Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Gdzie robicie zakupy?

28 lut 2018 - 14:55:29

Bardzo dużo kupujemy w Empiku. Zazwyczaj udaje się trafić całkiem sensowne okazje, a ogólnie - oni mają naprawdę tanio, czasami nawet zadziwiająco tanio. Nie chodzi tylko o DVD czy książki, ale i inne produkty - zabawki, kosmetyki, czy tam nawet sprzęt. Od dłuższego czasu sprawdzam zawsze u nich co kupuję, w sensie robię sobie porównanie. Nie robię zakupów bez przemyślenia. Oszczędny ze mnie człowiek ;-)

Gdzie robicie zakupy?

28 lut 2018 - 15:56:46

@szarinnka widzisz, a ja mam zupełnie na odwrót. Zawsze zanim kupię coś w empiku to szukam najpierw i sprawdzam na innych stronach czy nie jest taniej i zazwyczaj znajduję dużo niższe ceny. Owszem, zdarzają się fajne promocje i wtedy chętnie kuouję.

Gdzie robicie zakupy?

06 mar 2018 - 16:56:36

no własnie łatwiej spytac gdzie nie robić zakupów hehe..w sytuacji gdy pozamykali galerie w niedziele to jest dramat dla tych co nie maja kiedy kupić wiec internet....dzieki Ci Panie za internet;-))ja kupuje w iperfumy...markoweobuwie...home&you...empik...zara...i wiele wiele innych;-)

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 3/5

Gdzie robicie zakupy?

22 mar 2018 - 11:56:43

Ja odkąd przerzuciłam się na zakupy w internecie, to tylko kupuje w sklepach internetowych. Sieciówki omijam z daleka, nawet ich sklepy internetowe. Tam ceny są dość wysoki w innych sklepach można znaleźć identyczne rzeczy czterokrotnie tańsze.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 3/5

Gdzie robicie zakupy?

27 mar 2018 - 20:52:37

Głównie sklepy online, a czasem zdarza się na allegro.

Gdzie robicie zakupy?

05 lip 2018 - 17:29:45

zalando :) zawsze numer jeden

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie robicie zakupy?

11 lip 2018 - 16:30:50

Mam już za sobą fascynację kupowaniem w Internecie, nie wszystko co nie pasowało odesłałam, bo może się przyda i leży. Może oddam na Caritas. Wracam do kupowania w miejscu, gdzie da się przymierzyć i dotknąć ręką materiał.W warszawskiej Panoramie zachwyciłam się sukienką <moderacja>.




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-10-22 19:55 przez moderator.

Gdzie robicie zakupy?

30 lip 2018 - 15:40:23

Ja nie lubię kupować w necie bo zawsze obawiam się że nie będzie wyglądało tak samo jak na zdjęciu albo rozmiar będzie nie taki.

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 6/5

Gdzie robicie zakupy?

15 paź 2018 - 09:10:32

Ja zazwyczaj kupuję w sklepach stacjonarnych, a przede wszystkim w sklepach z odzieżą używaną. Naprawdę polecam tego typu sklepy - tanio, duży wybór, wiele unikalnych ubrań. Generalnie chodziłam kiedyś po różnych, ale teraz najczęściej odwiedzam sklep VIVE Profit. :)

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie robicie zakupy?

16 paź 2018 - 19:36:53

Ja dużo rzeczy kupuję na netmoda. Mają fajne, modne ubrania, które wygodnie się noszą i są w dobrej cenie. Po za tym dla mnie to dużo wygodniejszy sposób niż latanie po sklepach z tłumem innych ludzi kiedy to nic nie mogę znaleźć;)

Gdzie robicie zakupy?

10 lis 2018 - 15:17:29

Nie jestem pewna czy już odpowiadałam na ten wątek :P ja zazwyczaj na divacatwalk, zalando, hybridfashion albo używki na vinted :D no i często w zwykłych sieciówkach albo butikach

Gdzie robicie zakupy?

17 gru 2018 - 12:07:19

Ja zawyczaj w sklepie stacjonarnym. Wolę przymierzyć ubrania i od razu wiedzieć czy coś pasuje, zmiast kupować online, a potem odsyłać bo coś jest nie tak, jak być powinno :) A tak generalnie to najbardziej lubię robić zakupy w second handzie VIVE Profit ;)

Gdzie robicie zakupy?

17 lut 2019 - 11:18:57

ja bardzo lubię Butik Modna na Bolesławieckiej - zawsze tam znajdę odpowiednią kieckę! a przy okazji perfekcyjnie jestem obsłużona! dla mnie to sklep rewelacyjny!

Gdzie robicie zakupy?

26 lut 2019 - 14:35:02

Sklepy internetowe sa świetną alternatywą dla sklepów stacjonarnych. tym bardziej dla bardziej dla leniwych i zapracowanych. Kilka razy korzystałam ze stronki Denley.pl i kilku innych. Serio mogę polecić. Paczka przyszła na czas i co najważniejsze, że mój płaszczyk sprostał moim oczekiwaniom. :)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-26 14:42 przez Karolcia3132.

Gdzie robicie zakupy?

15 mar 2019 - 12:27:31

A ja osobiście odradzam kupowania w tych dużych sklepach internetowych bo przez to, że wydają krocie na reklamę mają wysokie ceny ciuchów! Nie wiem jak rozmiar nosisz ale jeżeli od 38 wzwyż czyli plus size i nie tylko. to mogę Ci polecić fajny sklep: xelka.sklep.pl ( niestety widzę linka nie można wkleić, więc sobie wpisz w wyszukiwarkę. Ciuszki rewelacyjne i na każdą kieszeń. Teraz zamówiłam taki sweter oversize pudrowy róż za 39,00 i biała koszulę bo niedługo matura ( 39,90zł). Paczkę dostałam bardzo szybko więc jestem zadowolona. Z tego co na szybko widziałam to mają bardzo duży dział z eleganckimi sukienkami na wesele, chrzest itd, koszule, tuniki itd. itp.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kaszkiet - z czym i jak nosić ?