Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 738
Ostrzeżenia: 1/5

Witam,
wybieram się na wesele za 2 tygodnie. Kupiłam chabrową sukienkę w reserved i mam problem z dodatkami. Jak sądzicie jaki kolor butów i torebki będzie najlepszy?
Nie chce zakładać czarnych, myślałam nad czerwonymi, ale nie wiem czy będzie za "ostro". Może macie inne propozycje?

Liczę na pomoc :)


niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 5/5

Ja bym polecała ci iść bardziej w kierunku "błyskotek". Może coś srebrnego? Według mnie chabrowy własnie z tym kolorem się komponuje, a duża srebrna bransoletka i mniejsze kolczyki będą wygladały bardzo stylowo. Ja ostatnio byłam na weselu i zamawiałam własnie kieckę w tym odcieniu i za bardzo nie miałam srebrnych dodatków, wybrałam złote, ale musze ci powiedzieć że efekt nie był już taki sam, dlatego idź bardziej w ciemne kolory :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-20 11:44 przez moderator.

ja bym wybrała srebro jak koleżanka wyżej, włącznie ze szpileczkami, lub limonke, w drugim wariancie będzie oryginalnie, świeżo i energetycznie, w pierwszym bardziej glamour:)

czerwien faktycznie bedzie za "ostra"

Srebro nie do każdego typu urody pasuje, pytanie jak Ty w srebrze wyglądasz, jeśli dobrze to srebro może być ok.
Co do połączenia czerwieni z chabrowym to ja osobiście nie jestem wielką fanką tej kombinacji, ale co kto lubi. Jeśli już to poszłabym w kombinacje dodatków czerwono-chabrowych (dwu kolorowe buty lub torebka)
Jeśli nic Ci nie podejdzie to delikatne czarne sandałki oczywiście też będą pasować.

PS Fajna sukienka:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-20 21:29 przez justangel.

Mi się wydaję, że będzie pasować jakaś delikatna biżuteria, coś w stylu charmsów. Pandora ma ciekawą oferte. Przejrzyj, może coś wybierzesz https://www.ekokarat.pl/pl/pandora_charmsy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Moja pełna szafa