Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomocy! Sukienka na wesele :)

17 sie 2015 - 22:42:36

Dziewczyny ratujcie! Nie mam wyczucia w modzie, dlatego zwracam się do Was o pomoc. Niedługo wybieram się na wesele do znajomych. Kupiłam już sukienkę i sandałki (obie rzeczy w mocnych kolorach) i zależy mi na tym, żeby wyglądać elegancko ale nie nudno i baardzo klasycznie. Sukienka w kolorze czarnych (dobrze się w nim czuję dlatego na taki się zdecydowałam) i sandałki czerwone - jak na zdjęciach. Wydaje mi się, że czerwonego i czarnego już wystarczy - mam wrażenie, że jeszcze coś w tych kolorach tylko obciąży stylizację a muszę kupić jeszcze torebkę i jakiś bardzo lekki żakiet.... pomóżcie bo coś czuję, że jedno machnięcie kartą płatniczą może zepsuć cały efekt :)



Pomocy! Sukienka na wesele :)

20 sie 2015 - 13:17:02

Żakiet może być czarny w sumie i tak będziesz w nim tylko w kościele i pewnie masz taki w szafie;) Dodatki postawiłabym na srebro bo złota nie lubie ale też by pasowało.

niezweryfikowana
Posty: 62
Ostrzeżenia: 2/5

Pomocy! Sukienka na wesele :)

21 sie 2015 - 14:38:20

postaw na chłodne srebro, jak radzi koleżanka wyżej, albo ogólnie na baaaardzo stonowane kolory typu beż na torebce, a żakiet czarny, albo też beżowy :)

Pomocy! Sukienka na wesele :)

21 sie 2015 - 14:54:39

Moim zdaniem połączenie chłodnego beżu na torebce razem z beżowym żakietem było by dobre :) Torebka i żakiecik przydadzą się tak naprawdę tylko w Kościele poźniej już spoczną one na krześle :)

Muszę przyznać że bardzo ładna sukienka :))

Pomocy! Sukienka na wesele :)

22 sie 2015 - 08:50:54

beżowa torebka i żakiecik to wydaje się być strzałem w dziesiątkę :D

Pomocy! Sukienka na wesele :)

06 wrz 2015 - 23:54:16

Dokładnie!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

która lepsza???????