Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sukienka-Dorothy Perkins

06 lut 2013 - 13:37:22

Dziewczyny,kupiłam tę sukienkę, lecz nie wiem jaką biżuterię do niej np dobrać, myśłalam nad przełamaniem tej zieleni, czerwonymi szpilkami.
Nadaje się np do klubu?! Czy tylko na wesele... Wesele mam raz na parę lat, a do klubu moge wyjść w każdej chwili.
Chyba, że lepiej ją zwrócić? Sama nie wiem, była dość droga szkoda żeby się zmarnowała.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-06 14:25 przez pearls89.

Sukienka-Dorothy Perkins

06 lut 2013 - 17:01:48

Czerwone szpilki to zły pomysł, sukienka według mnie nadawałaby się również na sylwestra, chociaż jeszcze prawie cały rok czasu :)

Sukienka-Dorothy Perkins

06 lut 2013 - 17:04:08

Nie, nie! Czerwone szpilki, według mnie, nie będą pasować. Lepiej złote.

A sukienka bardzo fajna.

Sukienka-Dorothy Perkins

06 lut 2013 - 17:04:15

śliczna! ale już sama w sobie jest krzykliwa, dodaj czarne klasyczne szpilki ;-) nie przesadzaj z biżuterią.

Sukienka-Dorothy Perkins

06 lut 2013 - 17:11:04

złote dodatki :)

zweryfikowana
Posty: 1.562
Ostrzeżenia: 1/5

Sukienka-Dorothy Perkins

06 lut 2013 - 17:13:38

Cytat
corkachaosu
Nie, nie! Czerwone szpilki, według mnie, nie będą pasować. Lepiej złote.

A sukienka bardzo fajna.

Sukienka-Dorothy Perkins

06 lut 2013 - 17:26:26

na pewno nie czerwone szpilki. na zdjęciu dokładnie nie widać jaki to kolor ale to chyba jakiś khaki/butelkowa zieleń? w każdym razie czerwone szpilki odpadają. może cieliste albo czarne. Co do biżuterii to bym nie szalała, bo i tak już na samej sukience jest złoto, więc jak już to bardzo delikatna biżuteria. A no i sukienka oczywiście że nadaje się do klubu tylko takiego bardziej eleganckiego, a nie 'wiejską potańcówkę'. Anyway, ładna sukienka :)

Sukienka-Dorothy Perkins

06 lut 2013 - 17:28:23

zwróć jeśli nie jesteś przekona :] ja albo zwracam, albo zakładam taki wątek łudząc się że znajdzie się taka która to kupi ( hihi :] upss :D )

Sukienka-Dorothy Perkins

06 lut 2013 - 17:32:19

Cytat
kropki_i_paski
na pewno nie czerwone szpilki. na zdjęciu dokładnie nie widać jaki to kolor ale to chyba jakiś khaki/butelkowa zieleń? w każdym razie czerwone szpilki odpadają. może cieliste albo czarne. Co do biżuterii to bym nie szalała, bo i tak już na samej sukience jest złoto, więc jak już to bardzo delikatna biżuteria. A no i sukienka oczywiście że nadaje się do klubu tylko takiego bardziej eleganckiego, a nie 'wiejską potańcówkę'. Anyway, ładna sukienka :)

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

Sukienka-Dorothy Perkins

06 lut 2013 - 17:38:19

po co kupujecie rzeczy, do których nie jesteście przekonane? ja jeśli mam jakiekolwiek wątpliwości w sklepie to po prostu nie kupuje

kupujcie myśląc przy tym i będzie ok
a co do sukienki to wg mnie nie nadaje się na wesele, do klubu też raczej nie bardzo, gdzie dużo osób albo jest w dżinsach albo w prostych, zwykłych sukienkach

za to nadaje się na karnawał i sylwestra

Sukienka-Dorothy Perkins

06 lut 2013 - 17:40:26

bardzo fajna ta sukienka,jak najbardziej zostawić ;))
a do tego może czarne szpilki i jakiś delikatny złoty zegarek.

Sukienka-Dorothy Perkins

06 lut 2013 - 17:43:06

Tylko nie czerwone... Ale sukienka ok, myślę że nawet do klubu może być ;)

Sukienka-Dorothy Perkins

06 lut 2013 - 17:46:49

z biżuterii kolczyki i bransoletka złote i takie same buty

Sukienka-Dorothy Perkins

06 lut 2013 - 17:48:33

zlote dodatki, a buty moze w kolorze sukienki.

niezweryfikowana
Posty: 702
Ostrzeżenia: 1/5

Sukienka-Dorothy Perkins

06 lut 2013 - 17:58:08

faktycznie na tym zdjęciu średnio widać rzeczywisty kolor sukienki, ale jeśli jest to ciemna zieleń możesz założyć czerwone buty i dodatki, ale ja wybrałabym raczej ciemniejsze buty, a dodatki w kolorze zielonym, ale jaśniejszym dużo niż sukienka, lub srebrnym czy złotym w zależności jaki odcień ma tak aplikacja na środku sukienki (bo tego też nie widać)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

świetna stylizacja