Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zmiana stylu, poproszę o rady:)

22 paź 2011 - 13:12:55

Hej dziewczyny. Moj problem polega na tym iż...mam 25 lat i zawsze ubierałam się na sportowo:)uwielbiam adidaski, bluzy z kapturem, koszulki polo, bokserki, dresy i moglabym tak wymieniac i wymieniac. Chciałabym zacząć ubierać się bardziej elegancko, tzn. żeby było wygodnie, ale miało to jakiś swój urok:) ciężko mi dogodzić, nie nawidze szpilek, nie chodzę w spódnicach, eleganckich bluzek z kołnierzykami tez nie lubie, dla mnie jest to nie wygodne. Lubię ubrania dopasowane, nie znoszę dekoltów w serek, bluzek z bufkami czy falbankami. Sama niewiem jak się wziąć do tego, kupilam kozaki na zimę na koturnie, pikowany plaszczyk, chcę do tego jeszcze jakaś fajną torebke:)proszę Was o rady, co nosić żeby było wygodne a nie wiało sportem:)może jakieś linki do stylizacji?? Wiem, że jest tu masa dziewczyn, które ineteresują się modą, mam nadzieję że mi pomożecie:)

zweryfikowana
Posty: 4.122
Ostrzeżenia: 1/5

Zmiana stylu, poproszę o rady:)

22 paź 2011 - 13:15:30

a kardigany lubisz?:) znaczy sie swetetrki na guziczki ;D

Zmiana stylu, poproszę o rady:)

22 paź 2011 - 13:16:22

zacznij kupowac np. w h&m stopniowo kolorami bez braz lub czern kup sb tez wygodne obcasy i ładna dobra torebke.

Zmiana stylu, poproszę o rady:)

22 paź 2011 - 13:17:20

Szczerze, mam może jeden, ale w nim nie chodzę bo ma dekolt w serek ;/ nie moge znaleźć takiego z okrągłym dekoltem.

Zmiana stylu, poproszę o rady:)

22 paź 2011 - 13:18:05

moim zdaniem przy eleganckim stylu w szafie powinnas miec czarne lub granatowe spodnie ... sa teraz przepiekne biale lub inne kolory bluzki i wcale nie musza byc to koszule i spodnie na kant...;)

Zmiana stylu, poproszę o rady:)

22 paź 2011 - 13:18:42

ja mam z okrągłym dekoltem :D

szary, ale nie chodzę w nim bo jest za mały ;/ ;p

Zmiana stylu, poproszę o rady:)

22 paź 2011 - 13:21:42

Cytat
beatels
zacznij kupowac np. w h&m stopniowo kolorami bez braz lub czern kup sb tez wygodne obcasy i ładna dobra torebke.
ale rada..."zacznij kupować w h&m" ...

Zmiana stylu, poproszę o rady:)

22 paź 2011 - 13:28:40

Cytat
malinowa131
Cytat
beatels
zacznij kupowac np. w h&m stopniowo kolorami bez braz lub czern kup sb tez wygodne obcasy i ładna dobra torebke.
ale rada..."zacznij kupować w h&m" ...


O matko! xD
"Zacznij kupować w h&m" - aż się prosi o dopisek "i wtop się w tłum!"
Szukaj swoich inspiracji, nie musisz wyglądać modnie, możesz za to wyglądać oryginalnie - nikt Cię za to nie ukarze :) Dlatego sama dobieraj ciuchy, które Ci się podobają, kombinuj dodatki :)

Zmiana stylu, poproszę o rady:)

22 paź 2011 - 13:30:34

hehe dużo rzeczy nie lubisz. myśle, że się po prostu przyzwyczaiłas do sportowych ubrań. w kardiganach, rurkach czy w koszulach też może być wygodnie, spróbuj :)

zweryfikowana
Posty: 525
Ostrzeżenia: 1/5

Zmiana stylu, poproszę o rady:)

22 paź 2011 - 13:33:26

aaaa coś w deseń sportowej elegancji ??


Zmiana stylu, poproszę o rady:)

22 paź 2011 - 13:33:49

a ja lubię koszule :Dmoze Ty tez ?

Zmiana stylu, poproszę o rady:)

22 paź 2011 - 13:37:31

zmiana ubrań to kwestia przyzwyczajenia się. Jak zaczęłam pracę i musiałam zacząć ubierać się w miarę elegancko to też nie byłam przekonana i marudziłam że mi niewygodnie w koszulach, a w chwili obecnej nie wyobrażam sobie już innego stylu. Na pewno musisz zainwestować w dobrze dopasowane jeansy najlepiej granatowe o prostych nogawkach i bez żadnych udziwnień, a do tego jakieś kozaki które kupiłaś na pewno będą pasować, co do góry to w yakim zestawieniu nawet zwykła bluzka nie będzie wyglądać sportowo. Na wiosnę i lato polecam zamszowe mokasyny-wygodne i dziewczęce

Zmiana stylu, poproszę o rady:)

22 paź 2011 - 13:41:00

To jest własnie przyzwyczajenie:) u mnie w mieście jest mnóstwo sklepów z ciuchami, ale wszystko na jedno kopyto, muszę się wybrać na jakieś łowy:)rurki, koszule, jakiś fajny sweter:)współczuje temu kto pójdzie ze mna:):):) bo bedzie ciezko:)

Zmiana stylu, poproszę o rady:)

22 paź 2011 - 13:46:07

Cytat
Aaasiek
To jest własnie przyzwyczajenie:) u mnie w mieście jest mnóstwo sklepów z ciuchami, ale wszystko na jedno kopyto, muszę się wybrać na jakieś łowy:)rurki, koszule, jakiś fajny sweter:)współczuje temu kto pójdzie ze mna:):):) bo bedzie ciezko:)

powodzenia, zabierz kogoś kto będzie w stanie wybić Ci z głowy kupno kolejnej sportowej rzeczy jak zaczną dopadać Cię wątpliwości :)

niezweryfikowana
Posty: 1.146
Ostrzeżenia: 1/5

Zmiana stylu, poproszę o rady:)

22 paź 2011 - 13:47:07

jeśli nie lubisz szpilek :koturny, balerinki ;-) oraz mokasyny. kup sobie dobrze skrojone czarne/granatowe spodnie. polecam marynarki, nawet zwykły t-shirt z nimi fajnie wygląda ;-) zależy jeszcze jaką masz figurę. kupuj to co Ci się podoba, po jakimś czasie sama zdecydujesz co Ci się najbardziej podoba. ;-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co myslicie o moich setach? Bardzo prosze o szczere odpowiedzi..co powinnam zmienic?