Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

33 minut temu

sprawdzony stomatolog

37 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie robicie zakupy?

13 paź 2015 - 10:14:34

Od jakiegos czasu chce zrobic internetowe zakupy przez internet ale niestety nie moge nic znalezc fajngo. Na jakich stronkach robicie zakupy? Szukam sweterkow i koszul. Mize dodacie zdjecia rzeczy jakie ostatnio kupilyscie?

Gdzie robicie zakupy?

27 paź 2015 - 10:30:30

I często wybierają <moderacja-spam>, istnieje wiele stylów mody.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-08 18:03 przez moderator.

Gdzie robicie zakupy?

30 paź 2015 - 22:08:14

Łatwiej spytać "gdzie nie robicie" ;) przez internet to w h&m, zalando, answear, czasem dawanda jeśli chce znaleźć coś nietypowego. buty wole stacjonarnie ale gdy szukam czegoś lepszego to wpadam na luxusowych. i pewnie jeszcze ze dwadzieścia sklepów o których zapomniałam ;)

Gdzie robicie zakupy?

03 lis 2015 - 11:17:51

Jakbbyś szukała też dzieciecych ubranek tołap linka<moderacja-spam> ja odkąd urodziłam tonie wydałam ani grosza na ubrania dla sibei, wsyzttko idzie na mojemaleństwo love



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-08 18:03 przez moderator.

Gdzie robicie zakupy?

10 lis 2015 - 14:29:05

Ja czesto kupuje w necie bo po prostu nie mam czasu na latanie po sklepach. Ostatnio nawet bielizne zamawiam. Super sklep - moge polecic www.e-lady.pl naprawde super bielizna w dobrych cenach. Jakosc pierwsza klasa.

Gdzie robicie zakupy?

16 lis 2015 - 08:51:16

Ja też w internecie kupuje z moim mężem warto sprawdzać różnego rodzaju strony i sobie kupować na portalach. Ja szukam różnych promocji i tam kupuje.
____________________
<moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-08 18:02 przez moderator.

Gdzie robicie zakupy?

24 lis 2015 - 09:04:04

Ja teraz zakochałam się we włoskiej odieży, dobra sprawa



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-02 14:41 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 3/5

Gdzie robicie zakupy?

26 lis 2015 - 18:24:02

Ostatnio wypatrzyłam sklep <moderacja-spam>mają ciekawe produkty i niezłe ceny. Sporo też wyprzedaży. Bielizna ładna. Już kilka staników zamówiłam :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-08 18:04 przez moderator.

Gdzie robicie zakupy?

06 gru 2015 - 09:53:56

zalando ;)

Gdzie robicie zakupy?

29 gru 2015 - 18:00:31

Jest sporo sklepów internetowych, mnie osobiście coraz bardziej przekonują rzeczy tylko od polskich producentów. Jakość i trwałość materiałów jest nieporównywalnie lepsza od tego co można dostać np. z aliexpress. Kiedyś polskie i ładne rzeczy były dosyć drogie, teraz można dostać polskie perełki w przystępnych cenach. Ja zaopatruję swoją garderobę na www.mokado.pl i jestem bardzo zadowolona.

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie robicie zakupy?

04 sty 2016 - 06:56:49

Czy możecie mi doradzić gdzie znaleźć faje koturny w sieci?

niezweryfikowana
Posty: 118
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie robicie zakupy?

04 sty 2016 - 07:29:24

Ja robię zakupy w Biedronce

Gdzie robicie zakupy?

05 sty 2016 - 12:59:41

Hey wam zalogowalem sie na Szafie bo w sumie szukam jakiejs fajnej zimowej kurtki pikowanej. Wiem, ze moglabym sobie gdzies pojsc i poszukac po sklepach - szukalam, wiem rowniez ze mam google - szukalam. To specjalnie dla tych osob, ktore mi beda zarzucac, ze nie umiem korzystac z komputera lub nie mam nog (tez takie zarzuty juz slyszalam) ;p Niestety moja prawda jest taka, ze nie znalazlam nic interesujacego, sa takie zwykle jakies jak wszyscy nosza... dlatego zwracam sie do Was z pytaniem na forum bo chyba po to ono jest :) o jakas nazwe czegos ciekawego, niekoniecznie sklepu, ale moze marki, czegos nowego i bardziej oryginalnego

Gdzie robicie zakupy?

05 sty 2016 - 13:07:09

Ja zazwyczaj szukam po znanych sklepach online właśnie takich jak h&m, zalando, zara, itp. Jeszcze z Asos zdarzy mi się zamówić, a tak z nienznanych sklepów lub od chińczyków typu romwe, sheinside, aliexpress itd to uciekam jak najdalej.

Gdzie robicie zakupy?

05 sty 2016 - 14:27:38

Ciuchow u chinczykow nigdy nie kupowalam, ale moj byly facet z tego aliexpress kupowal sprzet eletroniczny i nawet chwalil a cena 1/4 normalnej, wiec to roznie bywa ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

JAKIE BUTY DO TEJ KURTKI???