Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Brak talii :(

02 wrz 2015 - 20:19:16

Hej ;) może mogłaby mi któraś z was doradzić coś na kompletny brak talii :( przez to każdy ciuch, który ubiorę czuję się w nim brzydko, grubo i jak chłopak..
Może polecicie jakieś ćwiczenia? lub poprostu co ubierać a czego nie zeby to zakryć?

Brak talii :(

02 wrz 2015 - 20:21:22

okresl jaki masz typ figury i poszukaj w necie co nalezy nosic przy danej figurze

Brak talii :(

02 wrz 2015 - 20:38:36

Będzie łatwiej pomóc jak wstawisz swoje zdjęcie. Możesz cyknąć fotę bez głowy, jeśli nie chcesz się ujawniać :)

Brak talii :(

03 wrz 2015 - 14:31:31

ja mam tak samo :(:(:(:(:((:

Brak talii :(

03 wrz 2015 - 14:48:25

mam podobnie, z tym, że nie wiem jak to jest u Ciebie, ale u mnie z racji że mój biust (różnica między talią 13 cm) i biodra (17 cm) są bardzo skromne, talii prawie w ogóle nie widać. Ale ja jakoś nie mam większego problemu z dobraniem ciuchów.

Brak talii :(

03 wrz 2015 - 19:08:20

Takie coś znalazłam :)

Myślę, że wskazówki się przydadzą :)


Brak talii :(

03 wrz 2015 - 20:46:09

Proszę na prośbę jednej z was wstawiam swoje zdjęcie, ale bez głowy bo się wstydzę.
Pierwsze zdjęcie będzie przestawiało mnie i brak mojej talii, a drugie przykład talii o jakiej marzę..



Brak talii :(

03 wrz 2015 - 21:24:11

To może ja się wypowiem, bo mam 60cm w talii i 92 w biodrach. :)
Lekkie ćwiczenia w stylu jazda na rowerze (jeżdżę codziennie), pływanie czy spacery, a przede wszystkim HULA-HOP (najlepiej z masażerem, słyszałam o nim dobre opinie, choć sama niestety mam zwykły).
Lekka dieta, brak fast foodów. Co do ubioru to fantastyczne modelowanie zapewniają gorsety, ale je akurat nie każdy lubi. :)

Brak talii :(

03 wrz 2015 - 22:37:13

ale ty maszwciecie tylko ze nie az takie mega widoczne, mysle ze cwiczeniami na talie i miesnie brzucha poprawisz widocznosc tego zarysu

Brak talii :(

04 wrz 2015 - 12:10:20

Dużo pomogą rozkloszowane sukienki, paski w talii, spódniczki bombki i spódniczki z baskinką.
Co do spodni wybieraj te z wysokim stanem. :)

ZDECYDOWANIE UNIKAJ obcisłych bluzek, paska na biodrach i prostych (bez wcięcia w talii) sukienek i ogromnych bluz, którymi chciałabyś się zakryć, bo to tylko pogorszy sprawę. I unikaj spodni-biodrówek.

A co do tego drugiego zdjęcia - albo photoshop albo ma usunięte żebra. Nikt naturalnie nie ma takiej talii.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-04 12:12 przez fiolarka.

zweryfikowana
Posty: 590
Ostrzeżenia: 1/5

Brak talii :(

04 wrz 2015 - 13:23:03

ja tam widzę u Ciebie małe wcięcie ;) uwierz, to nie jest jeszcze brak talii :) co do rad: luźne bluzki które są ściskane paskiem w miejscu talii, baskinki.

Brak talii :(

04 wrz 2015 - 13:42:41

Po pierwsze takiej talii jaką wrzuciłaś nigdy nie będziesz mieć. Taka twoja uroda. Im szybciej to zaakceptujesz tym lepiej dla ciebie. Po drugie widać na zdjęciu że masz kilka zbędnych kilogramów. Jeśli schudniesz (nie wiem ile masz wzrostu ale na oko do zrzucenia masz 5-7kg) talia się pojawi. Proponuję zdrową dietę. Nie jakieś magiczne diety cud tylko:
- regularne posiłki;
- rezygnacja z białej mąki i ograniczona ilość węglowodanów typu makaron, chleb itp. zastąp płatkami razowymi i innymi produktami z dużą zawartością błonnika;
- owoce tylko rano, zastąp je warzywami;
- jedz nabiał typu biały ser, serek wiejski, pij kefir, śmietanę zastąp jogurtem naturalnym
- trenuj 6 dni w tygodniu, jeśli nigdy tego nie robiłaś proponuję 3 razy w tygodniu ćwiczenia cardio na początek 15-20min co drugi dzień, treningi siłowe 2 razy najlepiej skup się na brzuchu i talii i ćwiczenia rozciągające typu pilates lub joga.

Jeśli się do tego zastosujesz gwarantuję ci, że po 2 miesiącach schudniesz wyrzeźbisz sylwetkę i talia się pokaże.

Brak talii :(

04 wrz 2015 - 14:46:29

Przede wszystkim polecam ćwiczenia na talię, na pewno pomogą je ładnie wymodelować oraz dietę nisko-węglowodanową lub chociaż o niskim indeksie IG. Nadmiar cukru lubi gromadzić się wokół talii.
A z ubrań polecam gorsety, zwłaszcza te pod biust - underbust.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Brak talii :(

04 wrz 2015 - 19:58:04

Talia i zresztą ogólnie figura, to jest niestety kwestia naszych genów po przodkach. Tego nie przeskoczymy. Możemy jedynie maskować mankamenty. Twoja talia jest mało zarysowana, ale nie masz nadwagi. Pilnuj, żeby tak zostało, szukaj ćwiczeń na talię i brzuch, zwłaszcza w pozycji plank (brzuchem do ziemi, oparta na łokciach). Ćwicz też mięśnie skośne. Podkreślaj biust. Unikaj linii przy ciele, noś paski w talii i trapezowe sukienki/spódniczki. Masz ładną figurę, nie musisz gubić kilogramów.

Brak talii :(

04 wrz 2015 - 20:57:01

Dziewczyny bardzo Wam dziękuje :* pierwszy raz po dodaniu tu jakiegoś wątku dostałam tyle miłych słow i porad ;) a odnośnie ćwiczeń to staram się robić coś ze swoim ciałem i ćwicze 3-5 razy w tygodniu, gorzej z dietą.

Cytat
Tomilawa
Masz ładną figurę, nie musisz gubić kilogramów.
o jej dziękuje, mało kiedy słysze takie słowa :)

Cytat
szeherezada19
Po drugie widać na zdjęciu że masz kilka zbędnych kilogramów. Jeśli schudniesz (nie wiem ile masz wzrostu ale na oko do zrzucenia masz 5-7kg) talia się pojawi.
Zdaję sobie sprawe z tego jak wyglądam i wiem, że mogłabym wyglądać lepiej. Właśnie do tego dąże. Co do mojego wzrostu to jestem niska bo mam jakieś 160 cm.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-04 21:03 przez nika16151.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Który zestaw na wesele ? pomocy:)