Obecnie rozmawiamy o:

Kosmetyczka w Warszawie

gorący temat

Co myslicie

wczoraj o 14:11

Kosmetyki Faberlic

przedwczoraj o 9:30

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9

Gdzie robicie zakupy?

27 mar 2019 - 12:23:17

ja jednak najczęściej kupuje w sieciówkach. Jakość jest jaka jest ale często można znaleźć coś fajnego tanio :)

Gdzie robicie zakupy?

03 cze 2019 - 22:21:44

Wiecie gdzie można kupić dobry makaron dla dzieci i herbatki dla niemowląt?

Gdzie robicie zakupy?

26 cze 2019 - 23:04:48

W sieciowkach jest czesto dosc niska jakosc. Ja szukam czegos w mniej znanych sklepach, do tego jest czasami taniej.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 6/5

Gdzie robicie zakupy?

03 wrz 2019 - 11:18:16

ja się ubieram nijak ;< to mój największy ból. jakoś tak nie umiem sobie, rzeczy dobrać w konkretnym stylu, żeby mi pasowały. nawet jakbym umiała to ciężko bo mi się podobają bardzo różne rzeczy. Z jednej strony mogłabym mieć baggy bo mi się mega podobają i inne rzeczy w tym klimacie ale z drugiej kocham kocham kocham wysokie obcasy i sukienki więc jestem nieogarnięta i bez stylu ;<

na kolory tylko bardzo zwracam uwagę - zgniłe zielenie i inne takie moro kolory odpadają, szarości tez niezbyt

Jeśli chodzi o sklepy to kupuję głównie przez internet, szukając przy tym okazji.

Gdzie robicie zakupy?

04 wrz 2019 - 13:18:36

Sukienki, bluzki kupuję na Cinamoon.pl. Ostatnio kreacje na wesele znalazłam na Loola.pl i jestem bardzo zadowolona.
Najczęściej jednak robię zakupy na Denley.pl
Co prawda mają tam więcej ubrań dla facetów. Więc jeżeli chcecie zaopatrzyć też swoich mężów/ chłopaków - polecam.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie robicie zakupy?

08 paź 2019 - 22:04:44

nieraz w sieciówkach można wyszukać jakieś perełki a nieraz w necie znajduję coś idealnego dla siebie i bliskich , nie wiem czy wiecie że jest teraz loteria z okazji 10 tych urodzin Payback, https://www.payback.pl/loteria przy zakupach podaję nr karty i zbieram punkty później zamienię je na fajne nagrody

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienki na scene dla dziewczynek Poznań