Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 11 12 -->

Gdzie robicie zakupy?

18 sie 2017 - 00:50:15


Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-18 00:51 przez czarownicaao.

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie robicie zakupy?

25 wrz 2017 - 12:26:28

ja on line teraz robie zakupy, bo nie mam kiedy chodzić po galerii handlowej. Teraz wolę zamawiać, bo nie marnuję czasu na szperanie w sieciówkach. Zamawiam to, co mi się podoba i już

Gdzie robicie zakupy?

02 paź 2017 - 17:03:52

mam niewiele czasu na jeżdżenie po sklepach, poza tym wszędzie mam daleko więc praktycznie wszystko poza art. spożywczymi kupuję online. Na szczęście wybór jest ogromny.

Ubrania najczęściej, poza sieciówkami online kupuję tu:

answear.com
strasznie fajna opcja, której nigdzie indziej w sumie nie widziałam- można kupować całe, gotowe zestawy ubrań. Kompletne stylizacje. Coś dla leniwych i zapracowanych:D


Kosmetyki:

amfora.pl
czasami mają super ceny na różne zestawy, poza tym darmowa dostawa do punktów, których jest cała masa.

Torebki:

showroom.pl

oni mają dużo wszystkiego ale kupuję tylko torebki:)

pierdoły typu słuchawki do tel, bateria akumulatorki, suszarka, żelazko itp standardowo w mediaexpert ale przez stronę z dostawą do punktu- ceny są niższe niż w sklepie stacjonarnym za tą samą rzecz

mediaexpert.pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-09 15:20 przez moderator.

Gdzie robicie zakupy?

27 paź 2017 - 15:14:17

tylko w sklepie gdzie można przymierzyć w przymierzalni bo niestety w necie nie zawsze mozna zobaczyć i ubrać czy pasuje ciuszek a to bardzo ważne
Nie kupuję w sieci idea

Gdzie robicie zakupy?

30 paź 2017 - 17:22:05

A ze mną to bywa różnie, czasem jak powiewa nudą to wybieram się do galerii i tam spędzam kilka godzin (najlepiej na wyprzedażach). Uwielbiam buszować po butikach. Jak siedzę w domu wieczorami to przeglądam różne sklepy internetowe, lubię markowe ciuchy więc często kupuję w second handach takich jak kwietnia, karty mody, kumpela i wiele innych

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie robicie zakupy?

01 gru 2017 - 09:14:19

Ja w ostatnim czasie zaczełam zamawiać przez internet. Ale nie zamawiałam z aliexpres, więc nie mogę się wypowiedzieć na jego temat. Obecnie szukam dla siebie jakiejś kreacji na wieczór sylwestrowy oraz może na inne okazje i znalazłam ciekawe zoio.pl. Może i wy znajdziecie coś dla siebie :)

Gdzie robicie zakupy?

05 gru 2017 - 10:49:10

sieciówki,też uciekam od romwe, sheinside, aliexpress itd

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 4/5

Gdzie robicie zakupy?

15 gru 2017 - 19:56:04

dużo kupuję w necie, taniej i nie muszę chodzić po sklepach w dzikich tłumach się przeciskać, ale wiem ze z netem też trzeba uwazać, okres przedświąteczny to też łowy dla cyberprzestępców, znajoma mi opowiadała jak ostatnio przez wirusa wysłała kasę nie tam gdzie iała i kasa jej przepadła, bo wirus podmienił nr konta ona w pośpiecu tego nie sprawdziła, sama się przyznaję ze nie zawsze czytam to, ale raczej dbam o bezpieczeństwo, na kompie hula g data, dobrze radzi sobie z blokowaniem podejrznaych stron, pamiętajcie zeby też robić zalecane aktualizacje systemu

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie robicie zakupy?

17 gru 2017 - 13:54:09

Różnie ale ostatnio tylko przez internet :)

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie robicie zakupy?

18 gru 2017 - 20:35:57

To zależy co mam kupować . jak ubrania to bardzo różnie , raz na internecie , raz w galerii handlowej . Jeśli chodzi o zakupy spożywcze i chemię gospodarcza to robie w Biedronce bo raz ,ze mają dobry towar a dwa maja przystępne ceny . Choć jest jedna rzecz , która np w warszawskich biedronkach sie zmieniła .Są to ciastka Paryskie -delicje biedronkowe , które się popsuły . Jadam malinowe . Raz ,ze szata graficzna się nieco zmieniła to i smak jeszcze w dodatku . Ma ktoś tez jeszcze porównanie poza mną z tymi ciastkami ? Pozdrawiam

Gdzie robicie zakupy?

19 gru 2017 - 10:28:38

zakupy spożywcze lubię robić w małych, lokalnych sklepach, czasami Biedronka lub Lidl. Natomiast ubrania, buty, torebki, biżuterię w necie. Siadam sobie wieczorem w wolnej chwili, na spokojnie do kompa, odpalam szafę czy inny portal i z przyjemnością robię zakupy. Bez tego hałasu, tłumów itp;)

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 4/5

Gdzie robicie zakupy?

28 gru 2017 - 11:03:22

Przeważnie sklepy stacjonarne, jednak w internetowych też często szperam. Ostatecznością jest allegro.

Gdzie robicie zakupy?

24 sty 2018 - 19:18:14

Ostatnim czasem głównie w internecie chociaż tam łatwo jest natrafić na bubel i przez to się zawieść :( Człowiek uczy się na błędach i poznaje co jest dobre a co nie. Renee.pl, born2be.pl, worldbox, sinsay i house, są warte uwagi, natomiast deezee zakończyło się porażką, na szczęście sukcesów było więcej niż porażek :D

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 3/5

Gdzie robicie zakupy?

31 sty 2018 - 09:05:29

Hej, ja podobnie robię zakupy przeważnie w internecie tam nie mam problemu ze znalezieniem czegoś dla siebie. Przeważnie robię zakupy w sklepie internetowym ZOiO. Ponieważ w takich sklepach w galeriach handlowych ciężko coś znaleźć.

zweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie robicie zakupy?

10 lut 2018 - 16:13:04

Ja ubrania kupuję przez internet zwłaszcza dla swojego męża bo on nie nawidzi chodzić po sklepach. Strasznie go to męczy. Ostatnio znalazłam fajną stronę <moderacja-spam> gdzie można kupić dla mężczyzny tanie ubrania markowe.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-09 15:22 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co do tej sukienki