Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

7 minut temu

dieta organizacja

21 minut temu

przestrzeganie diety

38 minut temu

zalety diety pudełkowej

53 minut temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 4/5

Gdzie robicie zakupy?

04 lip 2016 - 13:52:41

W tym roku kupiłam kilka letnich ciuszków tutaj <moderacja, spam>. Teraz nie chodzę w żadnych innych :) Ubrania są świetnie skrojone, więc dobrze w nich wyglądam, mają ciekawe wzory i przepuszczają powietrze, więc na upały jak najbardziej :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-04 16:11 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie robicie zakupy?

13 lip 2016 - 11:29:21

Widzę, że wątek dawno zanikł ale może jeszcze jakieś nowe sklepy z fajnymi ciuszkami znacie?
Ja ostatnio trafiłam na przyzwoity sklepik, www.madafashionada.cupsell.pl nawet w dobrej kasie super
Mają fajne nadruki serce nie wstyd się z tym pokazać. Kobietki, znacie coś podobnego? hmm

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 4/5

Gdzie robicie zakupy?

26 sie 2016 - 11:25:35

Cytat
modelka2016
witam :) tez mialam kiedys z tym problem lecz ostatnio znajoma mi polecila sklep internetowy. masz tutaj link http://www.americanoutlet.pl/pl/ . Slep naprawde warty polecenia . Ciuszki markowe w przystepnej cenie ;)

Bardzo fajny sklep, zastanawiam się nad bielizną :)
Ja ostatnio jestem stała klientką Big Stara



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-21 13:16 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie robicie zakupy?

12 wrz 2016 - 14:11:34

U mnie problem polega na tym, że w sklepach stacjonarnych nie ma żadnych szans, żeby dostać ubrania w moim rozmiarze, co prawda w sieci jest kilka sklepów z dużymi rozmiarami tego typu z tym, że wiadomo jak się jest większym lub mniejszym to możliwości jeśli chodzi o wybór jest bardzo mocno ograniczony.

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 6/5

Gdzie robicie zakupy?

16 wrz 2016 - 12:09:57

Ja w sieciówkach robię często zakupy, czasem coś fajnego z kolekcji w lidlu trafię, a i w sieci z romaboma.pl , często mają fajne kolekcje i wyprzedaże.

Gdzie robicie zakupy?

16 wrz 2016 - 12:41:17

Polecam stronę VUBU.PL.

Wymiany i zwroty na koszt firmy.

Gdzie robicie zakupy?

17 wrz 2016 - 14:36:28

Ja ubrania najczęściej stacjonarnie, ale również on-line kupuje w Orsayu, Mohito ( fajne koszule ;) ), Reserved, Sinsay :) W sieci najczęściej szukam ubrań na Allegro ze względu na ogromny wybór w 1 miejscu :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-17 14:41 przez asik1818.

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 7/5

Gdzie robicie zakupy?

30 wrz 2016 - 22:15:55

Dziewczyny znacie jakiś dobry supermarket internetowy z artykułami spożywczymi?

Gdzie robicie zakupy?

30 wrz 2016 - 23:29:12

niezawodne allegro, holahola, misbhv, zara, stradivarius, olx :)

Gdzie robicie zakupy?

20 paź 2016 - 13:17:50

To ja całkiem oryginalnie i bez wstydu powiem, że w lumpeksie. :P U mnie w mieście jest sklep z odzieżą na wagę, gdzie często można dostać firmowe rzeczy jeszcze z metkami. Ja jestem z tych, co boli wydawanie pieniędzy na ciuchy ;p

Gdzie robicie zakupy?

21 paź 2016 - 09:43:46

Ja ostatnio upatrzyłam sobie sklep internetowy MarkoweObuwie :) gdzie są nie tylko buciki ale i rożne dodatki. I bajeczne torebki serce ostatnio kupiłam sobie taką a'la kuferkową. Bomba! :) na prawdę polecam!

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie robicie zakupy?

24 paź 2016 - 08:55:04

Zakupy robię tylko w internecie! To jest przecież takie wygodne, szybkie, bez stresowe - nie musisz stać w kolejce, przymierzać, chodzić po galeriach pełnych ludzi... Masakra! Sklepy internetowe, to najlepszy wynalazek świata! Ostatnio kupiłam kurteczkę sportową w super soczystym różowym kolorze - www.mojezakupy.net/women/the-north-face-kurtka-zimowa-32018.html Właśnie mojezakupy.net to super sklep z mega fajnymi ubraniami. Polecam wam go dziewczyny :)

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie robicie zakupy?

02 lis 2016 - 10:11:32

Wow! Zarąbista ta kurtka z mojezakupy.net! Przejrzę, widzę, że mają jeszcze zegarki.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie robicie zakupy?

30 lis 2016 - 15:18:31

Ostatnio w sumie zrobiłam zakupy na fadomoda.pl :)
Chyba to nowy jakiś, bo nigdy wcześniej sie z nim nie spotkałam ani nic, ale szczerze to polecam. niby ciuchy są tanie, ale dobre, nie mam zastrzeżeń ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pokaż stylizacje z czarnym skórzanym płaszczem