Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

3letnia metamorfoza

18 sie 2014 - 00:24:11

Hej. Z góry zaznaczam,że nie chce się dowartościować ani przeczytać samych komplementów jak to pewnie niektore z was odbieraja takie watki. Chodzi mi o wasza opinie,kiedy wygladałam najkorzystniej. Wedlug mnie w czarnych wlosach wygladam najlepiej jednak na prawde duzo osob mowi mi,ze w blond jest mi lepiej i namawiaja mnie bym wrocila do blondu.no i teraz nie wiem czy jestem takim bezgusciem ze tylko mi wydaje sie ze teraz jest lepiej czy nie wiem o co chodzi... prosze Was o opinie.


3letnia metamorfoza

18 sie 2014 - 00:29:11

Jesteś bardzo ładną dziewczyną, a ładnemu we wszystkim ładnie :)
Tak naprawdę możesz eksperymentować, bo pasuje Ci i ciemny i jasny, ale jeśli już musiałabym na coś postawić, to blond z pierwszego zdjęcia. Trzymaj się cieplutko :)

3letnia metamorfoza

18 sie 2014 - 00:32:42

I w blondzie wyglądasz ładnie i w ciemnych :) więc to już Ty zdecyduj w jakim kolorze czujesz się lepiej :) w ciemnych masz taki charakterek :) Chociaż na tej fotce w blondzie, w czerwonej spódniczce też wyglądasz świetnie:)

3letnia metamorfoza

18 sie 2014 - 00:34:08

moim zdaniem ciemne wlosy :-)

3letnia metamorfoza

18 sie 2014 - 00:35:23

blond ! :)

3letnia metamorfoza

18 sie 2014 - 00:37:20

Ślicznie Ci w czarnych.
Ja sama po 5 lata farbowania włosów na czarny wróciłam do blondu i o niebo lepiej się czuje i jestem też przez znajomych postrzegana lepiej - w sensie, twierdzą, że mi lepiej.
Z tych zdjęć co zamieściłaś postawiłabym w Twoim przypadku na czarny :)

3letnia metamorfoza

18 sie 2014 - 00:39:27

jak dla mnie jest duża różnica i lepiej Ci w czarnych :) aczkolwiek w blond też nie jest źle :)

3letnia metamorfoza

18 sie 2014 - 00:50:58

Bardzo wam dziękuję za odpowiedzi ;-)

3letnia metamorfoza

18 sie 2014 - 00:57:25

Moim zdaniem najlepiej wyglądałaś na zdjęciu w miętowym sweterku- najbardziej naturalnie :)
Ja osobiście widziałabym Cie w jakimś czekoladowym brązie jeśli lepiej czujesz się w ciemnych kolorach, ale czarny jest raczej za ciężki do Twojej urody.

3letnia metamorfoza

18 sie 2014 - 01:04:35

Trudno powiedzieć bo i w blondzie i w ciemnych Ci ładnie.
Jednak myślę, że chyba czarny. Wyglądasz bardziej elegancko i sexy :)

3letnia metamorfoza

18 sie 2014 - 01:56:05

A może jakiś czekoladowy brąz spróbujesz? Jak nie to myślę że czarny :) Podkreśla charakter i na pewno dodaje elegancji szczególnie przy ostatniej fotce :) Jeżeli wolisz dodać sobie uroku a nie charakterku to postawiłabym na blond.

3letnia metamorfoza

18 sie 2014 - 02:32:21

wow... i co tu doradzić :) na każdym zdjęciu wyszłaś ślicznie! :) czarny dodaje Ci energii i kobiecości blond natomiast daje Ci uroku i słodyczy...
Moim zdaniem jeśli masz mniej niż 22 lata powinnaś postawić na blond bo zdecydowanie młodziej w nim wyglądasz ;) ale to tylko i wyłącznie moje odczucia :* pozdrawiam i gratuluję.... ja niestety nie mam co się bawić w zmiany koloru bo tylko ciemne włosy mi pasują.

3letnia metamorfoza

18 sie 2014 - 06:07:11

Na czwartym wyglądasz bardzo fajnie,z kolei rudy i ten pomieszany blond z czarnym nie pasują ci już tak bardzo.

3letnia metamorfoza

18 sie 2014 - 06:41:36

czarny najlepiej

3letnia metamorfoza

18 sie 2014 - 07:40:26

W każdym kolorze Ci ładnie. Ale w blondzie wyglądasz przystępniej, a w czarnych na trochę złą. Rudy najmniej Ci pasuje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Etui na telefon. Które najlepsze?