Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

tabernakula sklep

12 minut temu

zakupy internetowe

37 minut temu

Budowa domu

41 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Blog Modowy

28 lut 2013 - 21:36:53

co sądzicie o blogach modowych , czego w nich wam brakuje a co sie wam podoba?
założyłam niedawno drugi własnie o tej tematyce, berystyle.blogspot. com co byście zmieniły jakas inna czcionka kolory itp?

niezweryfikowana
Posty: 702
Ostrzeżenia: 1/5

Blog Modowy

01 mar 2013 - 11:15:03

jak weszłam na bloga, to całą stronę zajęło to zdjęcie "sorry I'm fresh" a tak chyba nie powinno być, czcionka jest nawet ok, ale zdjęcia widać, ze są z jakimś filtrem i dziwnie przez to wyglądają, lepiej jak będą normalne, poza tym spoko

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

Blog Modowy

01 mar 2013 - 11:21:01

ja uważam że blogów jest teraz taka ilość że nie trochę bezsensowne jest zakładanie nowego, chyba ze kogoś moda naprawdę interesuje albo chce się dzielić swoim życiem które jest interesujące to znajdzie odbiorców, sama mam bloga ale średnio się nim zajmuje bo to wymaga czasu link

a co do Twojego, masz dość ciekawy styl, ale popracuj nad zdjęciami :)

Blog Modowy

01 mar 2013 - 11:40:44

Ja bym zmieniła czcionkę na taką, która nie wyróżnia w ten sposób polskich znaków i przywiązała większą uwagę do interpunkcji. ;)

Blog Modowy

03 mar 2013 - 10:13:09

ok to sorry im fresh zmienie na delikatniejsze robi sie aktualnie :)
i nad czcionka pomysle.dzieki;)
co do zdjec mój aparat to juz staruszek wiec jest jak jest ;/

Blog Modowy

03 mar 2013 - 10:17:02

zmieniłabym tylko jakość zdjęć

Blog Modowy

03 mar 2013 - 10:28:59

mam nadzieje ,że niedlugo spadnie mi z nieba nowy aparat wiec moze sie to zmieni ;D

Blog Modowy

03 mar 2013 - 10:37:36

trochę błędów robisz...

Blog Modowy

03 mar 2013 - 10:46:30

błedów w sensie ó zamiast u ? dziwne ,raczej nigdy nie miałam z tym problemu, wiec wymien chociaz jeden bo chyba slepa jestem ;o

Blog Modowy

03 mar 2013 - 10:49:03

po pierwsze to używaj wszystkich polskich znaków, a nie że raz użyjesz "ę" a raz "e" (mnie to razi najbardziej), no i nad jakością zdjęć popracuj. Duży plus za inny styl. W końcu coś nowego, a nie w kółko to samo :)

Blog Modowy

03 mar 2013 - 10:54:06

a z tym sie zgodze ze daje czasem nie daje polskich znaków, to chyba włąsnie te jedyne błedy :)
popracuje nad tym i dziekuje za opinie :)
i ciesze sie ze styl sie podoba :)

Blog Modowy

03 mar 2013 - 11:26:49

Całkiem niezły ten blog, trochę wyróżniasz się stylem :). Ale faktycznie zdjęcia masz potraktowane filtrem (mi to wygląda na Photoscape - efekt kliszy Cross Process albo Agfa) i są trochę 'przeżółcone' . W notki się nie zagłębiałam więc nie wiem jak tam z treścią. Znajdź jakiegoś fotografa, wtedy będzie super :)

Blog Modowy

03 mar 2013 - 11:55:35

nie tylko Picassa aby poprawic kolor i wyrazistosc bez tego by byly szaro bure bo aparat połyka kolory i rozmazuje..;/
Własnie ciezko o fotografa , jak kogolwiek złapie to juu sukces:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

spódnica rozkloszowanaa