Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Potrzebuję pomocy..

27 wrz 2012 - 22:26:46

Cześć dziewczyny.. Zdaję sobię sprawę, żę takich wątków było już tysiące, ale na prawdę potrzebuję pomocy.. Dodałam swoje zdjęcie, żebyście mogły się wypowiedzieć.. Pierwsze pytanie odnosi się do ubioru.. Wiem że to nic szczególnego, ale może być? Wyglądam choć trochę ładnie? A kolejna sprawa dotyczy mojej tuszy, bo zapewne nie da się nie zauważyć, że za dużo ważę!! Bardzo chciałabym schudnąć, tak z 10 kg, ale kompletnie nie mogę się za to zabrać!! A z rozpaczy, że tak wyglądam - dalej jem!! Wiem, że to jest masakra, ale ja naprawdę nie żartuje, potrzebuję pomocy, rady, czegokolwiek... Wiem, że takich wątków było już tysiące, ale proszę wypowiedzcie się.. Może Wy mnie jakoś zmotywujecie, bo poważnie chciałabym zmienić siebie, swoje myślenie, życie.. Dziękuję z góry za zrozumienie.


zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

Potrzebuję pomocy..

27 wrz 2012 - 22:29:09

Nie jestes az taka gruba :) masz bardzo ladna buzie :):):)

Potrzebuję pomocy..

27 wrz 2012 - 22:29:52

Dziękuje bardzo :)

Potrzebuję pomocy..

27 wrz 2012 - 22:30:15

ciuchy okej. myśle, że nawet 6kg by ci wystarczyło, bo dla mnie jakaś przerazająca nie jesteś, no i masz super uśmiech

niezweryfikowana
Posty: 132
Ostrzeżenia: 1/5

Potrzebuję pomocy..

27 wrz 2012 - 22:30:27

jak dla mnie masz ładne nogi :) trochę brzuszka ale poćwiczyć i bedzie super :) ciuchy mi się podobają :) wyglądasz ładnie elegancko i pogodnie :)

Potrzebuję pomocy..

27 wrz 2012 - 22:30:30

masz ładną buzię i fajne włoski :)
Jeśli chodzi o wagę to nie jest źle ! Może gdybyś troszkę poćwiczyła nad brzuszkiem :) a tak to fajne ciałko!;)
A ubiór ? wszystko fajnie tylko nie ta bluzka.. Tak to spoko :)
Pozdrawiam !

Potrzebuję pomocy..

27 wrz 2012 - 22:31:27

Szczerze mówiąc...wyglądasz ślicznie:)twarz sympatyczna , ubiór dobrze dobrany..moim zdaniem masz fajne nogi;)także głowa do góry...natomiast jesli chcesz troszkę zrzucić....ze swojego przykładu wiem, że warto zapisać się np na fitness...bo w grupie jest motywacja...zrezygnowanie z kolacji też wiele daje, a dużo nie kosztuje:)

P.S taki uśmiech każdemu by dodał uroku;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-27 22:31 przez agrafka_27.

Potrzebuję pomocy..

27 wrz 2012 - 22:32:40

Kurde dziewczyny dziekuje, motywujecie mnie :)

Potrzebuję pomocy..

27 wrz 2012 - 22:32:56

wiem, okrutne, ale jedyne co mi się nasuwa, jeżeli ktoś chce chudnąć, to nie jeść

Potrzebuję pomocy..

27 wrz 2012 - 22:33:40

Wyglądasz bardzo ładnie!

Nie będziemy nic podpowiadać w kwestii chudnięcia, bo same nie uważamy naszych ciał za takie jakie powinny być, ale co do stylizacji:

zrezygnuj z takich rajstop. Do krótkich spodenek lepiej wygladaja 100% kryjące ;)

Potrzebuję pomocy..

27 wrz 2012 - 22:35:14

Jeśli chodzi o moje zdanie to: jesteś ładna, a że wydaje Ci się, że masz kilka kilogramów za dużo? lepiej mieć ciut za dużo niż być szkapą, ale oczywiście każdy ma inny gust
ciuszki ciutkę luźniejsze i będzie wszystko Ok



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-27 22:36 przez jacky70.

Potrzebuję pomocy..

27 wrz 2012 - 22:38:00

Jesteś śliczna i masz piękne zgrabne nogi.
Jeśli chcesz coś zmienić w wyglądzie to może delikatna zmiana fryzury albo koloru.
A co do ubioru to dekolty raczej w kształcie V. I eksponuj nogi! A co do tej stylizacji, przydałby się jakiś szal albo długi naszyjnik. :)

Potrzebuję pomocy..

27 wrz 2012 - 22:38:04

Jeśli chcesz schudnac to radzę nie jeść po godzinie 18 oraz ćwiczyć brzuch :) ciuchy fajne .

Potrzebuję pomocy..

27 wrz 2012 - 22:38:17

Do mnie nigdy nie przemawia zestaw spodenki+rajstopy, ale masz bardzo ładne nogi. Nad górą trzeba trochę popracować. I dobrze agrafka mówi, zapisz się na fitness, bo w grupie mobilizacja jest o wiele większa.

Potrzebuję pomocy..

27 wrz 2012 - 22:38:40

dół masz ładny, góra bardziej luźna i będzie super.

Cytat
martus971
Jeśli chcesz schudnac to radzę nie jeść po godzinie 18 oraz ćwiczyć brzuch :) ciuchy fajne .
bzdura.
wystarczy że nie będzie jadła 2,3 godziny przed snem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-27 22:39 przez HollyShit.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dzień adaptacyjny na uczelni