Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

tabernakula sklep

19 minut temu

zakupy internetowe

44 minut temu

Budowa domu

49 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

Tak sobie patrzę na niektóre zdjęcia i się zastanawiam. Dół noszę s albo m, mam nawet spodnie xs a wydaje mi się, że mam nogi grubsze od niektórych dziewczyn tu ;C jakie to dziwne. Rozmiar L ze mnie spada, co dopiero XL. Nie wiem jak wy to robicie.

Cytat
Melevis
Tak sobie patrzę na niektóre zdjęcia i się zastanawiam. Dół noszę s albo m, mam nawet spodnie xs a wydaje mi się, że mam nogi grubsze od niektórych dziewczyn tu ;C jakie to dziwne. Rozmiar L ze mnie spada, co dopiero XL. Nie wiem jak wy to robicie.

Mam dokładnie takie samo odczucie.
I nawet pomyślałam sobie, że chciałabym tak wyglądać, bo przynajmniej miałabym jakieś kształty..

Ja też tak mam. Noszę rozmiar 44 bo mam strasznie dużą pupę i nigdzie nie mogę znaleźć fajnych spodni :(( albo po prostu nie wiem gdzie szukać.

Cytat
oleiwiua
Dół zawsze 44 :)

Wow,świetnie wyglądasz!:)
Cytat
Melevis
Tak sobie patrzę na niektóre zdjęcia i się zastanawiam. Dół noszę s albo m, mam nawet spodnie xs a wydaje mi się, że mam nogi grubsze od niektórych dziewczyn tu ;C jakie to dziwne. Rozmiar L ze mnie spada, co dopiero XL. Nie wiem jak wy to robicie.

Kurczę,też mnie to zastanawia:)
Ja noszę przeważnie L,ale jak patrzę na niektóre zdjęcia,to wydaje mi się,że jestem 2 razy grubsza... :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-05 07:04 przez Hooney_M.

Cytat
richie112
Ja też tak mam. Noszę rozmiar 44 bo mam strasznie dużą pupę i nigdzie nie mogę znaleźć fajnych spodni :(( albo po prostu nie wiem gdzie szukać.

Ja spodnie przeważnie kupuje w h&m, w przeciwieństwie do innych sklepów tam prawie zawsze mają rozmiarówkę do numeru 44, a tak to tylko na rynku... spodnie o rozmiarze 44 przeważnie mają tam dzwonowate nogawki i inne pierdoły niezbyt ładnie wyglądające, ale na szczęście potrafię obsługiwać się maszyną do szycia i sobie je przerabiać :)

Ja kupuję w housie, rozmiar 27 i czasem są za duże a dam głowę, że mam grubsze nogi od niektórych.

Cytat
Melevis
Ja kupuję w housie, rozmiar 27 i czasem są za duże a dam głowę, że mam grubsze nogi od niektórych.
tu często nie chodzi o nogi, a o biodra i tyłek :(

Cytat
Hooney_M
Cytat
oleiwiua
Dół zawsze 44 :)

Wow,świetnie wyglądasz!:)
Cytat
Melevis
Tak sobie patrzę na niektóre zdjęcia i się zastanawiam. Dół noszę s albo m, mam nawet spodnie xs a wydaje mi się, że mam nogi grubsze od niektórych dziewczyn tu ;C jakie to dziwne. Rozmiar L ze mnie spada, co dopiero XL. Nie wiem jak wy to robicie.

Kurczę,też mnie to zastanawia:)
Ja noszę przeważnie L,ale jak patrzę na niektóre zdjęcia,to wydaje mi się,że jestem 2 razy grubsza... :)
to normalne ze nasze postrzeganie siebie jest inne niz w rzeczywistosci . a jak do tego dojda jeszcze wyimaginowane kompleksy to potem jest jak w programie goka " jak pieknie wygladac nago" ze dziewczyny dodaja sobie zbednych kg i cm ;). mozna byc pieknym w kazdym rozmiarze tylko trzeba pokochac i zaakceptowac siebie przestac dostosowywac sie do innych .

zweryfikowana
Posty: 568
Ostrzeżenia: 1/5

agata74 święte słowa! a to moja stylizacja 46/48.


dziewczyny miały byc zdjęcia anie dyskusja kto jakie rozmiary nosi! ;)
ps. spodnie te mam na sprzedaz jak by ktos chciał:P



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-05 18:23 przez ClaudiaStyle91.

Ja od góry ze względu na cyce 44, a dół był nawet 46/48 teraz już 44:)
Zapraszam do profilu tam mam stylizacje. Jestem wysoka mam prawie 180cm.

może jeszcze ktoś ma jakieś stylizacje?

Wiem,że wątek stary, ale fajnie byłoby zobaczyć jakieś fajne letnie stylizacje:P

m_1982

jesteś moją idolką w kwestii fryzury, jest genialna! :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakiem macie sukienki na sywlestra? fotki proszę:)