Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Legginsy - założyć czy nie?

17 mar 2012 - 22:52:42

wydaje mi się że faktycznie nie za bardzo wyglądasz w leginsach. myślę że w leginsach powinny chodzić szczupłe dziewczyny .
Mi osobiscie podoba się twoja figura jest bardzo kobieca ale niestety nie wszystko jest dla wszystkich. J a jestem chudzielcem i np źle wyglądam w obcisłych tunikach podobnych do twoich :)
nie bądźmy modne na siłę bo nie zawsze nam to służy , modę dopasowujmy do swoich figur niezależnie czy jest to xxs czy xxl.

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

Legginsy - założyć czy nie?

17 mar 2012 - 22:55:02

zaniechaj...

zweryfikowana
Posty: 2.406
Ostrzeżenia: 3/5

Legginsy - założyć czy nie?

17 mar 2012 - 22:55:07

Cytat
zolo26
wydaje mi się że faktycznie nie za bardzo wyglądasz w leginsach. myślę że w leginsach powinny chodzić szczupłe dziewczyny .
Mi osobiscie podoba się twoja figura jest bardzo kobieca ale niestety nie wszystko jest dla wszystkich. J a jestem chudzielcem i np źle wyglądam w obcisłych tunikach podobnych do twoich :)
ile ja bym dała żeby być chudsza ;] ale cóż taka natura i niewiele da się z tym zrobić.
a co do leginsów dla szczupłych to w sumie racja choć jak się patrzy na ulice to chyba niewiele ma to zastosowania w życiu codziennym ;] a ja nie chcę się ośmieszać na ulicy.

Legginsy - założyć czy nie?

17 mar 2012 - 22:59:55

Cytat
biska_mala
Cytat
zolo26
wydaje mi się że faktycznie nie za bardzo wyglądasz w leginsach. myślę że w leginsach powinny chodzić szczupłe dziewczyny .
Mi osobiscie podoba się twoja figura jest bardzo kobieca ale niestety nie wszystko jest dla wszystkich. J a jestem chudzielcem i np źle wyglądam w obcisłych tunikach podobnych do twoich :)
ile ja bym dała żeby być chudsza ;] ale cóż taka natura i niewiele da się z tym zrobić.
a co do leginsów dla szczupłych to w sumie racja choć jak się patrzy na ulice to chyba niewiele ma to zastosowania w życiu codziennym ;] a ja nie chcę się ośmieszać na ulicy.

ale muszę powiedzieć że świetnie wyglądałabyś w rajstopach bez leginsów.

Legginsy - założyć czy nie?

17 mar 2012 - 23:02:14

drugi zestaw świetny

zweryfikowana
Posty: 2.406
Ostrzeżenia: 3/5

Legginsy - założyć czy nie?

17 mar 2012 - 23:03:33

Cytat
zolo26
Cytat
biska_mala
Cytat
zolo26
wydaje mi się że faktycznie nie za bardzo wyglądasz w leginsach. myślę że w leginsach powinny chodzić szczupłe dziewczyny .
Mi osobiscie podoba się twoja figura jest bardzo kobieca ale niestety nie wszystko jest dla wszystkich. J a jestem chudzielcem i np źle wyglądam w obcisłych tunikach podobnych do twoich :)
ile ja bym dała żeby być chudsza ;] ale cóż taka natura i niewiele da się z tym zrobić.
a co do leginsów dla szczupłych to w sumie racja choć jak się patrzy na ulice to chyba niewiele ma to zastosowania w życiu codziennym ;] a ja nie chcę się ośmieszać na ulicy.

ale muszę powiedzieć że świetnie wyglądałabyś w rajstopach bez leginsów.

godne przemyślenia ;] dzięki za inspirację :)

Legginsy - założyć czy nie?

17 mar 2012 - 23:06:41

teraz tak patrze. legginsy cie jeszcze bardziej skracaja, ale co innego gdybys zalozyla kryjaca czarne rajstopy w polaczeniu z czarnymi szpilkami. to na pewno wyszczupliloby i wydluzylo nogi, bo obecny zabieg niestety nic nie daje.

zweryfikowana
Posty: 2.406
Ostrzeżenia: 3/5

Legginsy - założyć czy nie?

17 mar 2012 - 23:08:21

Cytat
little_m
teraz tak patrze. legginsy cie jeszcze bardziej skracaja, ale co innego gdybys zalozyla kryjaca czarne rajstopy w polaczeniu z czarnymi szpilkami. to na pewno wyszczupliloby i wydluzylo nogi, bo obecny zabieg niestety nic nie daje.

no właśnie już też kilka takich sugestii padło i uważam je za całkiem ciekawe i inspirujące. więc ten pomysł też przetestuję

Legginsy - założyć czy nie?

17 mar 2012 - 23:11:29

luźniejsza tunika i będzie okej, bo teraz Ci brzuch sterczy

Legginsy - założyć czy nie?

17 mar 2012 - 23:15:17

getry OK ale załóż do nich jakąś tunikę nie opinającą się na pupie, coś luźniejszego :> :)

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

Legginsy - założyć czy nie?

18 mar 2012 - 11:05:00

Cytat
biska_mala
Cytat
kleszczu
będę szczera nie ma tragedii ale uważam że masz trochę dużo w udach i ja bym na Twoim miejscu nie założyła
ale jeśli Ty czujesz się dobrze to się nie przejmuj
no właśnie sama nie wiem co myśleć. czasem mi się wydaje, ze nie jest źle a czasem mam wrażenie, że wyglądam jak "słoń w rajtkach". dlatego pytam was :)

jeśli masz źle się czuć to myślę, że nie warto na siłę się zmuszać do czegoś bo jest to modne :)

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

Legginsy - założyć czy nie?

18 mar 2012 - 11:05:19

Cytat
zolo26
wydaje mi się że faktycznie nie za bardzo wyglądasz w leginsach. myślę że w leginsach powinny chodzić szczupłe dziewczyny .
Mi osobiscie podoba się twoja figura jest bardzo kobieca ale niestety nie wszystko jest dla wszystkich. J a jestem chudzielcem i np źle wyglądam w obcisłych tunikach podobnych do twoich :)
nie bądźmy modne na siłę bo nie zawsze nam to służy , modę dopasowujmy do swoich figur niezależnie czy jest to xxs czy xxl.

święta racja :) niestety masa osób o tym zapomina

Legginsy - założyć czy nie?

18 mar 2012 - 11:06:27

wyglądasz ładnie, możesz śmiało w nich iść. :D

zweryfikowana
Posty: 53
Ostrzeżenia: 1/5

Legginsy - założyć czy nie?

18 mar 2012 - 11:08:48

Ja bum ubrała, ale z jakimś luźniejszym sweterkiem/tuniką.
Ja bez legginsów żyć nie mogę, zdecydowanie je wolę od normalnych spodni, dżinów.:)

Legginsy - założyć czy nie?

18 mar 2012 - 11:09:15

Jeśli uważasz, że masz grube uda/nogi (cokolwiek) to chyba właśnie legginsy zakryją te niedoskonałości (choć jak dla mnie masz w porządku nogi). Właśnie jeśli ktoś ma kompleks na punkcie grubych ud/tyłka to raczej nie powinien nosić jeansów bo to pogrubia jeszcze bardziej, a legginsy sprawiają wrażenie mniejszej pupy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szpilki new look