Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

31 minut temu

dieta organizacja

45 minut temu

przestrzeganie diety

godzinę temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Macie pomysł na botki?

18 sty 2012 - 23:02:43

Hej dziewczyny,
czy macie pomysł z czym łączyć te botki.
Na razie noszę je z rurkami ale to robi się troszkę nudne ;-(



Macie pomysł na botki?

18 sty 2012 - 23:05:57

nie wiem mnie sie nie podobają, nawet nie czub ale ta góra taka nijaka

Macie pomysł na botki?

18 sty 2012 - 23:10:56

Kurcze, nie sa za ladne.. No ale botki ogolnie mozna laczyc z bardzo wielomai elemenatmi garderoby..

Macie pomysł na botki?

18 sty 2012 - 23:13:32

sorki ale z niczym są brzydkie

Macie pomysł na botki?

19 sty 2012 - 17:59:34

np z ciemnymi rajstopami i szortami plus koszula (sama niedawno wymysliłam taka stylizacje, botki mam w miare podobne) Ogólnie mozesz je nosic do sukienek, spódnic, byle rajstopy były czarne, bo inaczej skrócisz optycznie nogi :P

Macie pomysł na botki?

20 sty 2012 - 00:35:34

a mi się podobają, mają ciekawy fason i myślę że zarówno do rurek jak i do spódniczek/sukienek można śmiałao nosić

Macie pomysł na botki?

24 sty 2012 - 11:08:42

nie mam pojęcia , ja bym ich nie nosiła w ogóle .

Macie pomysł na botki?

24 sty 2012 - 11:11:23

ja bym nosiła botki do dzianinowej lub klasycznej sukienki w stylu włoskim i do kryjących rajstop w intensywnym kolorze np czerwień, fiolet, musztarda (w zależności od gustu):)

Macie pomysł na botki?

24 sty 2012 - 11:17:49

przecież to buty, czy tak trudno jest dobrac do butów jakiegokolwiek ciucha? wiadomo spodnie, tak jak napisałaś rurki, proste tez mogą być wtedy je możesz naciągnąć na botki. spódnice rózne fasony zależy od twojej sylwetki, spodenki krótkie i rajstopy, sukienki. Te buty raczej takie klasyczne i do tego czarne więc ciężko żeby nie pasowały do stroju :)

Macie pomysł na botki?

24 sty 2012 - 11:20:56

przecież to buty, czy tak trudno jest dobrac do butów jakiegokolwiek ciucha? wiadomo spodnie, tak jak napisałaś rurki, proste tez mogą być wtedy je możesz naciągnąć na botki. spódnice rózne fasony zależy od twojej sylwetki, spodenki krótkie i rajstopy, sukienki. Te buty raczej takie klasyczne i do tego czarne więc ciężko żeby nie pasowały do stroju :)

Macie pomysł na botki?

24 sty 2012 - 11:22:58

Hej a jak byś obwiesiła botki jakimiś łańcuszkami, nadało by to im rokowego stylu :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki krawat i koszula do koralowej sukienki ? Pomóżcie