Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

najtańsza apteka

50 minut temu

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ja uważam, że nie ma nic złego w dobieraniu krawatu i koszuli do sukienki :). Skoro idzie się jako para to fajnie wygląda jeśli estetycznie się do siebie pasuję. A co do pytania, mam na studniówkę identyczny kolor sukienki i mój partner ubiera czarną koszulę i krawat w kolorze sukienki :).

zweryfikowana
Posty: 541
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
niebiesko_oka222
Ej no dobra, wyluzujcie. Zapytałam czy to pasuje, nie że ja chce tak bo inaczej bym tego wątka nie zakładała ;PP
Cytat
milusss
Cytat
puchuskubatek
co za wiejski zwyczaj dobierania krawatu do sukienki. Pracowałam w sklepie z garniturami, miałam szkolenia, uczyłam się. Krawat dobiera sie do garnituru i koszuli a nie do sukienki. Jak wiadomo klient nasz pan, więc się dobierało co dało, ale chyba tylko w Polsce jest taki bezsensowny zwyczaj. Pozostaje tylko współczuć facetowi z łososiowym krawatem :))

w sumie ten zwyczaj ma też swoje plusy - dzięki niemu udaje się upchnąć najbardziej niewydarzone krawaty, których żaden facet dobrowolnie nie chciał kupić. Ale pod presją partnerki - kupi :)


czytałam dziś kilka wątków na szafie i praktycznie każda Twoja wypowiedź ma ironiczny i moralizatorski ton, jakbyś zjadła wszystkie rozumy.


Bo chyba zjadła wszystkie rozumy, wystarczy napisać jedno zdanie a nie się wymądrzać. A jak się wątek nie podoba to nie pisać ;)

wątki są do tego żeby się wypowiadać. Czemu jeśli ktoś napisze swoje zdanie na jakiś temat i nie jest on zgodny z Waszymi poglądami to od razu naskakujecie ?

szary, ze srebrnymi wzorkiem np. takimi cieniutkimi paseczkami

Cytat
puchuskubatek
co za wiejski zwyczaj dobierania krawatu do sukienki.

Dokładnie!!!!!!!!!!!!!!!

może załóż mu taki krawat,który jemu pasuje do garnituru.

śliczna sukienka :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-26 15:32 przez basia150609.

Cytat
niebiesko_oka222
Czyba ta blado koralowa bedzie najlepsza...
Cytat
puchuskubatek
co za wiejski zwyczaj dobierania krawatu do sukienki. Pracowałam w sklepie z garniturami, miałam szkolenia, uczyłam się. Krawat dobiera sie do garnituru i koszuli a nie do sukienki. Jak wiadomo klient nasz pan, więc się dobierało co dało, ale chyba tylko w Polsce jest taki bezsensowny zwyczaj. Pozostaje tylko współczuć facetowi z łososiowym krawatem :))

w sumie ten zwyczaj ma też swoje plusy - dzięki niemu udaje się upchnąć najbardziej niewydarzone krawaty, których żaden facet dobrowolnie nie chciał kupić. Ale pod presją partnerki - kupi :)




Nic Tu Pani nie pomogła swoim wątkiem :) Wystarczyło napisać że to nie pasuje a nie się wymądrzać :) Pozdrawiam :)

a ja 'PANIA' popieram, tez uwazam ze takie dobieranie to glupota i rzecz niewarta zachodu;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-22 12:26 przez justeen03.

Cytat
minuta
może załóż mu taki krawat,który jemu pasuje do garnituru.

a jak ma czarny garnitur to w takim razie jaki krawat będzie mu pasował??

Koszula
-czarna
-grafitowa
-szara
-biała
-granatowa

i krawat w kolorze sukienki

Albo koszula pod kolor sukienki i krawat
-srebrny
grafitowy
szary
czarny

biała koszula i czarny lub taki jasnoróżowy krawat. może też być czarna koszula i jasnoróżowy krawat, koszula w kolorze ciemnoszarym tez by pasowała ;) chcoiaż ja na swojej studniówce byłam w czarnej sukience a mój facet był w brązowej koszuli i krawacie ecri z delikatnymi paskami brazowo miodowymi :) najlepiej dobież krawat i koszule do urody faceta a nie do sukienki :)

a po co ma pasowac? dla mnie to idiotczne. Niech zaloży czarny krawat, ale nie taki zwykły tylko cały wąski od góry do dołu

biała koszula i czarny krawat... nie ma co kombinować

Cytat
niebiesko_oka222
Ej no dobra, wyluzujcie. Zapytałam czy to pasuje, nie że ja chce tak bo inaczej bym tego wątka nie zakładała ;PP
Cytat
milusss
Cytat
puchuskubatek
co za wiejski zwyczaj dobierania krawatu do sukienki. Pracowałam w sklepie z garniturami, miałam szkolenia, uczyłam się. Krawat dobiera sie do garnituru i koszuli a nie do sukienki. Jak wiadomo klient nasz pan, więc się dobierało co dało, ale chyba tylko w Polsce jest taki bezsensowny zwyczaj. Pozostaje tylko współczuć facetowi z łososiowym krawatem :))

w sumie ten zwyczaj ma też swoje plusy - dzięki niemu udaje się upchnąć najbardziej niewydarzone krawaty, których żaden facet dobrowolnie nie chciał kupić. Ale pod presją partnerki - kupi :)


czytałam dziś kilka wątków na szafie i praktycznie każda Twoja wypowiedź ma ironiczny i moralizatorski ton, jakbyś zjadła wszystkie rozumy.


Bo chyba zjadła wszystkie rozumy, wystarczy napisać jedno zdanie a nie się wymądrzać. A jak się wątek nie podoba to nie pisać ;)

Gadanie, czy zawsze trzeba robic to co się powinno i pasuje? Mój facet sam lubi iść i kupic sobie krawat pod jakieś tam moje dodatki czy kolor kiecki, a nie wiecznie w tym samym wystepować, fachowo dobranym do ganituru. Nie mówię, że cały ma być w takim kolorze, ale jak mam złote dodatki, to ma np. ze zlotym ornamentem i zapewniam, że NIE wygląda "wiejsko" ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-27 20:45 przez NeluchlanD.

Biała koszula i krawat kolorowy,tzn jakiś wzorek w kolorze sukienki na krawacie.kto powiedział ze krawat musi być jednolity

Cytat
puchuskubatek
co za wiejski zwyczaj dobierania krawatu do sukienki. Pracowałam w sklepie z garniturami, miałam szkolenia, uczyłam się. Krawat dobiera sie do garnituru i koszuli a nie do sukienki. Jak wiadomo klient nasz pan, więc się dobierało co dało, ale chyba tylko w Polsce jest taki bezsensowny zwyczaj. Pozostaje tylko współczuć facetowi z łososiowym krawatem :))

w sumie ten zwyczaj ma też swoje plusy - dzięki niemu udaje się upchnąć najbardziej niewydarzone krawaty, których żaden facet dobrowolnie nie chciał kupić. Ale pod presją partnerki - kupi :)

Wlasnie! Nie wiem skad sie ten dziwaczny zwyczaj wzial, ja zawsze czuje sie zazenowana jak widze taka pare ;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dylemat, sukienka studniówkowa