Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

A ja nie rozumiem tej nowej mody w zaglądanie komuś do portfela.
Skoro kogoś stać na torebkę za 1000 zł i ma ochotę ją kupić choćby dla samej marki to nie widzę problemu.

zweryfikowana
Posty: 2.406
Ostrzeżenia: 3/5

Cytat
voluptous
jakby nie miała napisu "Michael Kors" i tej zawieszki MK [...] kosztuje ponad 1000zł. Oświeci mnie ktoś?

Właśnie dlatego się nią tak zachwycają "bo mnie stać, bo mogę się polansować drogą torebką, a ty patrz i pękaj z zazdrości, że takiej nie masz" innego powodu nie widzę.

Ja powiem tak, nie kupuję tak drogich toreb ani ubrań tylko z tego względu, że mnie nie stać. Gdyby moje konto miesięcznie było zasilane pokaźną kwotą tj 7 tys wzwyż to na pewno w mojej szafie znalazłoby się niejedno takie cudeńko :) Więc powiem tak, nie mam nic przeciwko temu aby wydawać tak duże kwoty na ubrania, jeżeli kogoś stać niech korzysta po to to jest :)

Cytat
biska_mala
Cytat
voluptous
jakby nie miała napisu "Michael Kors" i tej zawieszki MK [...] kosztuje ponad 1000zł. Oświeci mnie ktoś?

Właśnie dlatego się nią tak zachwycają "bo mnie stać, bo mogę się polansować drogą torebką, a ty patrz i pękaj z zazdrości, że takiej nie masz" innego powodu nie widzę.
haha a czy ktoś chodzi z metką na tej torebce? To chyba wy macie problem. nikt na tą torebkę nie karze Ci patrzeć

SNOBIZM i tyle niektórzy patrzą na metki a nie na wykonanie . Dla mnie to zwykła torebka jak każda inna jeśli chodzi o fason.

zweryfikowana
Posty: 2.406
Ostrzeżenia: 3/5

Cytat
laleczka08
Cytat
biska_mala
Cytat
voluptous
jakby nie miała napisu "Michael Kors" i tej zawieszki MK [...] kosztuje ponad 1000zł. Oświeci mnie ktoś?

Właśnie dlatego się nią tak zachwycają "bo mnie stać, bo mogę się polansować drogą torebką, a ty patrz i pękaj z zazdrości, że takiej nie masz" innego powodu nie widzę.
haha a czy ktoś chodzi z metką na tej torebce? To chyba wy macie problem. nikt na tą torebkę nie karze Ci patrzeć

Problem czytania ze zrozumieniem? Torebka wyraźnie ma napis czy tam logo projektanta i w moim odczuciu o nie właśnie chodzi. Mam to w nosie czy ktoś ma takie rzeczy czy nie. Osobiście wolę kupić kilka tańszych niż jedną drogą. Bardziej mnie to cieszy.

Jak kogoś stać to kupuję i tyle, po co się nad tym rozwodzić? Nie podoba Ci się - nie kupujesz, o gustach się nie dyskutuje.
A co do markowych torebek to osobiście wolę taką klasyczną czarną, niż logo LV na każdym milimetrze torebki.

ładna torba, a cena wynika z marki, materiałów użytych do produkcji i zapewne dokładności wykonania.

Cytat
biska_mala
Osobiście wolę kupić kilka tańszych niż jedną drogą. Bardziej mnie to cieszy.

A ktoś inny woli kupić jedną rzecz niż kilka tańszych i też go to bardziej cieszy.

Cytat
b1991a
zwyklak

to samo pomyślałam
ale gdybym miała kupować torebkę 1000zł+ to bym się zastanowiła poważnie, wybrała na prawdę coś ekstra, bo niestety, ale ta torba to zwyklak



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-06 13:47 przez ewela91.

Cytat
martuuus
Cytat
biska_mala
Osobiście wolę kupić kilka tańszych niż jedną drogą. Bardziej mnie to cieszy.

A ktoś inny woli kupić jedną rzecz niż kilka tańszych i też go to bardziej cieszy.
taką dyskusję można prowadzić w nieskończoność
co was dziewczyny tak boli że te torby Kors sprzedaje po 1000zł ??? zara sprzedaje po 500 a bazar po 50. NO I CO Z TEGO????

Cytat
biska_mala
Cytat
laleczka08
Cytat
biska_mala
Cytat
voluptous
jakby nie miała napisu "Michael Kors" i tej zawieszki MK [...] kosztuje ponad 1000zł. Oświeci mnie ktoś?

Właśnie dlatego się nią tak zachwycają "bo mnie stać, bo mogę się polansować drogą torebką, a ty patrz i pękaj z zazdrości, że takiej nie masz" innego powodu nie widzę.
haha a czy ktoś chodzi z metką na tej torebce? To chyba wy macie problem. nikt na tą torebkę nie karze Ci patrzeć

Problem czytania ze zrozumieniem? Torebka wyraźnie ma napis czy tam logo projektanta i w moim odczuciu o nie właśnie chodzi. Mam to w nosie czy ktoś ma takie rzeczy czy nie. Osobiście wolę kupić kilka tańszych niż jedną drogą. Bardziej mnie to cieszy.
właśnie ktoś woli kilka tańszych a ktoś woli jedną oryginalną ot cała filozofia

Ja mam Korsa model Selma. Dałam za nią 1450zł i nie żałuję. Te torebki to klasyka.

tak samo jak o te
ja bym z taka nie wyszla na ulice bo po pierwsze mi sie nie podoba a po drugie wiekszosc by sie smiala ze z podrobk vuittona chodze ;p ;)



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zara groszki