Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

do czego nosić?

02 sie 2014 - 00:04:21

Jakiś czas temu kupiłam w Lindex czarną bluzkę na ramiączkach, wszystko ok tylko, że przód bluzki jest cały z drobniutkich czarnych cekinków. W związku z tym, że jest moja pierwsza cekinowa bluzka hmm w ogóle moje pierwsze cekiny gdziekolwiek na ubraniu, mam pytanie do czego mam ją ubierać i kiedy nosić? Ogólnie zupełnie nie mój styl, a mimo wszystko bardzo mi się ona podoba. Wydaje mi się, że taki standard to jeansy lub czerwone rurki(?), ta bluzka i czarne szpile. Czy na wierzch do takiej bluzki można założyć czarną skórę? No i przede wszystkim gdzie w tym wyjść? Do dyskoteki na pewno, a poza imprezami itp.? Na zwykły spacerek wieczorem wypada takie świecidełko założyć?

do czego nosić?

02 sie 2014 - 12:16:42

Ja także nie przepadałam nigdy za cekinami, ale jakoś ostatnio przypadły mi do gustu ( może dlatego, że to wielki must have tej jesieni). Myślę, że do takiej bluzeczki powinnaś nosić rurki dżinsowe ( jakiś taki jasny dżins) i czarne/czerwone szpilki serce. Myślę, że
Mozesz tak chodzic rownież na spacery itd :), tylko wtedy np czerwone baleriny :). Mam nadzieje ze pomogłam :)

do czego nosić?

02 sie 2014 - 12:27:43

Na co dzień jak najbardziej jeśli założysz do tego jeansy i może jakiś sweterek, nawet kurteczkę no i jakieś balerinki, może to wyglądać fajnie :) do spódniczki będzie pewnie wyglądało bardziej imprezowo ale to już zależy od konkretnych rzeczy :)

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

do czego nosić?

02 sie 2014 - 12:59:39

Na wieczorny letni spacer jak i na wyjście do klubu jak najbardziej pasuje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

WESELE - która sukienka?