Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Zapalenie pęcherza

3 minuty temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co założyć? :)

22 paź 2014 - 15:19:07

Jako że zawsze w tej kwestii jesteście niezawodne, zwracam się do Was z prośbą o radę i ja. Rzadko wychodzę gdzieś, gdzie muszę wyglądać jak człowiek, więc kompletnie nie wiem co, jak i z czym.
Okazja: 55 rocznica ślubu dziadków mojego męża - będzie msza w kościele z odnowieniem ślubów, ja na tej mszy mam grać na skrzypcach, potem uroczysty obiad w domu. Pokażę Wam co wygrzebałam z szafy i bardzo proszę coś mi z tego sklecić, ewentualnie zasugerować co można by zmienić to polecę gdzieś do sklepu :P

Sukienka nr 1 (kremowa, z grubszego elastycznego materiału, ma takie dziwne kokardy na ramionach):


Sukienka nr 2 (biała, z takiego eleganckiego materiału):


Sukienka nr 3 (tiul z podszewką, trapezówka):


Sukienka nr 4 (gruba dzianina):


Oprócz tego takie dodatki miałam na wierzchu:




Botki mam tylko takie, ewentualnie klasyczne lakierowane szpilki nude lub czarne. Pytanie też o rajstopy - do której sukienki lepiej cieliste a do której czarne?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-22 15:20 przez ajmfree.

Co założyć? :)

22 paź 2014 - 15:21:48

Mnie sie podoba pierwsza albo druga sukienka z czarnymi rajstopami;) Do tego ta kopertówka 3kolorowa + naszyjnik i czarne botki i bedzie git!

Co założyć? :)

22 paź 2014 - 15:29:46

Cytat
lilthug1
Mnie sie podoba pierwsza albo druga sukienka z czarnymi rajstopami;) Do tego ta kopertówka 3kolorowa + naszyjnik i czarne botki i bedzie git!

Też miałam, to samo pisać:)

Co założyć? :)

22 paź 2014 - 15:34:14

ZDECYDOWANIE z zestawu pierwszego opcja środkowa :)

Co założyć? :)

22 paź 2014 - 15:44:35

Jak dla mnie te białe sukienki są zbyt letnie już i czarne grube rajstopy do nich nie pasują. Wydaje mi się, że z tych zaprezentowanych przez Ciebie ta bordowa najbardziej się nada :) Możesz do niej ubrać czarny żakiet :)
Albo jak chcesz to mam bardzo ładną czerwoną nową na sprzedaż

Co założyć? :)

22 paź 2014 - 15:47:17

Ja bym wybrała tę bordową, do niej czarne rajstopy i czarne szpilki.

A, no i ta kopertówka, świetna jest!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-22 15:47 przez Monis19937.

Co założyć? :)

22 paź 2014 - 15:57:54

Cytat
martyrusia
Jak dla mnie te białe sukienki są zbyt letnie już i czarne grube rajstopy do nich nie pasują. Wydaje mi się, że z tych zaprezentowanych przez Ciebie ta bordowa najbardziej się nada :) Możesz do niej ubrać czarny żakiet :)
Albo jak chcesz to mam bardzo ładną czerwoną nową na sprzedaż

No właśnie ta pierwsza biała jest z grubej dzianiny, więc w ogóle nie jest letnia. I mówiąc, że polecę i kupię miałam raczej na myśli dodatki, bo sukienek tyle mi wystarczy ;)

Poza tym impreza w tą sobotę, więc nic nie będę kupować wysyłkowo.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-22 15:58 przez ajmfree.

Co założyć? :)

22 paź 2014 - 16:06:19

1 lub 2 + czarne rajstopy kryjące + kopertówka. Botki lub ja bym zmieniła na oficerki np. Fajnie wygląda taki zestaw.

Co założyć? :)

22 paź 2014 - 16:12:03

Jak dla mnie to ta bordowa + czarne rajstopy, ale nie kryjące + czarny pasek + czarne szpilki

Co założyć? :)

22 paź 2014 - 16:44:32

Oficerki odpadają - po pierwsze nie mam, po drugie mam krzywiznę piszczeli i nie sprawdzają się u mnie żadne buty powyżej połowy łydki bo wyglądam jak koczkodan :D
Niekryjące czarne rajty tez odpadają - nienawidzę :) 80DEN to jest minimum w tym kolorze.

Na wierzch mam czarną ramoneskę, ale generalnie kurtka jakby ma najmniejsze znaczenie - w kościele raczej będę na chórze większą część mszy, ważne więc żebym przy tym obiedzie jakoś się prezentowała.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-22 16:45 przez ajmfree.

Co założyć? :)

22 paź 2014 - 16:48:00

Cytat
lilthug1
Mnie sie podoba pierwsza albo druga sukienka z czarnymi rajstopami;) Do tego ta kopertówka 3kolorowa + naszyjnik i czarne botki i bedzie git!

dokładnie tak, ale ja bym dała 100% pierwszej sukience.

Co założyć? :)

22 paź 2014 - 16:49:20

sukienka nr 1 z czarnymi rajstopami

Co założyć? :)

22 paź 2014 - 16:49:56

Wiem, że nie na temat, ale może warto włoski ufarbować? Bo jakoś dziwnie wyglądają.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Co założyć? :)

22 paź 2014 - 20:46:20

sukienka 1 lub 2 + rajtki cieliste, matowe, buty nude szpilki, kopertówka 3 kolory + kurtka czarna ;)

Co założyć? :)

22 paź 2014 - 20:52:49

Cytat
JegoBaba
Wiem, że nie na temat, ale może warto włoski ufarbować? Bo jakoś dziwnie wyglądają.

wiem Kochana,ze dziwnie- sa pomaranczowe po rozjasnianiu z czarnych :D to moment przejsciowy i jeszcze przez jakies 2 tyg chce dac im odpoczac i dopiero rozjasnic drugi raz do koloru,ktory sobie upatrzylam :)

dzieki za podpowiedzi. Stawiam zatem na pierwsza,zastanowie sie jeszcze tylko nad rajstopami. Kopertowka na pewno. A co z koralami - moga byc czy lepiej bez?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Który futrzak :) ?