Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.562
Ostrzeżenia: 1/5

Załosna jesteś dziecko ;)
To tylko egzamin gimnazjalny ;)
idz sie lepiej uczyś a nie myśl w co się lepiej ubrać ;)

ja też mam w tym roku egzaminy, i szczerze mówiąc to wisi mi to jak będę wyglądała. Oczywiście nie będę wyglądać jak zakonnica, ale bardziej stresuję się tym jak napiszę egzaminy a nie tym co na siebie założę

Jak masz się ubrać? ELEGANCKO, to chyba oczywiste i raczej nikt nie będzie tłumaczył co to słowo oznacza, chyba masz własny rozum i wiesz jak wygląda oficjalny strój.



Pomóc ci ewentualnie możemy wybrać jakiś konkretny (jakbyś przedstawiła zdjęcia) zestaw ubrań, bo tak to co mamy napisać "koszula i spodnie, sukienka lub spódnica"?

Cytat
Solange111
szpilki w gimnazjum??ło matko..

yyy... a co w tym takiego? nie rozumiem.....

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

Ale problem.. Na czarno biało raczej nie? Skąd my mamy wiedziec jakie Ty ciuchy masz?

niezweryfikowana
Posty: 317
Ostrzeżenia: 1/5

to wy wszystkie jestescie załosne.. jezeli wgl nie pomagacie to tu nie piszcie i koniec! ; /

Cytat
ryba125
Cytat
Solange111
szpilki w gimnazjum??ło matko..

yyy... a co w tym takiego? nie rozumiem.....
tez nie widze w tym nic dziwnego ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-01 23:08 przez ala369.

Przypomniał mi się wątek : Jak sie ubrać na pierwszy dzień do szkoły po rozpoczęciu roku szkolnego ;D.

najlepiej biała bluzka i spódniczka albo spodnie :) :P



_______________________________
PROSZĘ o pomoc ! :)

http://szafa.pl/c2215520-czarny-plaszczyk.html?i=1

Cytat
agarrada
Przypomniał mi się wątek : Jak sie ubrać na pierwszy dzień do szkoły po rozpoczęciu roku szkolnego ;D.

pamiętam :D

Cytat
ala369
to wy wszystkie jestescie załosne.. jezeli wgl nie pomagacie to tu nie piszcie i koniec! ; /


A jak sobie wyobrażasz naszą pomoc?

Jak już ktoś wyżej zauważył - skąd mamy wiedzieć jakimi ubraniami dysponujesz?


Napiszę ci dla przykładu: biała koszula, czarne rurki, baletki, zaraz się okaże, że nie masz rurek.
Napiszę spódnica bombka, marynarka i bokserka, zaraz się okaże, że nie masz marynarki.
Doradzę ci różową koszulę, okaże się, że jesteś ruda i nijak do ciebie ten kolor nie pasuje.
Doradzę ci obcasy, okaże się, że nie umiesz w nich chodzić.

Jaki jest sens w takich poradach skoro nic o tobie nie wiemy?


Jak mamy ci doradzić choćby fason spódnicy skoro nie wiemy jak wyglądasz?

pocieszę cię! ja mam maturę i 7 egzaminów! muszę mieć 7 zestawów!!!:P nie będę sie uczyć, idę do roboty żeby na ciuchy zarobić. sorry, ale nie mogłam się powstrzymać. nic osobistego do założycielki. po prostu też się nasłuchałam, że dziewuchy na maturę przeżywają strój... ja będę się stresować to nawet nie będę patzreć kto jak wygląda

Cytat
agarrada
Przypomniał mi się wątek : Jak sie ubrać na pierwszy dzień do szkoły po rozpoczęciu roku szkolnego ;D.
padłam:D
najlepiej bikini jeszcze tak na pożegnanie wakacji



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-01 23:14 przez kinga250511.

oj tam sie czepiacie moze dziewczyna sie np strasznie poci jak sie stresuje i musi codziennie nalozyc cos innego haha :D
szpilki w gimnazjum? litosci to bedzie wygladac komicznie _._"

Pamiętam, że jak zdawałam maturę to kupiłam balerinki na niskim obcasie. Był to strzał w 10!

Do nauki sie wez! Myslisz, ze ktokolwiek zwroci uwage na twoj stroj? Kazdy ma to glebokoo w dupie! Lepiej bys sie zaczela przejmowac testami a nie bzdurnymi ciuszkami.

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

Cytat
kinga250511
pocieszę cię! ja mam maturę i 7 egzaminów! muszę mieć 7 zestawów!!!:P nie będę sie uczyć, idę do roboty żeby na ciuchy zarobić. sorry, ale nie mogłam się powstrzymać. nic osobistego do założycielki. po prostu też się nasłuchałam, że dziewuchy na maturę przeżywają strój... ja będę się stresować to nawet nie będę patzreć kto jak wygląda

Ja też mam w tym roku mature i w co sie ubiore bede mysleć dzień przed.
I ze stresem bedzie to samo. Nikt nie powie: ojej jak Ty dzisiaj ładnie wyglądasz! :D
Tak jakby to miało być potrzebne w takich chwilach ;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

HURTOWNIA AWANTI - ZAMÓWIENIE