Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

CO SIĘ ZE MNĄ STAŁO :(:(:(

23 paź 2011 - 09:16:08

mam tu konto zweryfikowane ale nie chcę się ujawniać eh...

jeżeli wątek w złym dziale proszę o przeniesienie


muszę się wygadać dziewczyny chodzi o to, że półtora roku temu urodziłam synka wszystko pięknie ładnie wróciłam do figury z przed ciąży wyglądam fajnie ale jest jeden minus minus ten, ze z ładnej dziewczyny zrobiłam się z twarzy strasznie brzydka :( niby zęby zadbane buzia gładka brwi ładne ale zmieniły mi sie rysy twarzy tak ze na buzi wygladam jak swinka :( nie moge odchudzic buzi w ogole i ciagle cos mi jest to oczy mi puchna i ciagle krople masci i wizyty u okulisty, ciagle na cos mam uczulenie wysypki na twarzy nie moge sie malowac bo zaraz puchne uczulenie szok latam tylko po lekarzach i to nie jest moj wymysl tylko na prawde ciagle biore jakies leki i tak trwa to od urodzenia mojego synka moj maz ciagle mowi abym cos ze soba zrobila ale co ja moge juz prawie wszystkiego probowalam boje sie ze niedlugo znajdzie sobie lepsza ladniejsza bo ja chocbym chciala to na prawde nie umiem temu zapobiec ciagle dostaje jakis uczulen wysypek na cokolwiek starsznie zrobilam sie wrazliwa i delikatna wiem ze to wszystko jest chaotycznie napisane ale siedze i placze siedze sama z malutkim w domu :( tak marzylam by do slubu wygladac pieknie a jak patrze na te swoje zdjecia buzi to noralnie koszmar co z tego ze mialam boska sukienke i piekne wesele i wszystko jak porownuje zdjecia z pzred ciazy i po ciazy to chce mi sie krzyczec czy tylko ja sie tak zmienilam? :(:(:( slub bralam w maju tego roku rok po urodzeniu synka



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-23 09:32 przez karlaburni.

CO SIĘ ZE MNĄ STAŁO :(:(:(

23 paź 2011 - 09:22:40

Ja nie zauważyłam zmiany twarzy po ciąży.... ciało się troszkę zmieniło, ale twarz?..

CO SIĘ ZE MNĄ STAŁO :(:(:(

23 paź 2011 - 09:27:02

no własnie chcialabym wiedziec czy tylko ja tak mam :(

CO SIĘ ZE MNĄ STAŁO :(:(:(

23 paź 2011 - 09:27:44

Ja twarz mam troszkę pulchniejszą po ciąży,bo ogólnie przytyłam i ważę więcej niż przed ciążą..
Ciało wiadomo,że się zmieniło,piersi też już nie te same :D
Ale jakichś drastycznych zmian nie ma..

CO SIĘ ZE MNĄ STAŁO :(:(:(

23 paź 2011 - 09:27:47

fajnego masz męża nie powiem - mój jakby mi powiedział że mam coś zrobić ze sobą - już o podejrzeniach że znajdzie sobie inną nie wspomnę- to dostałby takiego kopa na rozpęd że by mu warkocze w locie wyrosły
btw - mnie po ciąży się cera posypała masakrycznie nic nie pomaga - jak skończę karmić to wybiorę się do dobrego dermatologa po coś mocniejszego

CO SIĘ ZE MNĄ STAŁO :(:(:(

23 paź 2011 - 09:29:49

ciężka sprawa.. nie wiem co Ci poradzic ale mąż na pewno Cię kocha i nie znajdzie sobie lepszej. To tylko facet ale znów bez przesady.. 3maj się:*

CO SIĘ ZE MNĄ STAŁO :(:(:(

23 paź 2011 - 09:30:19

Co do męża to racja,jak w ogóle można coś takiego powiedzieć ukochanej osobie-żonie w tym przypadku,szczególnie,że jesteś po ciąży... :/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-23 09:30 przez Hooney_M.

CO SIĘ ZE MNĄ STAŁO :(:(:(

23 paź 2011 - 09:32:12

Tak czytam Wasze wypowiedzi... kurcze, to chyba mam szczęście.. naprawdę żadnych zmian... twarz ta sama, pulchniejsza nie (może dlatego,że mało przytyłam w ciąży), bez niedoskonałości... i wydawało mi się, że to zupełnie naturalne. a powiedz- dużo przytyłaś w ciąży? może to tu jest problem-z ciała Ci ''zeszło'', a z twarzy nie? nie wiem, nie sądziłam, że można miec takie problemy po ciąży.

CO SIĘ ZE MNĄ STAŁO :(:(:(

23 paź 2011 - 09:34:22

przytyłam 25 kg ale ciało wróciło mi do formy takiej jak mialam przed ciaza a nawet cialo mam lepsze bo cwiczylam duzo i jestem jedrna piersi wrocily do takich jak byly i rozstepow nie mam prawie wcale skora na brzuchu super wyglada jakbym w ogole nie rodzila tylko ta wrazliwosc i uczulenia i ta buzia sie nie zmienily :(



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-23 09:35 przez karlaburni.

CO SIĘ ZE MNĄ STAŁO :(:(:(

23 paź 2011 - 09:35:16

Ja przytyłam 30kg,jestem już 3 lata po porodzie,a jeszcze trochę kilogramów zostało..
Ale nie narzekam,ogólnie jestem w miarę zadowolona ze swojego ciała:)

CO SIĘ ZE MNĄ STAŁO :(:(:(

23 paź 2011 - 09:38:39

Domyślam się że dziecko było powodem ślubu ?

CO SIĘ ZE MNĄ STAŁO :(:(:(

23 paź 2011 - 09:38:59

Ja NIESTETY mocno po ciazy schudlam a wolalam siebie pulchniejszą w ciazy przytylam ok 19 kg ale szybko schudlam bo w 2 miesiace.
Roztespow Nie mam, jedynie piersi mam takie sobie.
W ciazy cera mi sie poprawila a teraz w sumie sama nie wiem, moja Mama mi mowila ostatnio ze widac ze na twarzy zrobilam się starsza (ale nie tak zlosliwie), ale powodem nie jest ciąża, obecnie z moim eks narzeczonym się rozstaje.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-23 09:45 przez Atmosphere86.

CO SIĘ ZE MNĄ STAŁO :(:(:(

23 paź 2011 - 09:40:48

Cytat
Be_t
Domyślam się że dziecko było powodem ślubu ?


nie było powodem slubu, dopiero po slubie z miesiac zaczely sie u nas klotnie i sprzeczki :(

CO SIĘ ZE MNĄ STAŁO :(:(:(

23 paź 2011 - 09:41:02

Cytat
Be_t
Domyślam się że dziecko było powodem ślubu ?

A co to ma do rzeczy kobieto?
Temat wątku jest inny,więc jeśli nie masz do powiedzenia czegoś w temacie,może warto byłoby się nie wtrącać.

CO SIĘ ZE MNĄ STAŁO :(:(:(

23 paź 2011 - 09:41:22

Hmm..ja przytyłam tylko 13kg i dzidzia urodziła się duża, zdrowa. Myslę,że wizyta u dermatologa by Ci się przydała,bo to nie jest normalne,że ciągle masz na coś uczulenie. Może używasz nieodpowiednich dla siebie kosmetyków?

A co do męża, to dziwny gośc... ale nie wmawiaj sobie,że od razu znajdzie sobie inną, ''lepszą''... urodziłaś mu dziecko, o tym już zapomniał?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co założyć na imprezkę Andrzejkową ?