIEN

17 kwi 2017 - 14:41:52

Na pewno pamiętacie "sowiecką biżuterię" mówiono na nią "Soviet jewelry".
Kupowało się wszystko jak leci traktując zakup jako dobrą inwestycje albo cenny prezent. Czasy tak się zmieniły że o otwartej granicy polsko-rosyjskiej i wzajemnym handlu detalicznym z sąsiadami zza wschodniej granicy możemy jedynie opowiadać anegdoty.Nic więc nam innego nie pozostaje jak przejrzeć szuflady i bez żalu spieniężyć swoje relikty czasów ZSRR. Chyba, że na nowo odkryjecie piękno i kunszt "ruskiego złota" i staniecie się kolekcjonerami.



WIELKI PIERSCIEN

17 kwi 2017 - 18:11:30

@Polaris3
A jakże?Pamiętam "ruskie Gagariny".
To były czasy.
Niektóre nie były złe,a im większe,tym babki dumniej nosiły głowy w górze.:D:D:D Najbardziej odpychał mnie zawsze ten kolor oprawy.Srebro wygląda (moim zdaniem) o wiele lepiej.
@Agata74 posiada imponującą kolekcję-widziałam.
Dlatego,biorąc pod uwagę kolor...ja bym przerobiła ten pierścionek.

WIELKI PIERSCIEN

17 kwi 2017 - 18:49:00

Nawet wtedy było już białe złoto, platyna, ale jak pisze polaris to była inwestycja, dobra lokata pieniędzy, teraz moda się zmieniła ale niektóre wzory z czasów związku radzieckiego wracają do łask i są w cenie, to było najczystsze wtedy złoto, teraz różnie z tym bywa i są różne domieszki, jednak popyt na nie wraca, i o dziwo noszą i kupują takie również celebryci, wszystko zależy czy pasuje do kształtu dłoni:)

Cytat
byk1965
powiedzcie szczerze czy takie pierscienie sie jeszcze nosi? chomikowac czy przerobic oto jest pytanie
Ja bym zostawiła, wygląda ciekawie i oryginalne, kiczu teraz wszędzie pełno, a oryginalnych wzorów ubywa, więc decyduj sama:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-17 18:51 przez CzerwoneUsta.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

WIELKI PIERSCIEN

17 kwi 2017 - 21:12:51

boję się jak przerobić ! Byku nie bądź barbarzyńcą, zachomikuj go.

WIELKI PIERSCIEN

17 kwi 2017 - 21:51:03

Bardzo w moim typie. Ja uwielbiam wszystko co duże i ze złota :)) może dla kogoś wydawać się kiczowaty, moim zdaniem jest piękny. Ja bym na pewno zostawiła, takich misternych piękności coraz mniej, a moda lubi powracać...

WIELKI PIERSCIEN

17 kwi 2017 - 22:43:33

Właśnie że on nie wygląda kiczowato, kiczowate są teraz niektóre serie tworzone na potrzeby rynku, tysiące identycznych i wykonanie do kitu, to oczko wyleci, lub pierścionek się wykrzywia...to dopiero kicz nad kicze:)

WIELKI PIERSCIEN

18 kwi 2017 - 19:06:07

Widzę ze oberwałem za myśli o przetopnienia może macie rakcje ze moda wraca jednak jak obserwuje to zaskoczony widać żeby takie były noszone posłucham was i jeszcze trochę zachomi kujemy moje zlotka.

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

WIELKI PIERSCIEN

18 kwi 2017 - 20:01:00

absolutnie nie przetapiać!!! takie perełki to super inwestycja, a i moda wraca więc od czasu do czasu można założyć taki pierścień.

WIELKI PIERSCIEN

18 kwi 2017 - 22:06:15

Zostaw sobie w takiej postaci jakiej jest, ma to coś :)

WIELKI PIERSCIEN

19 kwi 2017 - 12:21:24

Z tą wypowiedzią jak najbardziej się zgadzam:
"kiczu teraz wszędzie pełno, a oryginalnych wzorów ubywa,
więc decyduj sama:)"

Tylko chyba wnioskuję,że SAM...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Polecam Najtanszy markowy sklep online