Obecnie rozmawiamy o:

Pediatra Kielce

gorący temat

Meble do sypialni

godzinę temu

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomocy!- Rodzinny obiad u chłopaka.

22 paź 2014 - 10:40:51

Witam.
Pomóżcie, co byście ubrały na rodzinny obiad z chłopakiem. Mam wtedy poznać sporą część jego rodziny, jesteśmy razem prawie 3 lata. Obiad ma być 2 listopada w jakimś zajeździe czy czymś takim. Myślałam nad takim zestawem:

Co myślicie??

(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-22 11:25 przez lusia7898.

Pomocy!- Rodzinny obiad u chłopaka.

22 paź 2014 - 10:42:51

w tedy??

Nie no bez jaj, chcesz założyć czarną sukienkę, do tego biały sweter i jakieś brązowe trapery z koronką?

Pomocy!- Rodzinny obiad u chłopaka.

22 paź 2014 - 10:46:48

sukienka ok ale reszta nie pasuje do niej ...

Pomocy!- Rodzinny obiad u chłopaka.

22 paź 2014 - 10:48:45

To co radzicie ubrać?

Pomocy!- Rodzinny obiad u chłopaka.

22 paź 2014 - 10:50:48

Cytat
jahfe
w tedy??

Nie no bez jaj, chcesz założyć czarną sukienkę, do tego biały sweter i jakieś brązowe trapery z koronką?
hahaha to samo pomyslalam :D co jeszcze do tego? rozowa torebka i rajstopy w kratke?

Pomocy!- Rodzinny obiad u chłopaka.

22 paź 2014 - 10:58:06

Buty tylko czarne, ale nie na jakiejś wysokiej szpilce. Obcas średni i cieliste rajstopy.

Pomocy!- Rodzinny obiad u chłopaka.

22 paź 2014 - 10:59:09

Cytat
jahfe
w tedy??

Nie no bez jaj, chcesz założyć czarną sukienkę, do tego biały sweter i jakieś brązowe trapery z koronką?
wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy;
jak chcesz się żachnąć, to rób to bez błędu

Pomocy!- Rodzinny obiad u chłopaka.

22 paź 2014 - 11:02:06

Cytat
alicja70
Cytat
jahfe
w tedy??

Nie no bez jaj, chcesz założyć czarną sukienkę, do tego biały sweter i jakieś brązowe trapery z koronką?
wtedy wtedy wtedy wtedy wtedy;
jak chcesz się żachnąć, to rób to bez błędu

Dziękuję za radę, wsadź ją sobie w buty. Ty z kolei jak chcesz się żachnąć, to przeczytaj jak autorka napisała słowo 'wtedy'.

Do autorki, załóż do tej sukienki jakiś żakiet, czarne szpilki i git. Nie wymyślaj swetrów ani butów, które pasują do tego wszystkiego jak pięść do oka.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-22 11:22 przez jahfe.

Pomocy!- Rodzinny obiad u chłopaka.

22 paź 2014 - 11:19:06

Te botki to wybitnie nie pasuja. Sukienka spoko. Pytanie tylko, gdzie ten obiad się odbedzie?

Pomocy!- Rodzinny obiad u chłopaka.

22 paź 2014 - 11:24:40

To już wiem, że botki nie pasuję, zaraz je usunę z postu, żebyście się już nie piekliły :) Obiad ma być w jakimś zajeździe, barze, karczmie czymś takim... sama nie wiem wiem bo tam nie byłam w każdym razie nazywa się "Pod lasem" :o
Nie chcę się ubierać cała na czarno.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-22 11:26 przez lusia7898.

Pomocy!- Rodzinny obiad u chłopaka.

22 paź 2014 - 11:31:08

Sukienka fajna. Ja bym założyła jakieś buciki na obcasie, a zamiast sweterka marynarkę.

Pomocy!- Rodzinny obiad u chłopaka.

22 paź 2014 - 22:52:11

masz jakies marynarki? to je ubierz. a buty moga byc nawet czerwone, byle normalne połbuty na obcasie. Do czarnej sukienki mozesz w zasadzie dobrac jaki tam chcesz kolor.

Pomocy!- Rodzinny obiad u chłopaka.

22 paź 2014 - 23:00:18

sukienka jest ok ale nie pasuje do niej sweter. Załóż jakąś marynarkę i czarne buty.

Tak teraz doczytałam że to ma być w zajeździe.. to bardziej bym założyła spodnie czarne i fajną koszulę + buty na obcasie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-22 23:02 przez aniabutik.

Pomocy!- Rodzinny obiad u chłopaka.

22 paź 2014 - 23:55:42

a potrzebna Ci sukienka? Załóż czarne spodnie, białą koszulę, szpilki albo botki - najlepiej czarne, pomaluj usta szminką i ciesz się z tego, że Ci ciepło, wygodnie i dobrze wyglądasz :)

Pomocy!- Rodzinny obiad u chłopaka.

23 paź 2014 - 00:50:52

Cytat
magda1702
a potrzebna Ci sukienka? Załóż czarne spodnie, białą koszulę, szpilki albo botki - najlepiej czarne, pomaluj usta szminką i ciesz się z tego, że Ci ciepło, wygodnie i dobrze wyglądasz :)
To samo pomyślałam :)
Tym bardziej ze mi z tego zestawu najbardziej sukienka nie pasuje, reszta mi się nie podoba, ale sukienka jest zupełnie nie na tą okazję. Pokaż klasę, zakryj kolanka i nie zakładaj koronki, koronka jest super na wieczór z ukochanym, ale nie na rodzinny zjazd w Zaduszki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co założyć? :)