Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Styl Retro. Pomocy!

15 gru 2011 - 22:31:44

Włosy mam długie, możesz zobaczyć w moich stylizacjach. I właśnie z nimi mam problem, bo dużo robi fryzura tak na prawdę. Jak szukam zdjęć to tak jak mówisz , wszystkie są na boba. Bardzo fajny pomysł z sukienką ,a jaki ona ma mieć kolor?

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

Styl Retro. Pomocy!

22 sty 2021 - 10:05:06

Czy styl retro jest jeszcze modny w tym roku?

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Styl Retro. Pomocy!

22 sty 2021 - 13:25:13

A czy kiedykolwiek taki styl wyszedł z mody? Moim zdaniem nie i nadal jest bardzo na czasie. Sama często ubieram sie w taki sposób bo dzieki temu ubrania, które kupuję beda modne i za rok i za 2 lata i za 5 lat. A jestem minimalistką i staram się stawiać na klasyczne fasony oraz bardzo dobrej jakości materiały.

Zima przekonałam sie do sukienek, które nosze z grubszymi rajstopami ( poza tym sukienki są wygodniejsze do dłuższych kozaków). https://dstreet.pl/Moda-vintage-sprawdz-co-oznacza-styl-retro-w-modzie-blog-pol-1584781318.html




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-01-24 16:28 przez mmass.

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

Styl Retro. Pomocy!

16 lut 2021 - 12:58:11

Wiesz.. masz po prostu styl eklektyczny! I to bardzo piekne, bo laczy style i nie jest slepym nasladowaniem trendow. Ogladam na youtube raaadzka, ma swietne poradniki sylwetkowe, nawet te sprzed paru lat sa dobre, bo to co pasuje do sylwetek to wiedza uniwersalna. Z kolei styl- to juz inna para butow, bo tu mozemy ubrac sie jak chcemy, nawet nie zachowujac do konca sylwetkowych regul, tu jedynym kryterium jest to czy nam sie tak podoba. Sama raaadzka przyznaje, ze nie ubiera sie "od linijki" wg tego co do niej pasuje. Ma styl, w ktorym moze nie wyglada do konca korzystnie, ale w ktorym czuje sie rewelacyjnie, dodaje on jej pewnosci siebie. Robi to swiadomie. Bardzo polecam ogladac ja na youtubie.
o-you.pl/polbuty-damskie-na-co-dzien-i-specjalne-okazje/



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-09 15:17 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sukienka cekinowa:)