Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wasze stroje na siłownię :)

28 sty 2012 - 14:01:18

ja mam krotkie szorty adidasa i top VS wygodnie i sexi :)

Wasze stroje na siłownię :)

28 sty 2012 - 14:06:42

skoro ubieracie krotkie spodenki, leginsy i topik to chyba grube nie jestescie. dlatego nie lubie silowni w duzych miastach, Swoboda a nie spina i cwiczace 40kg.

Wasze stroje na siłownię :)

28 sty 2012 - 14:10:16

ja mam czarne legginsy z nike + bluzka z krótkim rękawkiem termoaktywna nike + (obuwie) srebrne nike shox rivalry.
albo zamiast bluzki, ubieram białą bokserke również termoaktywną nike i na to czarną cienką bluzę.

polecam rzeczy termoaktywne z nike, ponieważ nie ma na nich śladów potu :)

Wasze stroje na siłownię :)

28 sty 2012 - 23:15:44

Cytat
mirata57
ja mam czarne legginsy z nike + bluzka z krótkim rękawkiem termoaktywna nike + (obuwie) srebrne nike shox rivalry.
albo zamiast bluzki, ubieram białą bokserke również termoaktywną nike i na to czarną cienką bluzę.

polecam rzeczy termoaktywne z nike, ponieważ nie ma na nich śladów potu :)

Fajny zestaw, widzę że na szczeście nie wszyscy chodzą jak fleje :P

Macie racje że leginsy i bokserka to najbardziej uniwersalny zestaw.

warszawa0000 gdyby myśleć pod tym kątem to do szkoły się idziesz uczyć, do pracy pracować a nie dobrze wyglądać więc po co co rano zastanawiasz się co dziś ubrać?
... nie można połączyć pocenia się z dobrym wyglądaniem? :)

Wasze stroje na siłownię :)

28 sty 2012 - 23:17:34

Cytat
mmm_margareth
nie chodzę na siłownię ale zastanawiam się nad tym oglądając się codziennie w lustrze...

Wasze stroje na siłownię :)

28 sty 2012 - 23:18:06

dresy i bokserka najlepiej i najwygodniej ;)

Wasze stroje na siłownię :)

28 sty 2012 - 23:22:40

Cytat
ewa_mimi
skoro ubieracie krotkie spodenki, leginsy i topik to chyba grube nie jestescie. dlatego nie lubie silowni w duzych miastach, Swoboda a nie spina i cwiczace 40kg.


Masz rację,ja z chęcią wybrałabym się poćwiczyć,ale paraliżuje mnie na samą myśl o tych wystrojonych laseczkach,które patrzyłby z pogardą pewnie,tylko dlatego,że założyłam dres,a nie opinające legginsy i firmowe bokserki..

Wasze stroje na siłownię :)

30 sty 2012 - 12:41:14

Hooney_M a ja myślę że trochę przesadzasz... skoro jesteś za ubieraniem się w dres i koszulke na siłownie bo idziesz ćwiczyć a nie się "wdzięczyć" to co inetersuje Cie jak wyglądaja inni... jeśli nie chodzisz na siłownie tylko dlatego bo boisz się że ktoś będzie wyglądał lepiej to jest to dziwne

Wasze stroje na siłownię :)

30 sty 2012 - 12:52:03

Cytat
Hooney_M
Cytat
ewa_mimi
skoro ubieracie krotkie spodenki, leginsy i topik to chyba grube nie jestescie. dlatego nie lubie silowni w duzych miastach, Swoboda a nie spina i cwiczace 40kg.


Masz rację,ja z chęcią wybrałabym się poćwiczyć,ale paraliżuje mnie na samą myśl o tych wystrojonych laseczkach,które patrzyłby z pogardą pewnie,tylko dlatego,że założyłam dres,a nie opinające legginsy i firmowe bokserki..

Czy tylko "grubi" mają monopol na siłke ?:) Bez przsadyzmu, ja chodze dla dobrego samopoczucia m.in.... W mojej (jest to jedna z znajwiększych w Wawie) nie zauważyłam że jest sie obserwowanym... czy - co gorsza - wyśmiewanym! A jeśli nawet to pokazujesz f***a i jazda - robisz swoje :D Ale nie spotkałam sie z czym takim, każdy jest zajęty sobą.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 4/5

Wasze stroje na siłownię :)

02 kwi 2013 - 17:22:48

Teraz wszystko jest modne :D Każdy nosi to, co lubi i w czym się najlepiej czuje :) Można ćwiczyć w dresach i T-shircie lub w leginsach i topie. Ja preferuję pierwszy zestaw. Ostatnio kupiłam sobie bardzo fajne dresy : http://superstar-originals.pl/index.php?route=product/product&path=60&product_id=463
To właśnie w nich ćwiczę. Polecam:)

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 5/5

Wasze stroje na siłownię :)

02 kwi 2013 - 17:24:19

Świetne legginsy:) Muszę je mieć:D

Wasze stroje na siłownię :)

02 kwi 2013 - 17:24:44

Cytat
warszawa0000
Śmieszą mnie takie wątki, na siłowni ma być przede wszystkim wygodnie, przecież tam się idzie ćwiczyć i pocić, a nie wdzięczyć... O.o

chyba , że szukasz szcęścia wśród panów na siłowni.

i w ogóle watek sprzed roku, ale co tam :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-02 17:25 przez kiciek1985.

Wasze stroje na siłownię :)

02 kwi 2013 - 17:30:03

ja zakładam najczęściej legginsy czarne takie bardziej sportowe i bokserkę, czuję się wtedy najlepiej ! ;)

Wasze stroje na siłownię :)

02 kwi 2013 - 17:31:05

co za głupota...
co to rewia mody?

myslalam, ze na silownie chodzi sie by się zmęczyc, spocic i wycwiczyc
a nie zeby sie pochwalić modnym strojem

Wasze stroje na siłownię :)

02 kwi 2013 - 17:34:37

dres i bokserka

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomozcie z BUTAMI i dodatkami