Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak się mam ubrać na egzaminy gimnazjalne ? każdego dnia chce inaczej wyglądać . pierwszego dnia założę spódniczkę i buty na obcasie, mam zamiar małą czarną do baletek założyć . proszę o porady

o matko poważnie? idziesz jako modelka na pokaz mody czy na egzaminy?

zweryfikowana
Posty: 387
Ostrzeżenia: 1/5

boze... to egzamin a nie przyjecie w rezydencji prezydenta ze trzeba sie jakos ubierac nadzywaczajnie ;/ to jaka rewia mody teraz panuje w szkolach, to szkoda slow, a najpierw takie panienki maja wielkie problemy w co sie ubrac zamiast sie uczyc do egzaminu a potem co do czego przyjdzie to placza ze sie do liceum czy innej szkoly nie dostaly ;/

zwykla spodniczka czarna/granatowa i biala koszula !!

niezweryfikowana
Posty: 317
Ostrzeżenia: 1/5

też sie zastanawiam jutro ide na zakupy ;)
planuje kupic ołówkowa spodniczke i jakas biale bluzke czarny sweterek i szpilki i git ;)

weź sobie jeszcze na zmianę ciuchy, po pół godzinie pisania testu przecież trzeba się przebrać.

szpilki w gimnazjum??ło matko..

Na Twoim miejscu zamiast strojem bardziej martwiłabym się o wiedzę i o to co napiszę na egzaminach. Strój w tym przypadku jest najmniej ważny. Ten test decyduje o tym czy dostaniesz się do swojej wymarzonej szkoły oraz o tym czy będziesz mogła spokojnie spać i nie martwić się tym czy Cię przyjmą czy nie.
Widzę, że teraz mniej liczy się to co ma się w głowie. Lepiej prezentować swoją "wiedzę" ubiorem.

niezweryfikowana
Posty: 105
Ostrzeżenia: 1/5

Kochana możesz urozmaicać sobie tą spódniczkę , na przykład lekko różową koszulą,w kolorze błekitu królewskiego- to również wypada . powodzenia

p.s zapraszam do oglądania mojego blogu o modzie i trendach www.codeine-codeine.blogspot.com

niezweryfikowana
Posty: 317
Ostrzeżenia: 1/5

Nie rozumiem po co te glupie komentarze ; / jezeli chce sie przebrac na kazdy dzien inaczej to niech to robie zazdroscicie jej czy co? ;/
ja ide w tym samy akurat ale jak kto chce.. a to nic glupiego pytac sie jak sie ubrac.. ja tez mam z tym problem i jestem z siebie dumna ;d

Ja rok temu bylam ubrana w:
Spodnica czarna bombka,
biala koszula,
czarna kamizelka (komplet ze spodnica),
czarne baleriny.



+ 3 dni w tym samym bylam. :D

Cytat
ala369
Nie rozumiem po co te glupie komentarze ; / jezeli chce sie przebrac na kazdy dzien inaczej to niech to robie zazdroscicie jej czy co? ;/
ja ide w tym samy akurat ale jak kto chce.. a to nic glupiego pytac sie jak sie ubrac.. ja tez mam z tym problem i jestem z siebie dumna ;d

czego mam zazdroscic? takich problemow ?;ppp

raz tak a na drugi dzień ten drugi zestaw ; )

zweryfikowana
Posty: 334
Ostrzeżenia: 1/5

dziewczyny, ubierzcie się po prostu w ładne, białe koszule lub bluzki i czarne spódnice albo spodnie. Modne, ale nie krzykliwe. Mała czarna to raczej strój wizytowy, nie na egzamin. I nie róbcie z siebie starych malutkich. Wątpię, czy umiecie chodzić na obcasie, więc lepiej załóżcie inne modne buty. Nie mówię, żeby wyglądać jak zakonnica, ale stosownie do wieku i okazji. Jest wiele modnych rzeczy, które da się do tego dostosować. Inaczej będziecie wyglądać śmiesznie i dostarczycie tematu do komentarzy. I pomyślcie, co w takim razie założycie na maturę?...

Połowa szafowiczek zdeczka sie chamsko zachowała ....






Też Mam Dylemat ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-01 23:00 przez DiddyDoriss.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dziewczyny! pomocy!