Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ZAMYKAM WĄTEK!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-21 11:07 przez jullietta1.

kurcze tak w samej nie poszlabym.. chyba, ze mialabym ramoneske na wierzchu, ktorej bym nie sciagala:)

jasne,ze mozesz,ale jak kolezanka wyzej cos bym narzucila na gore:)

DObre szpilki i będzie good ! :D

nie- materiał jest jeszcze połyskujący,więc dodatkowo pogrubia .
proponuje coś z cięciami redingot [matowa]
bądź coś z małą baskinką lekką koronkową ?

Bez urazy, jestem szczuplejsza od Ciebie i nie założyłabym tak obcisłej sukienki..
Może jakaś dopasowana górą a dołem rozkloszowana?

zweryfikowana
Posty: 928
Ostrzeżenia: 1/5

w ogóle bym tej kiecki nie zakładała

nie pasuej do ciebie, jeszcze jest blyszaca wiec cie bardziej pogrubia;p

nie ładnie wygląda.

Według mnie nie wygląda to źle. Kup sobie takie wysokie majtki,trochę wysmukli Twoją figurę i już. Możesz w niej iść,chyba,że kupisz rozkloszowaną,lub koronkową sukienkę z baskinką i zostaniesz kolejnym klonem. Trochę słabe zdjęcie dałaś,nie można ocenić czy materiał jest faktycznie połyskujący czy to efekt światła dziennego czy czegoś innego.

Dziękuje za tak wiele odpowiedzi. Dorzucam jeszcze jedno zdjęcie :) Macie racje sukienka jest błyszcząca, ale z takiego fajnego grubszego materiału.
Czekam na więcej waszych opinii.
Dzięki dziewczyny za pomoc :* nawet nie spodziewałam sie tak licznych odpowiedzi, dzięki :)

Cytat
mydlanyeter
jasne,ze mozesz,ale jak kolezanka wyzej cos bym narzucila na gore:)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

spoko, nie jesteś gruba, jesteś kształtna. Brzuch nie sterczy, boczki nie wiszą, fałd brak, wcięcie w talii jest, biodra i biust kobiece - idź.

Cytat
roksolana83
spoko, nie jesteś gruba, jesteś kształtna. Brzuch nie sterczy, boczki nie wiszą, fałd brak, wcięcie w talii jest, biodra i biust kobiece - idź.

popieram

Nawet w tak obcisłej sukience nie wyglądasz na tyle ile ważysz. Możesz iść jeśli tylko będziesz się w niej swobodnie czuć, ale ja bym założyła jednak wyszczuplające majciochy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kurtka przeciwdeszczowa biała