Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

51 minut temu

sprawdzony stomatolog

54 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie robicie zakupy?

27 mar 2019 - 12:23:17

ja jednak najczęściej kupuje w sieciówkach. Jakość jest jaka jest ale często można znaleźć coś fajnego tanio :)

Gdzie robicie zakupy?

03 cze 2019 - 22:21:44

Wiecie gdzie można kupić dobry makaron dla dzieci i herbatki dla niemowląt?

Gdzie robicie zakupy?

26 cze 2019 - 23:04:48

W sieciowkach jest czesto dosc niska jakosc. Ja szukam czegos w mniej znanych sklepach, do tego jest czasami taniej.

niezweryfikowana
Posty: 199
Ostrzeżenia: 6/5

Gdzie robicie zakupy?

03 wrz 2019 - 11:18:16

ja się ubieram nijak ;< to mój największy ból. jakoś tak nie umiem sobie, rzeczy dobrać w konkretnym stylu, żeby mi pasowały. nawet jakbym umiała to ciężko bo mi się podobają bardzo różne rzeczy. Z jednej strony mogłabym mieć baggy bo mi się mega podobają i inne rzeczy w tym klimacie ale z drugiej kocham kocham kocham wysokie obcasy i sukienki więc jestem nieogarnięta i bez stylu ;<

na kolory tylko bardzo zwracam uwagę - zgniłe zielenie i inne takie moro kolory odpadają, szarości tez niezbyt

Jeśli chodzi o sklepy to kupuję głównie przez internet, szukając przy tym okazji.

Gdzie robicie zakupy?

04 wrz 2019 - 13:18:36

Sukienki, bluzki kupuję na Cinamoon.pl. Ostatnio kreacje na wesele znalazłam na Loola.pl i jestem bardzo zadowolona.
Najczęściej jednak robię zakupy na Denley.pl
Co prawda mają tam więcej ubrań dla facetów. Więc jeżeli chcecie zaopatrzyć też swoich mężów/ chłopaków - polecam.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie robicie zakupy?

08 paź 2019 - 22:04:44

nieraz w sieciówkach można wyszukać jakieś perełki a nieraz w necie znajduję coś idealnego dla siebie i bliskich , nie wiem czy wiecie że jest teraz loteria z okazji 10 tych urodzin Payback, <moderacja-spam> przy zakupach podaję nr karty i zbieram punkty później zamienię je na fajne nagrody



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-09 15:23 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie robicie zakupy?

22 paź 2019 - 13:11:37

ja mam kilka ulubionych sklepów i rzadko wykraczam poza ten krąg :D Sinsay, New Yorker, w necie lubię Pakuten i Vinted (czasem kupuje tanie używki), White Rvbbit jak chce jakiś dobry stanik, ezebra kosmetyki i royalfashion buty :)

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie robicie zakupy?

29 paź 2019 - 15:38:47

Ja najczęściej kupuję w Reserved i Mohito, bo mają tam ładne i dość dobre gatunkowo ciuszki.

Gdzie robicie zakupy?

04 gru 2019 - 22:26:53

Nie lubię chodzić po sklepach, dlatego wybieram zakupy przez internet. Znalazłam świetny sklep z damską odzieżą BEE and DONKEY. Zamówiłam ostatnio sweter wycięty w serek. Idealnie pasuje do spódnicy jak i do eleganckich spodni. Wysoka jakość materiału.

Gdzie robicie zakupy?

05 gru 2019 - 09:51:46

Przeważnie przez internet poluje się :) teraz szukam spodni-kombinezonów zimowych lub spodni skórzanych zwykłych, z szelkami lub tez jednoczęściowy kombinezon oczywiście cienki .

Gdzie robicie zakupy?

07 gru 2019 - 19:44:58

Ja lubię Sinsay i Cropp najbardziej :) Stacjonarnie jak i przez internet :)

Gdzie robicie zakupy?

18 lut 2020 - 14:28:48

Jak chcecie się wyróżnić i lubicie nietypową modę w wersji premium to polecam wam węgierską markę Sugarbird , moja ulubiona - mają zajebi.... kolaboracje z Disney'em czy Coca-Colą, a znajdziecie je na ubierzsie.com. Dodatkowo mają dużo promocji. Poniżej podsyłam link :
<moderacja-spam>





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-09 15:23 przez moderator.

Gdzie robicie zakupy?

18 lut 2020 - 20:09:04

Ja od jakiegoś czasu zaczęłam robić zakupy przez internet. Na <moderacja-spam> możecie znaleźne bardzo fajne torebki ja znalazłam tam coś dla siebie tańczy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-09 15:23 przez moderator.

Gdzie robicie zakupy?

06 maj 2020 - 17:54:04

Trudno się nie zgodzić z waszymi opiniami. Na ten moment to zakupy przez internet przeżywają swego rodzaju boom. Wystarczy zobaczyć jak dlugo czeka się na paczkę od kuriera, tak dużo jest składanych zamówień. Ludzie zazwyczaj szukają promocji bądź przygotowywują się już do przodu ze swoimi planami. Jeśli mamy małe dziecko to z pewnością nie zabraknie nam pomysłów na co wydać trochę funduszy. Przykładowo takie produkty jak łóżeczko turystyczne dla dziecka mają swoich nabywców ponieważ rodziny chcą się gdzie wyrwać z tego całego zgiełku. Weekendowy wyjazd na działkę jest zbawieniem dla większości z nas i chwilą relaksu. Decydując się na taki zakup warto rozważyć najpopularniejszych producentów - <moderacja-spam> gdyż na zasadzie kontrastu znajdziemy idealny produkt.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-09 15:24 przez moderator.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Gdzie robicie zakupy?

06 maj 2020 - 20:10:19

W internecie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienki na scene dla dziewczynek Poznań