Obecnie rozmawiamy o:

kredyt

gorący temat

Dom czy mieszkanie

15 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 22:24

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sukienki z quiosque

27 lis 2014 - 13:12:46

dziewczyny, macie może jakieś doświadczenia z sukienkami z Quiosque? w moim mieście nie ma ich sklepu, ale chciałabym kupić sukienkę online. pomierzyłam się dokładnie, tylko teraz zaczęłam się zastanawiać jak to jest u nich z rozmiarówką, bo czasem 38 to tak naprawdę 40 a czasem 36 - jak tam jest?

sukienki z quiosque

23 gru 2014 - 11:49:08

Akurat tam rozmiarówki mają, z tego co wiem, ciut większe. a jaką sukienkę kupujesz? ja bardzo lubię ubrania od nich :)

sukienki z quiosque

23 gru 2014 - 12:07:52

Ja bardzo lubię ich sukienki, mam parę, rozmiarówka według mnie standardowa.

sukienki z quiosque

21 sty 2015 - 14:04:38

ok, faktycznie standardowo, 38 to 38 :) i do tego faktycznie fajnie leżą te ich sukienki, ukrywają co trzeba i podkreślają, co trzeba :)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

sukienki z quiosque

21 sty 2015 - 14:15:02

Nie wiem jak z rozmuarowka, ale sukienki bardzo ladne

sukienki z quiosque

24 sty 2015 - 12:16:43

mają na prawde super sukienki!! dobre jakościowo i w sumie nie są na jedno kopyto jak wiekszość:)

sukienki z quiosque

24 sty 2015 - 12:50:35

jeśli masz coś około 38 to zdecydowanie weź u nich 36.Ja mam u siebie ich sklep i zawsze wracam się z przymierzalni po rozmiar mniejszy (normalnie noszę typowe 38) Mam kilka ich sukienek są pięknie wykonane, z dobrych gatunkowo materiałów, klasyczne kroje, ponadczasowe. Kocham ich za to, ale czasem trzeba ciut więcej zapłacić niż w innych sieciówkach- myślę ze warto bo są bardzo oryginalne te ich ubranka. polecam

sukienki z quiosque

24 lut 2015 - 13:45:24

no i też, co akurat dla mnie jest wielkim plusem - są szyte w Polsce :)

sukienki z quiosque

24 lut 2015 - 13:48:41

Sukienki dobrej jakości. rozmiarówka standardowa

sukienki z quiosque

25 lut 2015 - 12:21:43

Można znaleźć większe rozmiary. Lubię ich za to, że sukienki są dobrze uszyte (z tego co wiem, większość z nich jest szyta w PL) no i za świetne wzory.

sukienki z quiosque

04 mar 2015 - 12:20:23

Te ze strony http://baan.pl/baby-blue-czy-turkus-wybierz-odcien-niebieskiego-w-ktorym-poczujesz-sie-dobrze wyglądają bardzo dobrze. Jest dobry fason, tylko wszystko akurat w kolorze niebieskim, bo tego dotyczy artykuł, ale myślę, że jest z czego wybierać. A wolicie kupować w butikach czy przez internet?

sukienki z quiosque

22 kwi 2015 - 11:14:54

Mi się ich sukienki bardzo podobają. Wykonane są z dobrego materiału, wygodne no i co ważne szeroki wybór kolorów i rozmiarów - także dla każdego coś się znajdzie :) Ja bardzo lubię ten sklep. Teraz mają ładne żakiety - warto sobie zawsze przeglądnąć ich stronkę.

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 2/5

sukienki z quiosque

20 paź 2015 - 13:17:51

Jestem nowa w świece eleganckich kobiet, ale Quiosque czuję, że stanie się moją ulubioną marką, po tym jak otrzymałam pierwsze zamówienie tańczy

sukienki z quiosque

20 paź 2015 - 13:53:08

az jestem ciekawa ich sklepu stacjonarnego, bo w kieckach ani jednej dla siebie nie znalazłam hehe

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KOBIETKI POMÓŻCIE - KTÓRĄ WYBRAĆ ???