Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Moja pełna szafa

28 cze 2016 - 12:24:58

Często ochota na zmiany w życiu rodzi się spontanicznie tak też zadziałało to u mnie po wielu latach pracy w wyuczonym zawodzie zapragnęłam coś zmienić i spróbować swych sił w zabawie z modą do tej pory robiłam to dla siebie czasami pomogłam córce czy koleżankom dobierać ubrania na różne okazje i jak się okazało wszyscy byliśmy zadowoleni dla mnie to ogromna frajda i satysfakcja bo bardzo lubię tworzyć swoje własne stylizacje a koleżanki były zadowolone że im pomogłam ubrać się i modnie i ze smakiem biorąc pod uwagę mankamenty czy niedoskonałości naszej kobiecej sylwetki .Bardzo nieśmiało wkraczam w świat mody i doradztwa w tym zakresie ale postanowiłam spróbować oto kilka moich pierwszych zestawów sportowych które zrobiłam po wielkich porądkach w mojej bardzo dużej szafie.(ta moja szafa to mój ulubiony mebel jeszcze mam w niej całe mnóstwo skarbów którymi się chce podzielić ) I niedługo zaprezentuję nowe zestawy i moje kolekcje .Proszę o komentarze uważam iż często wnoszą coś dobrego

Moja pełna szafa

28 cze 2016 - 13:00:30

Brakuje zdjec ;)

Moja pełna szafa

28 cze 2016 - 13:29:46

@Emikrugly chętnie pooglądamy i pokomentujemy tylko na razie nie mamy co bo nie ma zdjęć :)

Moja pełna szafa

28 cze 2016 - 14:07:39

Witam proszę odwiedzić mój profil :
http://szafa.pl/profil/Emikrugly
pozdrawiam i do zobaczenia na fs.

Moja pełna szafa

29 cze 2016 - 09:42:42

Byłam u ciebie na profilu i uwazam ze nie masz wyczucia mody i nie wyglada to dobrze.

Moja pełna szafa

08 lis 2016 - 11:23:04

Przydałyby się jakieś fotki

Moja pełna szafa

08 lis 2016 - 13:50:39

Cytat
Emikrugly
Witam proszę odwiedzić mój profil :
http://szafa.pl/profil/Emikrugly
pozdrawiam i do zobaczenia na fs.

Jeśli zakładasz tu wątek,to uważam,że fotki powinny być tutaj,a nie zapraszasz nas na Face... .
Co do stylizacji,to podzielam zdanie @martusia0312.
Zostawię bez komentarza...,ale próbuj-trening czyni mistrza.:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-08 13:56 przez czarownicaao.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pokaż stylizacje z czarnym skórzanym płaszczem