Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wesele-wasze sugestie? :)

24 kwi 2013 - 10:43:43

Dziewczyny idę na wesele w lipcu :p wiem,wiem ciągle te wątki o weselach no ale cóż zaczął się ich okres i pewnie do końca września co jakiś czas będzimy o nich czytać...


no więc jak w temacie chciałabym abyście mi pomogły w doborze sukienki i dodatków ale w troche inny sposób tzn. jak Wy byście poszły ubrane na wesele? Co Wam się podoba? jaka sukienka, dodatki, buty itd?


Fajnie by było widzieć Wasze całe stylizacje :) a i byłabym wdzięczna gdybyście wysłały mi w prywatnej wiadomości linki do sklepów internetowych gdzie mogłabym kupić coś fajnego :) i oczywiście jeżeli macie cos u siebie w szafie do sprzedania to też się oferujcie jestem otwarta na każdą propozycje.
Pozdrawiam

Wesele-wasze sugestie? :)

24 kwi 2013 - 10:46:14

zajrzyj do mnie:) Również szukam czegoś na wesele (w tym roku mam 3;/).

Wesele-wasze sugestie? :)

24 kwi 2013 - 10:46:30

Przyłączam się do tematu, też potrzebuję rad :)

Wesele-wasze sugestie? :)

24 kwi 2013 - 10:47:06

kupilam na wesele raz zalozona do tego klasyczne szpilki czarne badz nude dodatki w zlocie badz zieleni



Wesele-wasze sugestie? :)

24 kwi 2013 - 10:49:54

to jest nas wiecej :) kto pomoże?

Wesele-wasze sugestie? :)

24 kwi 2013 - 10:50:01

W zeszłym roku byłam na przyjęciu weselnym - miałąm sukienkę koktajlową z bordowej koronki (w tej chwili jest na sprzedaż).

W tym roku postawiłam na sukienki rozkloszowane - ładnie podkreślają talię i biust, a maskują moje duże uda.

Mam szytą sukienkę z czerwonej satyny, do tego halka z tiulu czerwonego, w talli jest marszczony pas, rękawy lekko za ramiona. Sukienkę to miałam na sobie na balu ósmych klas :D Wymagała skrócenia, trochę zwężenia i doszycia halki z tiulu. Bez halki też świetnie wygląda.
Druga sukienka jest również rozkloszowana, biała w czarne wzory (kupiona w Orsayu).

Do obydwu sukienek zakładam czarne lakierowane buty na obcasie (widoczne u mnie na profilu). Do czerwonej sukienki nie potrzebuję dodatków, bo sama sukienka pięknie się prezentuje, do białej jeszcze nie mam pomysłu.
Do ręki kopertówka z lakierowanego tworzywa (kupiona wieki temu w Mohito)

Fryzura? Coś fryzjerka wymyśli - mam krótkie włosy, ale da sie zaszaleć (widoczne na moim profilu)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-24 10:52 przez panna-u.

Wesele-wasze sugestie? :)

24 kwi 2013 - 10:52:53

zapraszam do mnie, u mnie mnóstwo sukienek:)

Wesele-wasze sugestie? :)

24 kwi 2013 - 10:55:17

a powiedz mi panna-u czy te rozkloszowane sukienki w tańcu nie pokazują za dużo ? ;) pewnie wiesz o co chodzi

Wesele-wasze sugestie? :)

24 kwi 2013 - 10:58:18

Wszystkie moje sukienki są do kolana, więc nie wiem jak musiałabym wywijać by było coś widać. A nawet jeśli coś ktoś zobaczy to wygląda to ładniej niż wiecznie podwijająca się sukienka przylegająca.

Czerwona sukienka ma halkę z tiulu, jest sztywniejsza i mało pracująca - będzie dobrze się w niej tańczyć.

Biała? Nie mam pojęcia.

Mój przepis jest taki by zakładać ładną bieliznę - z resztą zawsze zakładam ładną by ładnie wyglądać w każdej sytuacji.

Wesele-wasze sugestie? :)

24 kwi 2013 - 10:58:47

ja kupiłam taką, wesele jest w tą sobotę. chciałam jakiś fajny pasek jasny do teg,o ale nie mogę znaleźć i nie wiem jakie dodatki. Na razie jestem w proszku :D



Wesele-wasze sugestie? :)

24 kwi 2013 - 10:59:21

Jak lubisz delikatne sukieneczki pastelowe to idź do Mohito tam maja fajne :)
Przykładowe modele


niezweryfikowana
Posty: 887
Ostrzeżenia: 2/5

Wesele-wasze sugestie? :)

24 kwi 2013 - 10:59:47

naaatkaaa: rozkloszowane sukienki mogą pokazywać dużo, ale nie muszą. wszystko zależy od tego jak bardzo rozkloszowane są oraz jak bardzo się kręcisz podczas tańca :)

ja w tym roku stawiam na wygodę. byłam już w różnych sukienkach: i rozkloszowanych i obcisłych, i powiem szczerze, że w każdej czułam się dobrze :)

zapraszam do mnie, mam kilka sukienek :)

Wesele-wasze sugestie? :)

24 kwi 2013 - 11:01:47

U mnie koronkowa chabrowa,z wycieciem na plecach plus czarny pasek w talii ja z tyłu wiązałam kokardę.
A co do sieciówek to najładniejsze sukienki jak dla mnie ma Mohito ;)

Wesele-wasze sugestie? :)

24 kwi 2013 - 11:02:27

wiem właśnie ;) mam na uwadze mohito :) a do tej niebieskiej sukienki proponuje Ci modny w tym sezonie pasek złoty metalowy ;) pewnie wiesz o jaki chodzi...

a co do widoku pupy w tańcu to u mnie jest taki problem że jestem wysoka ,mam 175cm wzrostu i co bym nie przymieżyła to zrobie ukłon i ...a kuku
ja tez stawiam na wygodę w tym roku...w tamtym roku miałam dopasowaną sukienkę bez ramiączek i co chwile musiałam podciągać bo opadała także odpadają sukienki gorsetowe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-24 11:04 przez naaatkaaa.

Wesele-wasze sugestie? :)

24 kwi 2013 - 11:05:25

Na pewno znajdziesz taką co zakryje to i owo :P
Powodzenia

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ktore na wakacje ??