Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

BLUZKI MGIEŁKI

18 mar 2012 - 10:51:35

Hej dziewczyny, mam takie małe pytanko-problem :)))
Mianowicie jak nosić bluzki tzw. mgiełki szczególnie te gładkie, bez wzorów?
Czy to wlaśnie ich cały urok tkwi w tym, że biustonosz jest idealnie widoczny?
Zdjęcie katalogowe bluzki, które widać poniżej nie pokazuje tego, ale w rzeczywistości biustonosz widać bez przyglądania się;) (akurat tę bluzkę mam i właśnie do niej odnosi się problem - ale nie tylko, chcialabym wiedziec ogolnie "co z tymi mgiełkami?";))

Proszę o opinie, buźka:)



BLUZKI MGIEŁKI

18 mar 2012 - 10:56:44

Może materiał jest jakiś badziewny?.

BLUZKI MGIEŁKI

18 mar 2012 - 10:56:49

Jedni noszą z samym biustonoszem, inni zaś zakładają pod takie bluzki jakieś dyskretne bokserki:)) wydaje mi się, że nie ma na to reguły

BLUZKI MGIEŁKI

18 mar 2012 - 10:58:07

Rozmawiałam o tym z koleżanką i ona poradziła mi właśnie jakiś gładki top pod spód, ale nie wiem nie wiem... A materiał nie jest badziewny, po prostu wszystkie bluzki tego typu takie są, stąd ta nazwa robocza "mgiełki" :)

zweryfikowana
Posty: 350
Ostrzeżenia: 1/5

BLUZKI MGIEŁKI

18 mar 2012 - 11:00:37

ja też mam kilka prywatnych i na szafie :)) zależy te mleczne nude wkładam na sam biustonosz,natomiast pod czarne zakładam jakaś bokserkę ,albo podkoszulkę na cieńszych ramiączkach. To zależy od okoliczności ,nie wszędzie wypada pójść z widocznym biustonoszem.Ogólem rzecz biorąc bardzo lubię takie bluzeczki i polecam każdej z nas :))

BLUZKI MGIEŁKI

18 mar 2012 - 11:01:24

Cytat
agatenka_19
Rozmawiałam o tym z koleżanką i ona poradziła mi właśnie jakiś gładki top pod spód, ale nie wiem nie wiem... A materiał nie jest badziewny, po prostu wszystkie bluzki tego typu takie są, stąd ta nazwa robocza "mgiełki" :)
A, no to zwracam honor.

BLUZKI MGIEŁKI

18 mar 2012 - 11:03:46

ja zakładam gorset do takich bluzek, lub koszulkę ala gorsetową

BLUZKI MGIEŁKI

18 mar 2012 - 11:04:30

Cytat
keyy
Cytat
agatenka_19
Rozmawiałam o tym z koleżanką i ona poradziła mi właśnie jakiś gładki top pod spód, ale nie wiem nie wiem... A materiał nie jest badziewny, po prostu wszystkie bluzki tego typu takie są, stąd ta nazwa robocza "mgiełki" :)
A, no to zwracam honor.
Nie no wporządku:)))

BLUZKI MGIEŁKI

18 mar 2012 - 11:05:14

Widziałam dziewczyny które noszą mgiełki czy nawet koronkowe bluzeczki/tuniki bezpośrednio na stanik (naoglądały się gwiazd które występują pół nago i teraz paradują tak po mieście wywołując niesmak na twarzach normalnych ludzi). Dla mnie to przegięcie. Nie wyszłabym tak z domu. Zawsze zakładam pod spód chociaż podkoszulek na ramiączkach.

BLUZKI MGIEŁKI

18 mar 2012 - 11:07:01

Jeżeli nie masz żadnych oporów przed noszeniem z samym stanikiem, to nie widzę problemu, natomiast zgadzam się z tym, że nie wszędzie można pokazać się w takiej wersji i wtedy najlepiej jakaś delikatna bokserka;) ja sama posiadam kilka takich mgiełek i zawsze zakładam coś jeszcze pod spód, bo po prostu czuję się wtedy bardziej komfortowo

BLUZKI MGIEŁKI

18 mar 2012 - 11:07:20

Ja nie lubię jak mi widać biustonosz.. Zakładam pod takie jasne cielisty stanik . i wtedy nie widać za bardzo :)



BLUZKI MGIEŁKI

18 mar 2012 - 11:08:10

Cytat
rosehime
Widziałam dziewczyny które noszą mgiełki czy nawet koronkowe bluzeczki/tuniki bezpośrednio na stanik (naoglądały się gwiazd które występują pół nago i teraz paradują tak po mieście wywołując niesmak na twarzach normalnych ludzi). Dla mnie to przegięcie. Nie wyszłabym tak z domu. Zawsze zakładam pod spód chociaż podkoszulek na ramiączkach.
No dlatego ja też mam wątpliwości czy nie za dużo jest na wierzchu, bo ciało i bielizne widać dosłownie jak przez mgłę;) Ale skoro mówicie, że topy są ok, to chyba probem z głowy... :)

BLUZKI MGIEŁKI

18 mar 2012 - 11:09:27

Mam taką ładną wzorzystą z orsaya, pod nią nic nie zakładam, bo stanik aż tak nie rzuca się w oczy. ale pod gładką na pewno bym założyła bokserkę, bo jednak wtedy bardzo stanik widać, a na plaży nie jesteśmy. ;)

BLUZKI MGIEŁKI

18 mar 2012 - 11:09:29

mozna np body ubrac pod cieliste i w miarke to wygląda;) ja tam nie lubie zbytnio stanika pokazywać a niektóre mgiełki to rzeczywiscie mgiełki - wtedy sie ratuje takim body pudrowym albo cielistym i fajnie to wygląda ;)

zweryfikowana
Posty: 362
Ostrzeżenia: 1/5

BLUZKI MGIEŁKI

18 mar 2012 - 11:09:31

ja nosze taki topik bandeau i jest ok :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jakie dodatki??