Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Meble

15 minut temu

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Muszę się z Wami podzielić swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi jednej z szafowiczek. Wg mnie jest ona nieuczciwą osobą.

Zakupiłam u niej przedmiot i łudziłam się, że może jednak dotrze, ale po dwóch miesiącach oczekiwania straciłam złudzenia. Wg mnie przesyłka nie została nigdy do mnie wysłana, ponieważ nie wybrałam wysyłki poleconym. Sprytna jest. Nie jestem w stanie udowodnić nieuczciwej sprzedającej, że jest oszustką, a ona kasę ma w kieszeni. Sam fakt, że nie jestem jedyną osobą do której przesyłka w ogóle nie dotarła świadczy o nieuczciwości tej osoby. BARDZO NIE POLECAM!!! Nie dajcie się nabrać tak jak ja.

Mój negatywny komentarz został usunięty z jej profilu, bo poczuła się bidulka urażona.

dlatego zamawia się przesyłkę poleconą, z dowodem wysłania, 2 zł więcej to znowu nie majątek na przesyłkę

Podaj nicka, żebyśmy wiedziały, nieuczciwe osoby trzeba tępić!!!

Każdy kto wysyła paczkę powinien wysyłać poleconym, nawet gdy osoba kupuje u nas, płacąc za zwykły list, dla naszego dobra.

kto w dzisiejszych czasach wysyła zwykłym listem. poza tym kto kupuje u osoby ktora ma 20 negatywów i we wszystkich jest podobna sytuacja ze brak wysyłki , nawet te 400 pozytywów nie uwiarygadnia tej osoby , ja bym była ostrozna [ /b]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-08 16:07 przez agata74.

zweryfikowana
Posty: 245
Ostrzeżenia: 1/5

To czemu nie zapłaciłaś nawet tych 5zł więcej za wysyłkę i byś miała pewność, że do Ciebie dotrze? Przecież to nie majątek zapłacić 3-5zł więcej. Pretensje miej sama do siebie.

chytry dwa razy traci.

może sprzedawca nieuczciwy, ale inna sprawa że Ty jesteś chytra, skoro chciałaś te parę złotych zaoszczędzić na przesyłce.....Z doświadczenia wiem że poczta często bez winy nie jest, bo gubi nawet polecone, często wysłane przeze mnie pocztówki też nigdy nie dotarły także nie można za każdym razem winić sprzedawcy.....A póki co to tylko pomówienia na drugi raz nie chciw, możesz mieć żal tylko do siebie......

A może wysłała, tylko nie doszła? Sama jesteś sobie winna, że nie wzięłaś poleconej przesyłki, teraz ponosisz konsekwencje. Nikt za Ciebie nie będzie myśleć.

w życiu bym nie kupiła nic u kogoś kto wysyła TYLKO zwykłym listem, chyba że była opcja listu poleconego a Ty jej nie wybrałaś, no to gratulacje tylko sobie możesz podziękować...moim zdaniem lepiej dmuchać na zimne i dopłacić te kilka zł więcej prosząc o wysyłkę poleconą...

Świadomie nie wybrałaś przesyłki poleconym? Żeby móc się przekonać, że nie dotrze. I nie dotarła. To czemu czujesz się nabrana?

Wybrałaś list zwykły u osoby, która ma 20 negatywów, 35 neutrali i jak widać po komentarzach często nawet polecone od niej nie dochodzą...
Wow, gratulacje.

Tylko polecony, dostalas platna lekcje.

Cytat
astaldi
Wybrałaś list zwykły u osoby, która ma 20 negatywów, 35 neutrali i jak widać po komentarzach często nawet polecone od niej nie dochodzą...
Wow, gratulacje.

sorry, ale ja kupiłam ostatnio u tej osoby i po 3 dniach dostałam przesyłkę, mimo iż był to polecony ekonomiczny a nie priorytet.....Większość tych negatywów to pewnie od osób takich jak autorka watku, wybierających zwykle listy zamiast poleconych aby zaoszczędzić 2 zł i później mających pretensje......Myślę że autorce przy takiej dużej skali sprzedaży raczej zależy na stałych klientkach i na tym aby do niej wrócić na kolejne zakupy, zwłaszcza że nie sprzedaje rzeczy drogich, także tymi 10-20 zł raczej się nie "nachapie"......



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-08 16:36 przez szafiarka_.

zweryfikowana
Posty: 1.349
Ostrzeżenia: 1/5

No to gratulacje za wybór zwykłej przesyłki. Jak widać laska faktycznie jest nieuczciwa, ale TY jej jeszcze dopomogłaś swoim wyborem - nie ma potwierdzenia to nic nie udowodnisz i tyle.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pudrowy roz z granatem?