Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Sylwestrowa stylizacia. W swetrze???

16 lis 2015 - 09:25:08

Planuję spędzić nabliższego sylwestra razem ze znajomymi na "domówce" i zastanawiam się czy taki sweterek byłby odpowiedni??

Nie wiem jak ubierze się reszta gości, pewnie dziewczyny będą w kieckach. ja jednak nie chcę wydawać kasy na nową kieckę poza tym czułabym się bardziej swobodnie w takim sweterku. Do tego może jakieś legginsy,spodnie??? Swterek jest boski, ale czy nie bedę zabardzo odstawać od reszty towarzystwa? Doradźcie dziewczyny...


A no i myślę,żeby założyć pod spód jakąś bluzkę, ze względu na ten dekold na plecach, czy lepiej nic nie nakładać??



Sylwestrowa stylizacia. W swetrze???

16 lis 2015 - 09:38:50

żadnej bluzki nie zakładaj pod spód.

spytaj się po prostu co dziewczyny zakładają, bo nie wiesz czy ubrać się wyjściowo czy na luzie.

Sylwestrowa stylizacia. W swetrze???

16 lis 2015 - 09:43:56

Rok temu byłam na domówce u znajomych Mojego chłopaka, nikogo tam nie znałam i z nikim co do stroju się nie umawiałam. Pojechałam w jeansach oraz bluzce całej w cekiny, ale wzięłam na przebranie w razie "W" sukienkę, i dobrze zrobiłam. Dziewczyny były w sukienkach, chłopcy przeważnie w jeansach i jakiejś fajnej koszulinie :)

A jeśli chodzi o sweterek to jest śliczny, jeśli jest sporo za pupę to ubrałabym do niego kryjące czarne rajstopy, buciki na obcasie lub balerinki i byłoby OK jak dla Mnie :) A jeśli chodzi o odkryte plecy, Ja pewnie musiałabym założyć jakiś top pod spód bo nie lubię pod swetrem nie mieć niczego :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-16 09:46 przez Judaa21.

Sylwestrowa stylizacia. W swetrze???

16 lis 2015 - 10:05:19

Sądzę, że sweterek wygląda tak magicznie, tak akurat pod tą zabawę ;) jak @Judaa21 myślę, że dobrze kryjące rajstopy i super botki do tego, a plecy zostaw w spokoju, mają być odkryte :D

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Sylwestrowa stylizacia. W swetrze???

16 lis 2015 - 10:48:11

No niestety rajstopy odpadają ponieważ jestem wysoka i sweterek ledwo co pupę zakrywa :P Myślę nad zwykłymi czarnymi legginsami takimi przed kostkę i klasycznymi czarnymi szpilkami.

Jednak nie będę nic zakładała pod sweter - wygląda lepiej bez niczego pod spodem.

A jaka fryzura? Mam długie gęste włosy, sztywne. Chciałabym mieć coś ciekawego na głowie niż rozpuszczone, jak zwykle.

Sylwestrowa stylizacia. W swetrze???

17 lis 2015 - 09:37:07

Cytat
magsi
Sądzę, że sweterek wygląda tak magicznie, tak akurat pod tą zabawę ;) jak @Judaa21 myślę, że dobrze kryjące rajstopy i super botki do tego, a plecy zostaw w spokoju, mają być odkryte :D

rajstopy do swetra super porada, bez kitu...rajstopy nosi sie do sukienki, spodnicy, ew. tuniki, o tym że nosi się do swetra pierwszy raz w życiu slyszę:)

Sylwestrowa stylizacia. W swetrze???

23 lis 2015 - 16:08:00

Sweterek śliczny. :-) gdzie można taki kupić?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bluzka satynowa na jakie okazje idealna i w jakim wieku ?