Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

Prostowanie włosów

godzinę temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kolorowy zawrót głowy. :)

03 gru 2015 - 09:28:44

Witam poraz kolejny i pewnie nie ostatni. ;) ale tak to jest jak nie posiada się gustu w pewnych sprawach.

Za niedługo idę na chrzest i naczytalam się że sukienka powinna być w jasnych stonowanych kolorach. Krój sukienki wybrałam tylko mam dylemat z kolorem. I doborem rajstop. Buty będę miała na obcasie czarne za kostkę także myślę że rajstopy tez powinny być czarne kryjące w tym wypadku. Poniżej dodaje zdjęcia mojej potencjalnej sukienki oraz kolory które mnie interesują. Może pomożecie mi z doborem będę wdzięczna. :-)



kolorowy zawrót głowy. :)

03 gru 2015 - 17:02:01

buty czarne za kostkę wogóle nie pasują do takich sukienek .

kolorowy zawrót głowy. :)

03 gru 2015 - 17:15:25

W moich oczach wygrywa niebieska i myślę, że nie ma przeszkód, żeby w takim kolorze pójść na chrzciny. Jeżeli bierzesz buty za kostkę (co przy tej porze roku jest zupełnie naturalne), to weź czarne kryjące rajstopy. W celu dopełnienia całości, dołożyłabym jeszcze jakiś długi i masywny wisior. Uważam, że do żadnego z pozostałych kolorów nie pasują grube czarne rajstopy.

kolorowy zawrót głowy. :)

03 gru 2015 - 20:25:31

U mnie pada śnieg z deszczem więc jakie buty mam ubrać jak nie takie?..

I właśnie nie wiem co z tym kolorem oglądałam dużo zdjęć i czarne kryjące rajstopy dobrze się prezentowały z kolorem ecru. :-) dziękuję za sugestie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki kolor?