Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Brak talii :(

05 wrz 2015 - 08:25:31

Cytat
nika16151
Dziewczyny bardzo Wam dziękuje :* pierwszy raz po dodaniu tu jakiegoś wątku dostałam tyle miłych słow i porad ;) a odnośnie ćwiczeń to staram się robić coś ze swoim ciałem i ćwicze 3-5 razy w tygodniu, gorzej z dietą.

Cytat
Tomilawa
Masz ładną figurę, nie musisz gubić kilogramów.
o jej dziękuje, mało kiedy słysze takie słowa :)

Cytat
szeherezada19
Po drugie widać na zdjęciu że masz kilka zbędnych kilogramów. Jeśli schudniesz (nie wiem ile masz wzrostu ale na oko do zrzucenia masz 5-7kg) talia się pojawi.
Zdaję sobie sprawe z tego jak wyglądam i wiem, że mogłabym wyglądać lepiej. Właśnie do tego dąże. Co do mojego wzrostu to jestem niska bo mam jakieś 160 cm.

No to trzymam kciuki. Jeśli będziesz miała jeszcze jakieś pytania to pytaj. Znam się na tym więc służę radą:)

Brak talii :(

05 wrz 2015 - 09:23:38

Poszukaj cwiczeń na youtubie:) Warto dla wiekszych wynikow poszukac na zagranicznych stronach:)





Pozdr

Brak talii :(

05 wrz 2015 - 10:52:22

Przypuszczam, że ćwiczenia o których piszą tu szafowniczki mogą pomóc.
Ale czasami nie daje to efektu gdyż budowa nie zawsze jest uzależniona od tkanki tłuszczowej, tu mają czasami znaczenie geny i tyle... Czyli schudniesz, ale brak wcięcia pozostanie :(
Warto maskować niedoskonałości strojem bo to dużo daje, a już na pewno pozbywasz się kompleksów.
Przykładem jest sama Geslereowa, gdzie jak nawet była szczuplejsza i tak talii nie miała. Na dzień dzisiejszy tak się ubiera, że maskuje jej brak i wręcz dodatkami odwraca uwagę od tej części ciała. Ubiera się przy tym kolorowo, modnie, kobieco, wesoło oraz stosownie do wieku.
Uwierz Ty też potrafisz, pozdrawiam.

Brak talii :(

05 wrz 2015 - 12:00:12

myślę, ze taką talię można sobie wyrobić - ćwicząc. Spróbuje to chyba jedyny sposób.

Brak talii :(

05 wrz 2015 - 12:15:34

Dziękuje dziewczyny za wszystkie rady ;) jest mi bardzo miło i napewno wiele z nich wykorzystam ;)

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Brak talii :(

06 wrz 2015 - 19:42:18

Już ktoś powiedział, ale ja pokreślę raz jeszcze - delikatne ćwiczenia i ciuszki albo optycznie wyszczuplające w talii (miracle dress jak Kate Winslet miała) albo własnie z paskiem ;)

Brak talii :(

22 wrz 2015 - 22:05:37

Cytat
nika16151
Dziewczyny bardzo Wam dziękuje :* pierwszy raz po dodaniu tu jakiegoś wątku dostałam tyle miłych słow i porad ;) a odnośnie ćwiczeń to staram się robić coś ze swoim ciałem i ćwicze 3-5 razy w tygodniu, gorzej z dietą.

To niestety widać po nogach (zatrzymana woda w organizmie).

Cytat
Tomilawa
Masz ładną figurę, nie musisz gubić kilogramów.
o jej dziękuje, mało kiedy słysze takie słowa :)

Figura zła nie jest, ale ciało gdyby miało więcej mięśni prezentowałoby się smuklej (wiem po sobie).


Cytat
szeherezada19
Po drugie widać na zdjęciu że masz kilka zbędnych kilogramów. Jeśli schudniesz (nie wiem ile masz wzrostu ale na oko do zrzucenia masz 5-7kg) talia się pojawi.
Zdaję sobie sprawe z tego jak wyglądam i wiem, że mogłabym wyglądać lepiej. Właśnie do tego dąże. Co do mojego wzrostu to jestem niska bo mam jakieś 160 cm.

Spokojnie, nie od razu Rzym zbudowano. Zacznij od tego by myśleć co jesz i ruszać się systematycznie, a zobaczysz efekty. Na youtube znajdź sobie Gym Break, niezły wycisk, ale warto :)

Brak talii :(

03 lis 2015 - 22:38:16

Nic pozytecznego tutaj nie przeczytalam. Chcesz mieć talię to ćwicz. Ja cwicze 3razy w tyg tiffany po 4miesiacach mialam mniej o jakies 7cm.

Brak talii :(

04 lis 2015 - 07:57:54

Ja również mam ten problem a mianowicie brak talii ,ale u mnie to sprawa budowy ciała genów.Jestem szczupła i mam bardzo wąskie biodra tzw,chłopięcą figure .Nawet jeśli schudnę to i tak talia będzie bardzo mała i mała pupa:)
Autorko wątku poki co ubieraj np. spodniczki bombki ,bluzki odcinane pod biustem itd.

Brak talii :(

04 lis 2015 - 09:38:00

moim zdaniem też nie musisz chudnąć, bo masz zgrabną figurę. Ale są gusta i gusty i najważniejsze jak czujesz się ty sama. Moim zdaniem dieta i ćwiczenia nie dadzą pożądanego efektu bez odpowiedniego doboru ubrań do swojej sylwetki - polecam spędzić trochę czasu na zrewidowaniu szafy i oddzielenie ubrań, które służą od tych, które (nawet jeśli są najpiękniejsze) nie wyglądają korzystnie.
Tak więc, dołączając się do poprzednich głosów: paski w talii - szerokie, cienkie, najlepiej do luźniejszych bluzek, trapezowy krój spódnic i spódniczek, spódnice i spodnie z wyższym stanem, bluzki i swetry over-size, baskinki, ubiór "na cebulkę", koszule wiązane w talii na supełek, wycięte dekolty w łódkę... Ważne jest nie tylko "wydobycie" talii, ale też nie podkreślanie ramion przy jednoczesnym podkreśleniu biustu.

Brak talii :(

04 lis 2015 - 10:22:33

kup hula hop! może być na początek zwykłe- dziecięce. Jak nabierzesz wprawy, kup takie z wypustkami- nie dość, że dobrze wyrabia talie to dodatkowo gubisz nadmiar tłuszczyku ;) tylko ostrzegam- robi siniaki ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Który zestaw na wesele ? pomocy:)