Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kochane doradźcie

25 mar 2013 - 22:30:59

Kobitki potrzebuje rady, otóż chce kupić sukienkę u jednej z szafiarek warta 120 zł ale nie ma jej wystawionej na szafie , a ma tylko jeden komentarz (pozytywny) dziewczyna zapytała że jak się obawiam to wystawi sukienkę po świętach na szafie albo na allegro . I tu moje pytanie gdzie bezpieczniej zrobić transakcję? troszkę się boje bo to jednak 120 zł a ma na swoim koncie na szafie tylko jeden komentarz. Dziewczyna wydaje być się uczciwa, wysłała mi real foto sukienki , nawet nie zasłaniała twarzy , wszystkie dokładne wymiary.. Jak myślicie ?

kochane doradźcie

25 mar 2013 - 22:32:17

przy takiej kwocie wolałabym allegro :I

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

kochane doradźcie

25 mar 2013 - 22:32:58

ja bym jednak wzięła all... Jakoś mam większe zaufanie do tamtego serwisu

kochane doradźcie

25 mar 2013 - 22:32:59

na all bezpieczniej jak dla mnie:)

kochane doradźcie

25 mar 2013 - 22:33:39

Wydaję mi się, że All będzie pewniejsze, chociaż ja na szafie też poradziłam sobie z oszustką, która miała 50 pozytywów :)

kochane doradźcie

25 mar 2013 - 22:33:44

all:) tym bardziej,ze sama proponuje

kochane doradźcie

25 mar 2013 - 22:34:25

nie ma znaczenia wszędzie robiąc przelew na konto masz dane tej osoby i potwierdzenie przelewu a skoro ktoś wysyła fotkę z własną twarzą to raczej nie powinien miec złych zamiarów !!!

zweryfikowana
Posty: 146
Ostrzeżenia: 1/5

kochane doradźcie

25 mar 2013 - 22:35:08

Jeśli użytkowniczka jest zweryfikowana, to kupiłabym tutaj. Przecież jej dane masz ;)

kochane doradźcie

25 mar 2013 - 22:36:00

allegro jest bezpieczniejsze - wg. mnie
mają sporo praw chroniących kupujących

kochane doradźcie

25 mar 2013 - 22:36:18

Cytat
star265
nie ma znaczenia wszędzie robiąc przelew na konto masz dane tej osoby i potwierdzenie przelewu a skoro ktoś wysyła fotkę z własną twarzą to raczej nie powinien miec złych zamiarów !!!
tak ale allegro ma program ochrony kupujących, a co da jej twarz? będzie listy gończe wysyłać?

kochane doradźcie

25 mar 2013 - 22:36:58

Cytat
star265
nie ma znaczenia wszędzie robiąc przelew na konto masz dane tej osoby i potwierdzenie przelewu a skoro ktoś wysyła fotkę z własną twarzą to raczej nie powinien miec złych zamiarów !!!
Moja oszustka też była bardzo fotogeniczna :)

kochane doradźcie

25 mar 2013 - 22:37:08

Cytat
star265
nie ma znaczenia wszędzie robiąc przelew na konto masz dane tej osoby i potwierdzenie przelewu a skoro ktoś wysyła fotkę z własną twarzą to raczej nie powinien miec złych zamiarów !!!

no właśnie dziewczyna wydaje się uczciwa i bardzo sympatyczna . Tylko troszkę zbiłam się z tropu , nie mogąc się zasugerować nawet komentarzami :)

kochane doradźcie

25 mar 2013 - 22:39:20

allegro

kochane doradźcie

25 mar 2013 - 22:40:51

Cytat
bazix
Cytat
star265
nie ma znaczenia wszędzie robiąc przelew na konto masz dane tej osoby i potwierdzenie przelewu a skoro ktoś wysyła fotkę z własną twarzą to raczej nie powinien miec złych zamiarów !!!

no właśnie dziewczyna wydaje się uczciwa i bardzo sympatyczna . Tylko troszkę zbiłam się z tropu , nie mogąc się zasugerować nawet komentarzami :)
niech ci wystawi na allegro i tyle, co to za problem? :I

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

kochane doradźcie

25 mar 2013 - 22:41:30

Cytat
bazix
Cytat
star265
nie ma znaczenia wszędzie robiąc przelew na konto masz dane tej osoby i potwierdzenie przelewu a skoro ktoś wysyła fotkę z własną twarzą to raczej nie powinien miec złych zamiarów !!!

no właśnie dziewczyna wydaje się uczciwa i bardzo sympatyczna . Tylko troszkę zbiłam się z tropu , nie mogąc się zasugerować nawet komentarzami :)

Każdy kiedyś zaczyna. Na Twoim miejscu kupiłabym przez allegro, ale zawsze można też się dogadać na wystawienie pozytywnego komentarza tutaj dla ułatwienia następnych transakcji.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Botki ażurowe !!!