Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
hannahxunicorn
oj tam sie czepiacie moze dziewczyna sie np strasznie poci jak sie stresuje i musi codziennie nalozyc cos innego haha :D
szpilki w gimnazjum? litosci to bedzie wygladac komicznie _._"


Też na egzaminy gimnazjalne miałam codziennie inny strój, tak samo na maturze czy na sesji i nie jest to wynikiem "strasznego pocenia się", po prostu z natury nigdy nie chodzę dwa dni pod rząd w tym samym :)


Każdy się ubiera jak tylko chce, ale żeby zaraz zakładać o tym wątek na forum...?

Cytat
Chauvin
Cytat
agarrada
Przypomniał mi się wątek : Jak sie ubrać na pierwszy dzień do szkoły po rozpoczęciu roku szkolnego ;D.

pamiętam :D

Ja nie kojarze. Ale moze to lepiej dla mnie.

Cytat
razdwapiec
Do nauki sie wez! Myslisz, ze ktokolwiek zwroci uwage na twoj stroj? Kazdy ma to glebokoo w dupie! Lepiej bys sie zaczela przejmowac testami a nie bzdurnymi ciuszkami.

zgadzam się w 100%

Zamiast przejmować się strojem, martw się o wyniki!

Cytat
Solange111
szpilki w gimnazjum??ło matko..

lepiej w butach sportowych?
co ma gimnazjum do noszenia butów na szpilce?
hahaha, też nosiłam.

Cytat
dariateress
Cytat
hannahxunicorn
oj tam sie czepiacie moze dziewczyna sie np strasznie poci jak sie stresuje i musi codziennie nalozyc cos innego haha :D
szpilki w gimnazjum? litosci to bedzie wygladac komicznie _._"


Też na egzaminy gimnazjalne miałam codziennie inny strój, tak samo na maturze czy na sesji i nie jest to wynikiem "strasznego pocenia się", po prostu z natury nigdy nie chodzę dwa dni pod rząd w tym samym :)


Każdy się ubiera jak tylko chce, ale żeby zaraz zakładać o tym wątek na forum...?
O mamo przeciez zartowalam :P
Ja tez sie nigdy nie ubieram dwa dni z rzedu tak samo... ale jak chodzi o jakies galowe ciuszki to nie posiadam całej gamy(moze jak juz sesje beda dotyczyly i mnie to sie zaopatrze w wiecej ;)) wiec tu robie wyjatek i dwa dni z rzedu moge nalozyc ta sama koszule, nie stanie mi sie krzywda i nie bede sie czula jak modowa porazka czy cos w tym stylu :P

ja na różowo :D tylko spodniczka czarna :D

też piszę egzamin w tym roku, ale nie zamierzam kupować 3 zestawów na każdy dzień, może jeszcze kup specjalną bieliznę, no i wypadałoby czesać się inaczej to przy okazji 3 farby do włosów?
nie ośmieszaj się i ubierz się po prostu elegancko, nie martw się nikt nie zwraca uwagi na strój.

Jak miałam maturę i te kilka egzaminów to w sumie raczej nie wymyślałam nic szczególnego, w głowie miałam stres a nie to, jak wyglądam. Jedno wiem na pewno - nigdy więcej pończoch i pasa do nich nie włożę pod sukienkę. To był głupi pomysł...

Co do wątku: dziewczyny w gimnazjum ubierają się teraz mega wyzywająco (nie wszystkie, oczywiście) i udają starsze, niż są. Ja postawiłabym na marynarkę w jakimś stonowanym kolorze - np czerń, beż. To zawsze wygląda dobrze i do wszystkiego pasuje. Do tego czarne rurki, mogą być dżinsowe. Dodałabym baletki, jakieś klasyczne, no i koszulę, lub po prostu elegantszy biały t shirt. Na drugi dzień możesz włożyć czarną spódniczkę, zmienić bluzkę, dodać szpilki, marynarkę zostawić. Albo zamien na kardigan. Nie wiem, co masz w szafie.

Cytat
Lexi14
nie martw się nikt nie zwraca uwagi na strój.
No nie wiem To w końcu gimnazjum A wiadomo, że różnie to bywa w takich szkołach
Teraz gimnazjalistki bardziej patrzą na modę niż nie jedna dorosła osoba

zweryfikowana
Posty: 488
Ostrzeżenia: 1/5

Też z tym mam problem ;D

Na testy gimnazjalne miałam kupiony jeden komplet - marynarka plus spodnie i biała bluzka i tak byłam dwa dni pod rząd :P
Na maturze też raczej szłam w tym samym, biała bluzka plus spodnie lub spódnica.
Skoro gimnazjalistki tak przeżywają strój na egzamin gimnazjalny to co będzie przed maturą, kiedy ma się 6-7egzaminów i na każdy w innym stroju ;D

Cytat
DiddyDoriss
Połowa szafowiczek zdeczka sie chamsko zachowała ....






Też Mam Dylemat ;/


Nie przesadzacie troszkę?
To tylko szkoła, egzamin egzaminem ale żeby od razu "w co się ubrac?"

Cytat
nightlife


Co do wątku: dziewczyny w gimnazjum ubierają się teraz mega wyzywająco (nie wszystkie, oczywiście) i udają starsze, niż są. Ja postawiłabym na marynarkę w jakimś stonowanym kolorze - np czerń, beż. To zawsze wygląda dobrze i do wszystkiego pasuje. Do tego czarne rurki, mogą być dżinsowe. Dodałabym baletki, jakieś klasyczne, no i koszulę, lub po prostu elegantszy biały t shirt. Na drugi dzień możesz włożyć czarną spódniczkę, zmienić bluzkę, dodać szpilki, marynarkę zostawić. Albo zamien na kardigan. Nie wiem, co masz w szafie.

Popieram koleżankę :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

HURTOWNIA AWANTI - ZAMÓWIENIE