Obecnie rozmawiamy o:

Wakacje w Hiszpanii.

gorący temat

najtańsza apteka

godzinę temu

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co założyć na Chrzest dziecka?

26 paź 2015 - 11:11:23

Witajcie :-)

Jestem w kropce... Za 2 tygodnie mój Maluszek będzie chrzczony, a ja nie mam czego na siebie włożyć. Jak zawsze przy każdej okazji ogarnę restauracje, menu, zaproszenia, gości strój dla męża i Maluszka a o sobie przypomni mi sie na końcu...

Mimo, że po ciąży wróciłam do swojego rozmiaru, to niestety brzuszek jeszcze jest trochę widoczny... Więc odpadają moje ulubione dopasowane kiecki... Znowu z drugiej strony nie jest to ślub, czy studniówka, więc odpadają wszelkie wystawne kreacje...

Chciałabym wyglądać skromnie, ale z klasą. Coś na wzór księżnej Kate ;-)

Co sądzicie o sukienkach poniżej?
Może macie jakieś swoje typy, sugestie?

Wklejajcie również swoje rzeczy na sprzedaż - mogłabym odkupić od którejś z Was...


Ehhhh.... Chciałabym mieć to już z głowy...



Co założyć na Chrzest dziecka?

26 paź 2015 - 12:14:11

Nie możesz zostawiać "się" na ostatnia chwilę ;) Mama jest zawsze w centrum uwagi (maleństwo też, ale zazwyczaj jest przy mamie, więc ... :) )

Sukienki ze zdjęć, podobają mi się ich fasony, ale postawiłabym na bardziej stonowane kolory. Pudrowy róż, błękit, beż. . . nie wiem jakie kolory lubisz, a to Ty masz się czuć w tym dobrze :



Co założyć na Chrzest dziecka?

26 paź 2015 - 12:40:30

Śliczne :-) a kolory jak najbardziej "moje" ;-)

Co założyć na Chrzest dziecka?

26 paź 2015 - 19:02:47

Yyyy taka krótka sukienka na chrzest? W ddatku czerwona? I Ty chcesz wyglądać jak Kate? Znajdź mi proszę zdjęcie Kate na którym wystawia połowe ud :P Ja Ci polecam spódnice z baskinką długość zaraz przed kolano albo za kolano.

Co założyć na Chrzest dziecka?

26 paź 2015 - 19:39:26

Mam takie na sprzedaż, eleganckie z klasą :) Ale wśród nich są też dopasowane...



Co założyć na Chrzest dziecka?

26 paź 2015 - 21:49:24

Miałam Chrzest swojej córeczki 2tyg temu i założyłam spódniczkę i luźną koszulę rozpinaną na 3 guziczki. Jeśli karmisz piersią, to weź pod uwagę, że nie dasz rady karmić w sukience w całości.

zweryfikowana
Posty: 487
Ostrzeżenia: 1/5

Co założyć na Chrzest dziecka?

26 paź 2015 - 22:18:18


Zapraszam do mnie:)

Co założyć na Chrzest dziecka?

30 paź 2015 - 22:12:22

Cytat
kasiula2
Miałam Chrzest swojej córeczki 2tyg temu i założyłam spódniczkę i luźną koszulę rozpinaną na 3 guziczki. Jeśli karmisz piersią, to weź pod uwagę, że nie dasz rady karmić w sukience w całości.
Trafna uwaga! Moim zdaniem te sukienki na chrzest nadają się raczej średnio, w końcu będziecie w kościele i nie jest to jakaś wielka feta. Na pewno nieco dłuższe i bardziej stonowane, skoro ma być na styl Kate ;)

Co założyć na Chrzest dziecka?

02 lis 2015 - 13:29:03

Sukienki ładne, ale moim zdaniem zbyt strojne jak na chrzest. Lepiej postawić na troszkę dłuższe sukienki/spódnice i spokojniejsze kolory. Wybierz coś w czym będzie Ci wygodnie, bo maluch może akurat mieć ochotę na jedzenie (a suwaka z tyłu kreacji raczej nie rozsuniesz przy wszystkich zgromadzonych w kościele)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak kupować rozsądnie ? Pomóżcie.