Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witajcie dawno o porade nie prosiłam ale dzis postanowiłam zapytac się co założyc na 40 lecie ślubu cioci i wujka - bedzie 70 osób wiec to jak wesele. Tylko ze jestem w 7 mc ciąży ( trzeci dzidziuś;) i mam tylko dwie opcje

1. Sukienka i narzutka opcja dosć zwiewna boje się zeby mnie nie przewiało bo jestem świeżo po tygodniowym przeziębieniu.

2. Tunika z Happy Mum typowo ciążowa elegancka tylko ze miały dojsc szare spodnie a jeszcze nie doszły wiec nie wiem czy te granatowe mogą być?

Która opcja lepsza - tak jak pisze troche sie boje sukienki zeby sie nie rozchorowac przy tej pogodzie;(

chyba sie zdjecie nie załadowało



(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-10 09:05 przez Olimpia_21.

Jak dla mnie druga opcja jest jak naj bardziej na TAK. Jest elegancka i nie przesadzona, fajne dopełnienie w postaci kopertowki, a tunika slicsnie podkreśla brzuszek :)śmiało możesz tak iść, ta pierwsza styli też ok, ale maz racje, jest brdziej weselna i też nie polecam się rak wyletnic, skoro dopiero chorowalas.
Ja jestem w 8 miesiącu i też mi coraz trudniej się ubrać aby bylo i ładnie i wygodnie, Tobie się udało :)

Ja tez uważam że druga opcja jest super :)

W drugiej opcji wyglądasz super - elegancko, ale nie przesadnie. I z pewnością lepiej dla zdrowia, jeśli niedawno chorowałaś. ;)

Cytat
Onyksowa
W drugiej opcji wyglądasz super - elegancko, ale nie przesadnie. I z pewnością lepiej dla zdrowia, jeśli niedawno chorowałaś. ;)

na dworze taka zawieja ze w ogole nie chce mi się iść;) Ale zostane przy spodniach - szkoda tylko ze szare nie doszły chyba by wygladały lepiej niz te granatowe;)

Cytat
Olimpia_21
Cytat
Onyksowa
W drugiej opcji wyglądasz super - elegancko, ale nie przesadnie. I z pewnością lepiej dla zdrowia, jeśli niedawno chorowałaś. ;)

na dworze taka zawieja ze w ogole nie chce mi się iść;) Ale zostane przy spodniach - szkoda tylko ze szare nie doszły chyba by wygladały lepiej niz te granatowe;)
Te też nie wyglądają źle :)

Cytat
Onyksowa
Cytat
Olimpia_21
Cytat
Onyksowa
W drugiej opcji wyglądasz super - elegancko, ale nie przesadnie. I z pewnością lepiej dla zdrowia, jeśli niedawno chorowałaś. ;)

na dworze taka zawieja ze w ogole nie chce mi się iść;) Ale zostane przy spodniach - szkoda tylko ze szare nie doszły chyba by wygladały lepiej niz te granatowe;)
Te też nie wyglądają źle :)
no i są wygodne;)

Ja mysle ze szare spodnie wcale nie wygladaly by lepiej, tu wszystko wspolgra idealnie.

Jeśli będą tańce to lepsza będzie sukienka,
Jeśli to obiado-kolacja wybierz zestaw ze spodniami ale zamień na materiałowe zamiast jeansów, bo wyglądają mało elegancko i niestosownie do powagi spotkania.

Baw się dobrze ;)

zweryfikowana
Posty: 130
Ostrzeżenia: 1/5

Ze spodniami super :)

Wyglądasz bardzo dobrze, nawet lepiej niż w sukience. Podziwiam Cię za to za szpilki, ja odstawiłam je chyba w 3 miesiącu:)

ze spodniami super , bardzo zgrabnie

Cytat
elizabetha3city
Jeśli będą tańce to lepsza będzie sukienka,
Jeśli to obiado-kolacja wybierz zestaw ze spodniami ale zamień na materiałowe zamiast jeansów, bo wyglądają mało elegancko i niestosownie do powagi spotkania.

Baw się dobrze ;)


w odmiennym stnie nie tak łatwo zamienić spodnie na materiałowe, tym bardziej ze własciwie miałam jedne własnie te granatowe. Ale dosły szare też ale jeansy ale o leciutko połyskliwej fakturze i te ubrałam. Tance były ale bawiiłam się dobrze. A szpilki o 22 zamieniłam na wygodne czółenka;) dziekuje za pomoc

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sylwestrowa stylizacia. W swetrze???