Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co sadzicie

20 lip 2014 - 19:34:21

Hej dziewczyny pisze tutaj bo mam watpliwosci ... Mam bardzo szczuple nogi przez co nie nosze krotkich spodenek :/ powiedzcie mi prosze jak waszym zdaniem moje nogi wygladaja w tych spodenkach, wyszlysbyscie majac takie nogi ? Uwierzcie mi ze nigdy sie nie odchudzalam, mam taka figure od urodzenia. Oczywiscie chcialabym przytyc ale nie moge .. Zaczelam troche cwiczyc przez co nogi zrobily sie bardziej jedrne i miesnie tez zrobily swoje ( oczywiscie chcialabym jeszce innego efektu:) prosze o wasze zdanie



Co sadzicie

20 lip 2014 - 19:37:09

Mam podobne i kocham krótkie spodenki!!! :)

Co sadzicie

20 lip 2014 - 19:38:25

Cytat
ciuchyy199
Mam podobne i kocham krótkie spodenki!!! :)

A ludzie nie mowia Ci ze np mam strasznie chude nogi itd ? Bo to jest denerwujace :p

Co sadzicie

20 lip 2014 - 19:40:11

Ogolnie często slysze komentarze na temat swojej sylwetki ale się tym kompletnie nie przejmuję :) Więc zrób to samo!

Co sadzicie

20 lip 2014 - 19:42:38

Cytat
ciuchyy199
Ogolnie często slysze komentarze na temat swojej sylwetki ale się tym kompletnie nie przejmuję :) Więc zrób to samo!

Z jednnej strony masz racje nie powinnismy sie przejmowac, ale jak tu sie nie przejmowac jak kazdy patrze i ocenia ze za chuda ? :/ troche glupio bym sie czula jakby wszyscy sie patRzyli :p mas grzies zdjecie swoich nog? Moglabys mi podelsac bo jestem ciekawa ?:)

Co sadzicie

20 lip 2014 - 19:43:20

Wyślę na priv :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.423

Co sadzicie

20 lip 2014 - 19:43:53

No chyba sobie jaja robisz :) Za grube, za chude. Kiście się w spodniach, bo ktoś coś powie.

Normalne masz nogi i sama bym takie chciała mieć :)

Co sadzicie

20 lip 2014 - 19:45:30

Cytat
kaaaami
No chyba sobie jaja robisz :) Za grube, za chude. Kiście się w spodniach, bo ktoś coś powie.

Normalne masz nogi i sama bym takie chciała mieć :)

Nie wiem czy wyszlo tak na zdj czy co ale jestem pewna ze gdybys zobaczyla na zywo to nie mowilabys ze ladne :p powaznie mowie :) dodam jeszcze jakies zdj

Co sadzicie

20 lip 2014 - 19:48:23

Ja kiedyś też się wstydziłam w spodenkach chodzić bo wydawało mi się że przez to że są chude, są też krzywe... ale teraz mam to gdzieś :D i wydaje mi się, że gorzej wyglądają w rurkach czy leginsach niż w krótkich spodenkach :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-20 19:50 przez ciuchyy199.

Co sadzicie

20 lip 2014 - 19:50:46

Zajebiste masz nogi :)
Ja mam takie same i też kiedyś sie wstydziłam, bo myslałam, ze są krzywe :D

Co sadzicie

20 lip 2014 - 20:00:10

No wlansie tez mi aie wydaje ze sa krzywe przez to ze sa takie chude :p niektore pewnie mysla ze przeginam odchudzam sie albo chce aby kazda pisala ze mam piekne nogi ale nie o to chodzi ... Mam 23 lata i nie bylam moze od 10 lat. w krotkich spodenkach wsrod ludzi, nie potrafie sie przelamac
Wrzucam jeszcze troche Zdjec laski:):)



Co sadzicie

20 lip 2014 - 20:03:14

Faktycznie nogi mega chude, ale spokojnie nosiłabym spodenki.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.423

Co sadzicie

20 lip 2014 - 20:06:57

No i ja Ci napiszę po raz kolejny, że nie ma się czego wstydzić i męczyć w spodniach :) Wolę takie nogi niż takie parówki jakie ja posiadam :D

Co sadzicie

20 lip 2014 - 20:09:56

A jakbys miala 150kg to bys sie kisila w czarnych dlugich spodniach w takim upale.jak za chude zle jak za grube tez.najwazniejsze by sie z tylka pot nie
Lal.

Co sadzicie

20 lip 2014 - 20:17:04

Cytat
ciuchyy199
Mam podobne i kocham krótkie spodenki!!! :)

ja tak samo :D chociaż też staram się przytyć ale jest to ciężkie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Błękitna sukienka? Wszelkie rady mile widziane