Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kujonki

13 maj 2014 - 12:05:47

Cytat
Justine90love
ja się wcale nie denerwuje,do komputera już posiadam okulary,a od zerówek oczy chyba się nie popsują
no popsuć raczej nie ale czy okulary dodają uroku czy po co one są? Tylko po to by wyglądać mądrze? Wybacz ale nadal nie rozumiem tego fenomenu i muszę przyznać ze irytuje mnie jak cholera. Okulary się nosi jak ma się wadę. Pomijajac to kujonki sa duże a Ty masz raczej drobną twarz..więc może to źle wyglądać.

kujonki

13 maj 2014 - 12:15:20

tu możesz sobie "zmierzyć" online takie okulary, wgrywasz zdjęcie, i dopasowujesz;)
luxokulary.pl/kategorie/korzystanie-z-przymierzalni oczywiście www. na początek

niezweryfikowana
Posty: 282
Ostrzeżenia: 1/5

kujonki

13 maj 2014 - 15:41:23

Cytat
Lovciu
Po co nosić okulary jak nie trzeba? Nigdy tego nie zrozumiem.

no jak nie musisz nosic okularów cały czas to po co jak masz juz jedne? co aj bym dała żeby nie nosic...

kujonki

13 maj 2014 - 15:47:09

zerówki? - żadne.

kujonki

13 maj 2014 - 17:17:02

mi się podobają!

kujonki

15 maj 2014 - 04:13:52

Kujonki jak najbardziej na tak! Sama nosze inkazdy mowi, ze lepiej niz bez, dodaja uroku:)
Dla Ciebie napewno wybralabym te pierwsze ala Ray Ban :D drugie odpadaja..sa zbyt kujonkowate:D

kujonki

15 maj 2014 - 05:20:23

Cytat
ejot
nigdy nie zrozumiem noszenia zerówek.
Niektórzy lepiej wyglądają w okularach niż bez, więc ja rozumie tak

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 1/5

kujonki

15 maj 2014 - 11:14:06

Ja zawsze nosiłam okulary, ale na lato przeskakuję na soczewki, by nosić okulary przeciwsłoneczne. Jednakże wtedy też zakładam zerówki, gdy słońce tak nie razi ;p Po prostu źle się czuję bez okularów. kujonki są ok. A może z różowymi nausznikami? :D

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 6/5

kujonki

27 kwi 2015 - 14:04:09

Właśnie chciałabym zrobić w taki sam sposób jak napisała moja poprzedniczka. Mianowicie na lato zafundować sobie soczewki, ponieważ nie wyobrażam sobie chodzić bez okularów przeciwsłonecznych :) I tak, soczewki zamówiłam takie: [Moderacja - link/reklama]- miesięczne ;) A jak trzeba będzie to założę sobie okulary i nic nie będzie ze sobą kolidować :) A jeśli chodzi o te kujonki to fajna sprawa, chociaż ja mam takie kocie - jakoś lepiej do mnie pasują :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-15 09:20 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

kujonki

17 wrz 2015 - 13:20:34

Kujonki świetna sprawa. Dodają pazura wielu nudnym stylizacjom i sprawiają że twarz jest taka wyraźniejsza. Jak nie potrzebne Ci są prawdziwe okulary do czytania, to zawsze możesz kupić zeróweczki i zmieniać, bawic się nimi do woli. Sama nosiłam od czasu do czasu takie w deseń zebrowej skórki. Były czadowe!

kujonki

17 wrz 2015 - 14:05:49

Wydaje mi się, że będą pasowały.
Ja też trochę nie rozumiem oburzenia. Dlaczego ktoś kto nie ma wady, a podobają mu się okulary nie mógłby ich nosić? To podobnie jak ktoś kto ma proste włosy nie powinien ich kręcić, a kto jest niski nie powinien nosić wysokich obcasów. Okulary traktuje się często jako element wizerunku, stylizacji, co z tego, że ktoś założy zerówki bo nie ma wady???

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szybkie pytanie o dodatki